Skocz do zawartości
grzesik55

zetor proxima 85 ciezko go odpalić problemy z hydrauliką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i mam o to taki problem ze Swoim zetorkiem proxima 85 2009 rok 2900 mth zaczeło sie od tego ze wczesniej normalnie mogłem ruszać sobie z 4 nie dodajac gazu teraz musze z 3 jak chce z 4 musze dodac gazu bo ciagnik zgaśnie jak z gaśnie nie mogę go odpalic krece i krece i po jakieś chwili udaje sie teraz doszło cos z hydraulika jak jade i chcę powiedzmy podnieść klapę w prasie to tez musze dodawać gazu bo mi zgaśnie i nie mogę go odpalić odrazu jak uzywam hydrauliki to poprostu sie zaczyna dusić podnośnik dziaała dobrze problem jest tylko jak uzywam powiedzmy wywrotu mam w niej tura tur działa ok. wymieniłem filtr paliwa i powietrza nie wiem za co sie zabrac nie mam pojęcia pompka od paliwa ciagnie paliwo nie mam zadnych wycieków do tej pory nie bylo zadnych problemów z ciągnikiem mam do wymiany świece ale to chyba nie od tego tak sie dzieje ze ine nie działają

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetory zazwyczaj tak nie wariują, dziwna sprawa. Tu ewidentnie kilka awarii się na siebie nałożyło, jedź do warsztatu i daj nam znać co ci powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...