Skocz do zawartości
Hanso

Naprawa lodówki w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z was potrzebuje serwisu lodówek - u siebie w domu to mogę z chęcią polecić firmę sirlocal - szybko i tanio jak na Warszawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moją poprzednią lodówkę musiałem naprawiać kilka razy w roku aż w końcu zrozumiałem, że serwisowanie jej nie ma już żadnego sensu. Przedmioty i sprzęty się zużywają - to normalne, tym bardziej, że moja stara lodówka już dawno osiągnęła pełnoletność. W końcu zdecydowałem się kupić na raty nową lodówkę LG z systemem no frost i teraz się zastanawiam jak mogliśmy tyle lat wytrzymać z tamtym starym czołgiem. Stara lodówka była bardzo głośna i nawet zamrażalnik miała jeszcze u góry . Wspomnienie ubiegłego wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa sprzętów AGD jest nieopłacalna. Jest to celowa polityka koncernów produkujących sprzęt. Koszt części zamiennych często jest droższy niż nowy model danego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze opłaca się naprawiać lodówki, mieszkam na Woli ostatnio popsuła mi się nowa lodówka, miesiąc po gwarancji. Na szybko znalazłam firmę w internecie, przyjechali, naprawili i nadal działa. Jeśli jest jeszcze możliwość naprawy, to warto naprawić lodówkę. Wyjdzie to na dobre naszej kieszeni i środowisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was chce naprawić lodówkę, to panowie z technikan chętnie pomogą. Mi ostatnio naprawiali lodówkę i muszę ich pochwalić za dobrą robotę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...