Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze mieć takiego john deere to tylko pozazdrościć niestety jeszcze chyba za krótko działam w branży rolniczej aby sobie na niego pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie, jak w JD 6x20 można przestawić licznik wyświetlacz prędkości z mil na km/h??? Po wyjęciu licznika celem wymiany żarówek podświetlania zaczął wyświetlać w milach. Kombinuje na różne sposoby i nic.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . mam problem z moim john deere 2650 wysiadła hydraulika słabo podnosi tur tylny podnosnik i skręt też jest utrudniony. podczas każdej czynnosci szarpie węzami i czuc drgania na całym ciągniku. miał ktoś taki problem ? prosze o pomoc. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Mam pytanie, jak w JD 6x20 można przestawić licznik wyświetlacz prędkości z mil na km/h??? Po wyjęciu licznika celem wymiany żarówek podświetlania zaczął wyświetlać w milach. Kombinuje na różne sposoby i nic.

 

pozdrawiam

wejśc w adres bif 024 i zmienić 0 na1 i mamy km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiem, tylko jak już wejdę w to menu to nie mogę tego opanować, wszystko mi tak szybko się zmienia, nie wiem jak się zatrzymać na poszczególnych adresach. Udaje mi się na chybił trafił (ale to pewnie jest jakiś sposób chodzenia po tym menu?)

 

Proszę o pomoc tak krok po kroku. Z góry Dziękuję!

 

Witam!

 

Mam pytanie, jak w JD 6x20 można przestawić licznik wyświetlacz prędkości z mil na km/h??? Po wyjęciu licznika celem wymiany żarówek podświetlania zaczął wyświetlać w milach. Kombinuje na różne sposoby i nic.

 

pozdrawiam

wejśc w adres bif 024 i zmienić 0 na1 i mamy km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem z JD 6610 a mianowicie , gdy postoi dłuższy czas to przy próbie odpalenia silnik załapie na sekudnę i gaśnie nastęnie trzeba trochę pokręcić ,żeby znów zapalił czy możliwe jest , że układ się w jakiś sposób zapowietrza ? pompka elektryczna w zbiorniku działa , filtra paliwa jeszcze nie wymieniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,potrzebuję schematu elektrycznego , bo potrzebuję podłączyc nowe włączniki podnoszenia i opuszczania podnośnika , które są na zewnątrz z tyłu na błotnikach, jakby ktoś mógł mi pomóc to z góry dziękuję.Ja kupiłem nowe bo starych nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie , posiadam JD 6610 se z 3 zakresami obrotów pracy wom : 540 - 540 eco oraz 1000 . Obecnie jest ustawiony na 540 ale chciałbym to przełączyć na 540 e do wspópracy z prasą zwijającą , niestety dźwignia ani drgnie a nie chciałbym używać zbyt dużej siły ,żeby czegoś nie urwać (rok temu to działało ) ktoś wie która linka czy też przekładnia wychodząca z tylnego mostu odpowiada za zmianę obrotów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś z Was kupował ciągnik poleasingowy John Deere przez EFL? Jaką macie opinię na temat sprzętu i samej transakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: czy ktoś z Was kupował ciągnik poleasingowy John Deere przez EFL? Jaką macie opinię na temat sprzętu i samej transakcji?

 

ja kupowałem - generalnie wszystko w porządku, transakcja szybka i bezproblemowa. Jedynie co, musiałem trochę odświeżyć ciągnik, wymienić kilka rzeczy, ale nic poważnego - wystarczył nowy filtr hydrauliczny i nowy akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

kupiłem JD 6420 i mam pytanie w którym miejscu znajdują się bezpieczniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Deere 5090R + tur +opony Firestone

 

Obslugiwany tylko przez 2 przeszkolonych braci.

Tylko dobre paliwo.

 

Serwisowany na bierzaco jak książka każe

Pracuje na 150ha klasy od 2b-4 wiekszosc gliniaste i gory wtym

zielone +zboża

Prod mleczna

 

Srednie spalania:

Prace mieszane lekkie z turem srednia 5l/h

Prasa łańcuchowa 120x120 spala do6l/h

ciaga 4skiby 15-20cm 6-9km/h a złom pali aż 10-11.5l/ha

Agregat uprawowy 3m 10l/h

kosiarka dyskowa 3m1000obr 10l/h

Awarie:

6.5tys h - upał lato i wybuch przewodu klimy

2x przekaźnik pompy paliwa (wsadzony z bmw-chodzi do dzisiaj)

7.4 tys/h urwał wał kardana łaczoncy silnik z skrzynią podczas koszenia wysokiej gestej trawy na stromej górze z kosiarka dyskowa 3m na 1000obr 4ws

 

 

 

Dziś ma ponad 9tys/h i dalej jezdzi...

 

...A to drogi dziad awaryjny....

 

 

Ps wersja- R. Daje tyle ze po 12-15h pracy w sezonie wracasz do domu.... i jeszcze żona zaspokojona.... zrob to po 10h pracy latem w zetorze

.... albo M-ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...