Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Firma z okolic Katowic zakupi jaja klasy S (0,18). Ilości paletowe. Kontakt priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ło hoho aż taki jesteś bogaty?

to zainwestuj w nową mordę -zrób sobie operacje plastyczną bo słyszałem że ludzie na ulicy cię z dupą mylą.....

 

PS odnośnie dupy....

prowadzę listę osób którzy mogą mnie pocałować w dupę ,gratuluję bo zajmujesz tam pierwsze miejsce (będziesz mógł mnie tam pocałować ale dopiero jak będziesz choć troche przypominał człowieka )

 

ręki takiemu śmierdziuchowi bym nie podał , a w dupę to bym cię nie kopną nawet bo bym sobie buty pobrudził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu czary- mary temaciki zastępcze a cena swoje(zejście też)

cena na dziś (tak kupuję) XL 0,32 L 0,26 M 0,23 no i d...a tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nimaceny koledzy się z ciebie śmieją że taki głupi jesteś baran że nawet nicka kolegom podpierdalasz bo nie potrafisz swojego wymyśleć. a no tak zapomniałem że myślenie w twoim przypadku boli...

umówiłeś się już z lekarzem ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nimaceny koledzy się z ciebie śmieją że taki głupi jesteś baran że nawet nicka kolegom podpierdalasz bo nie potrafisz swojego wymyśleć. a no tak zapomniałem że myślenie w twoim przypadku boli...

umówiłeś się już z lekarzem ????

 

 

nie mam kolegów , a zwłaszcza na forum. tylko barany chodzą w stadach , a wilki samotnie przyjaciele oczywiście są , ale ty tego nie znasz bo tylko pierzesz , a nic nie dajesz

w przeciwieństwie do ciebie chodzę do lekarza , a nie do weterynarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak tam ceny Panie i Panowie ? Nie ukrywam, że interesują mnie zwłaszcza te w Ciechanowskim zagłębiu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhehehehe

L 0.24 dostajejesz od starej kury a w gratisie antybiotyk i ptaszyniec 3 w 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani weterynarz ani lekarz nie są mi potrzebni...

 

a co do ''prania'' to nie piorę - żona mnie w tym wyręcza

 

żona ha ha

sam kogucie żeś baba z tego co ustaliłem było tak mówić to bym nie cisną tak ostro kłapiesz dziobem i chcesz do pyska , a dupe też nastawiasz , ale ja nie zainteresowany bo kura jesteś po kilku przepierzeniach i zresztą zapasiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za typ z tego nimacyny nic tu nie wnosi tylko ubliża , gdyby nie hodowcy to by ze śmietnika wybierał resztki .

 

Co do cen to mam dużo S-ki która idzie po 0,20-21gr to dobra cena za małe jajo, pozdrawiam normalnych a takim jak Nimacyny trzeba współczuć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......a ja walczę z dodatkowym korytem w klatce. Inspektorat twierdzi że nie można ręcznie zasypywać dodatkowego koryta paszowego w klatce!!!!

Skandal!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...historia toczy koło!!!!

Słowa Regana pasują jak ulał do dzisiejszej sytuacji...

 

"Na koniec przytoczymy anegdotę udowadniającą, że Reagan był rzeczywiście prawdziwym przyjacielem i orędownikiem wolnej Polski. 9 października 1982 roku podczas ustawiania sprzętu nagłaśniającego do przemowy prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił sprawdzić mikrofon wypowiadając następujące słowa: "Moi drodzy Amerykanie, przywódcy polskiego rządu to banda nędznych i parszywych pętaków".

 

 

Czytaj więcej na http://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-30-stycznia-1982-r-ronald-reagan-oglosil-dzien-solidarnosci-,nId,1598885#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już dawno zwieracze pościły na tych urzędników, najgorsze to ze oni nic nie rozumieją 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....można to nazwać cichą okupacją naszego kraju... Gorsze to od otwartej wojny. Na wojnie można się bronić, walczyć a choćby poskarżyć się partyzantom. Oni umieli walczyć z kolaborantami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie forum polityczne. Ale skoro już poruszyliście ten temat to powiem Wam tak: dawno już ostrzegalem przed jakimiś "patriotyczno" nacjonalistycznymi zachowaniami. Jak śp. prezydent L.K. obrażał się na lewo i na prawo (bo nie będziemy klękali przed Niemcami i Rosjanami) mówiłem, że to bardzo zła postawa i zła metoda. Dobra polityka polega właśnie na poklepywaniu po plecach, nawet naszego najgorszego wroga, jeśli zależą od niego miejsca pracy w naszym kraju. Politycy z prawej strony mieli wówczas gdzieś, ilu producentów zostanie z niesprzedanym towarem. Dzisiaj sytuacja się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...