Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale chłop Tomass12345 postanowił pojechać w Alpy ale do szwajcarii

 

sprzedał duzą partie pszenicy i kupował franka iwczoraj i co sie stało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi przyjacielu na tym forum nie ma troli -a tak swoja droga udana polska konstrukcja

 

Ale zagnoił nam fantastyczny forumowicz o nicku Tomass12345 poziom bardzo nam spadł jego 12 zgłoskowiec był tak piekany ze sobie na sraj taśmie zapisałem co on pisał a teraz co pustka

 

 

Ale tak wydumałem ze on nie tylko leki podrobione miał ale i śor bo dlaczego maiłby mieć opad pow 500s

proponuje tą tragiczna wiadomość 1 minuta ciszy na stojąco uczcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jakie są ceny pszenicy konsumpcyjnej w lubelskim znacie jakieś dobre firmy skupowe? podobno ZZZ podniosła cenę skupu to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapka miał po 740 i 760, jutro lub pojutrze coś tam zawiozę to napiszę po ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem po 730, białko 12,6, gluten 28, gęstość opad i wyrównanie bardzo dobre, nie pamiętam już ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. koledzy czy moze ktos mi doradzic ile rozlac rsm na wiosne po pszenicy? stanowisko po grochu klasa ziemi 2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. koledzy czy moze ktos mi doradzic ile rozlac rsm na wiosne po pszenicy? stanowisko po grochu klasa ziemi 2 i 3. na jesien dostala 400kg polifoski 6 na ha jak rozleje w 1 dawce 200l pod koniec krzewienia 150l czy bedzie dobrze? jaka ochrone zrobic od grzyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. koledzy czy moze ktos mi doradzic ile rozlac rsm na wiosne po pszenicy? stanowisko po grochu klasa ziemi 2 i 3. na jesien dostala 400kg polifoski 6 na ha jak rozleje w 1 dawce 200l pod koniec krzewienia 150l czy bedzie dobrze? jaka ochrone zrobic od grzyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beznadziejna cena stoisław daje 77 netto
Polskie Młyny

płaca dobrze 710 i 630 netto kukurydze mokra 300 i 310 na kontaktacje

 

a jeszcze nie dawno temu 500 za mokra dawali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

któryś z kolegów kiedys pisał ze to temet o pszenicy

 

oDebra1łem zaległa prase z ODR i jest ciekawy artykuł ale jak by ktoś czytał miedzy wierszami to co pisze to sam by podobne wnioski miał

uprawa pszenicy jarej w monokulturze 4 lata dali 4 rózne nawozy dolistne wielo składnikowe ja tam pamietam tylko wuksal jakis tam

 

ale wyniki spadek plonu od 1,5 tony do okolo 100kg po zastosowaniu tego wuksalu ale za to MTZ sie podniósł i lekko zawartosc białka

 

wiec nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu

 

a nawozenie dolistne jedno lub 2 składnikowe przy wyraźnym braku składnika pomaga to stosowanie wielu składników może powodować wzajemne sie blokowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie przeczytałem do końca ale autorki nie rozumiem podaje dwa doświadczenia stymulatory rózne w tej pszenicy i stymulatory plus nowozy kazdy inny nawoz i jeszcze inne stymulatory raz podaje jaki innym razem nie

 

stymulatory to asahi , nano gro , PRP EBV

 

same stymulatory poza Wukxalem Ascofol plus 10kg na ha w tej pszenicy jacera pododuja straty

 

z nawozami sa zwyzki od 200 kg do 600 ale dalej pisze ze ich odr robił podobne badania i maja zwyzki na samych stymulatorach i na stymulatorach z nawozami

Autorka to pania Adela Maziarek

 

 

ja po swojemu Wam napisze w pszenicy miedz molibden i cynk nalezy dbać i to od jesieni sa tacy co zalecaja juz to podawac z zaprawa nasienna

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widocznie krótko żyjesz

W porównaniu do żółwi z wysp Galapagos to faktycznie krótko....

Zawód wyuczony i wykonywany Technik rolnik a maturę pisałem 19 lat temu ,więc sobie policz ile mam lat.

PS: Dla Twojej wiadomości nie strzeliłem sobie "kibla"

PS2: Oświeć mnie swoją teorią dlaczego toksyny ze środków selektywnych mogą odbić się na plonowaniu............

 

z zółwi z wyspy lesbos jesteś nie do zagiecia

 

kaltulator mi padł ale wierzyć sie nie chce ze Ty mature masz chyba (wulg) dyrektorowi i bys mu chaty nie podpalił to Ci dał lewa mature

 

ps2 zwykle śor coś zostawiaja a czy to dodatnio na plon wpływa czy ujemnie to bardziej kwestia polityczna niż praktyczne wytłumaczenie

ale nie spodziewałem sie ze potencja Ciebie tak zaatakowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Szu,

moderujemy to forum, proszę nie używać wulgaryzmów- Twoje wulgarne słowo zostało usunięte.

Pozdrawiam

potem12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Szu,

moderujemy to forum, proszę nie używać wulgaryzmów- Twoje wulgarne słowo zostało usunięte.

Pozdrawiam

potem12

Aby słowo! szkoda Twojego czasu na czytanie tych wypocin i szukania wulgaryzmów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Szu,

moderujemy to forum, proszę nie używać wulgaryzmów- Twoje wulgarne słowo zostało usunięte.

Pozdrawiam

potem12

Aby słowo! szkoda Twojego czasu na czytanie tych wypocin i szukania wulgaryzmów!

 

przyjaciele to może być krok w zielonej rewolucji w pszenicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym być złym prorokiem ale na ten rok to szczyt cen pszenicy juz był teraz możemy sie modlić by 103 euro nie osiągnęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...