Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jedno zacznij ty pisać ceny bo jak na razie to szukasz zaczepki , pa .

juz tobie pisze tylko nie płacz ze zaniżam

1a 0.27

1b 0,25

2a 0,23

dzisiejsza sprzedaż cena netto

ilości paletowe

no i co ty na skrzynki kupujesz i sprzedajesz jezeli na propozycji 1 grosza z dostawa nie umiesz zarobic powiem to dobitnie poraz N-ty jak urodziles sie DELILEM to kanarkiem nie zdechniesz

ps. cen nie pisalem nigdy bo zawsze tu sa zawyżane . kilkukrotnie mowilem ze nie podam cen bo zaraz mnie zjedza trole forumowe teraz podalem . moze zaczne czesciej pisac o realnych cenach to i moze kontrachenci dojda uczciwi a nie typu jest cenaniemaceny (Pan Adam) nastepny

zapraszam na priv poraz 2 jak sprzedajesz po 32 to ja ci po 31 sprzedam grosz na jaju przy tirze juz sie robi pare zlotych co do terminu zniesienia sory ale ja sprzedaje jaja normalne a nie takie z ktorych juz pisklaki wygladaja i czekaja na wielkanoc 2016

pozdrowienia z wczasów nad woda i nie jak to jest u ciebie jest cenaniemaceny przy busie w baseniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj adam adam juz sie obudziles czy dalej masz piekny sen o jajach po 1zl za sztuke szkoda ze tylko 20 palet sprzedales a nie ze 2 tiry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w końcu urlop

juz niecale 2 tygodnie spokoju , ale bede nadal do kolegi adama zaglądał niech zamiast 20 palet sprzeda 2 tiry tez moze zarobi na urlop w końcu(w psychiatryku czytając jego wpisy w ostatnich 2 miesiącach jaja po 1 zł wtedy bede 4 razy w roku na wczasach )

odbiegajac od tematu jeden juz jest restaurowany za 2 miesiace moze fotki dam mam nadzieje ze bedzie czerwony w końcu czerwone sa najszybsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daro i tak mojej Panamery nie pobijesz

Ps. Na wakacje latam za granice nie tak jak ty nad wodę pod namiot ciąć koszty

Co do cen to dziś kolejne 20 palet M-ki po 0,28 sprzedane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daro i tak mojej Panamery nie pobijesz

Ps. Na wakacje latam za granice nie tak jak ty nad wodę pod namiot ciąć koszty

Co do cen to dziś kolejne 20 palet M-ki po 0,28 sprzedane

 

leć leć za granicę najlepiej do Tunezji , może zmądrzejesz jak cię wystraszą

 

Magiczna zdjęcia obowiązkowo

 

zakup na wczoraj L-0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj kupiłem L 0,26 M 0,23 no i D...A tam i czary - mary nie pomogło na wysoką cenę- pierdutnęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena (netto) na ten tydzień ;

 

L- 0,27 / 0,29

M- 0,24 / 0,26

Przemysł 4,2 / 4,3 zł kg

 

 

cena (netto) na przyszły tydzień ;

 

L- 0,26 / 0,28

M- 0,23 / 0,24

Przemysł 4.0 / 4,1 zł kg

 

Ps.

Są to moje zakontraktowane ceny jakie otrzymuje w tym i przyszlym tykodniu.

 

 

Pozdrawiam normalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 0.28-0.30

M 0.26

 

Coś Wam powiem o Jajczarku.

W czasach, gdy w drobiarstwie jest kryzys, Jajczarek zawsze wyzywa handlarzy (do sprawdzenia na forum).

Jak jajko idzie do góry, Jajczarek zawsze jako pierwszy dmie w fanfary (do sprawdzenia na forum).

Jak jajko stabilizuje się na jako-takim poziomie, Jajczarek zawsze jako pierwszy zaczyna zaniżać ceny (do sprawdzenia na forum).

 

Już to kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz:

Jajczarek to gość, który ma własną produkcję (dlatego wścieka się, jak cena jest niska, i cieszy się jak zaczyna rosnąć), ale jest też handlarzem i zajmuje się eksportem. Gdy cena osiągnie odpowiedni poziom i export idzie pełną parą, Jajczarek skupuje po kraju jajko (żeby wysłać np. do Holandii) i dlatego zaczyna opowiadać o obniżkach (żeby nie płacić zbyt dużo za jajko).

Dla Jajczarka najlepsza cena to 0.26-0.28 zł za L-kę. Na swoim nie traci i nieźle zarabia na cudzym sprzedając je po 0.30.

 

Nie wierzycie ??? Zerknijcie wstecz na forum !!!!!

Ja się chyba domyślam, kim jest Jajczarek. Zarabia na exporcie i nieźle doi hodowców.

 

Chcecie wiedzieć kto to jest ??? Zerknijcie na moje posty z czasów, kiedy export szedł podobnie jak teraz. Ja się umacniam w tych podejrzeniach.

Jajczarek to handalarz, który ma własną produkcję (sporą, ale bez przesady) !

 

P.S.

R.R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i pocisnął referatem Pan Yoyo ciekawe kto to czyta

idz Pan się strzepać

 

 

Brawo !!!!!!!

 

Co za rzeczowy wpis.......

 

Ceny, korekta o 1 grosz.

 

Magazyn 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YOYO... A jaki to ma wpływ kim jest i co robi jajczarek na twój prywatny biznes?

Najwidoczniej Bozia chciała by przyszedł na świat tak samo jak Ty! A taka dobra rada, że ja zaczyna coś nie wychodzić to spójrz najpierw w lustro i tam poszukaj przyczyny, a jak nie znajdziesz to umyj lustro.

Świat wbrew twoim poglądom nie kręci się wokół Jajczarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
YOYO... A jaki to ma wpływ kim jest i co robi jajczarek na twój prywatny biznes?

Najwidoczniej Bozia chciała by przyszedł na świat tak samo jak Ty! A taka dobra rada, że ja zaczyna coś nie wychodzić to spójrz najpierw w lustro i tam poszukaj przyczyny, a jak nie znajdziesz to umyj lustro.

Świat wbrew twoim poglądom nie kręci się wokół Jajczarka.

.... ależ nikt nie twierdzi, że świat kręci się wokół Jajczarka (może poza nim samym). I że niby co zaczyna nie wychodzić ? Póki co, nikt nie narzeka (poza handlarzami). Jest dobrze, i oby tak dalej. Jak na lipiec ceny rewelacyjne:

 

L 0.28-0.30

M 0.26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... Dlaczego handlarze mają narzekać? Kupują L-0,25 M-0,22, a sprzedają po 0,35-0,45 i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena netto (od jutra )

- ilości tirowe

 

L- 0,26 / 0,28

M- 0,23 / 0,24

Przemysł 4.0 / 4,1 zł kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L- 0,26 / 0,28

M- 0,23 / 0,24

Przemysł 4.0 / 4,1 zł kg

 

Potwierdzam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...