Skocz do zawartości
Kasrek

Reklama: Agroturystyka

Rekomendowane odpowiedzi

Agroturystyka "Korzenie" położona jest w południowo - wschodniej Polsce, w Pruchniku niedaleko Jarosławia. Dom znajduje się na najwyższej w okolicy górze Iwie. Rozlega się stąd wspaniały widok na całą gminę Pruchnik i okolice. Przy dobrej pogodzie, widoczność dochodzi do 20 km. Dom otoczony jest lasem. Można spacerować po lesie, żeby się dotlenić, a przy okazji można nazbierać grzyby, jeżyny i borówki. Jako, że Pruchnik jest bardzo starym miasteczkiem, znajduje się w nim wiele zabytków, które można zwiedzać. Tuż obok mojego domu, jest obelisk z czasów najazdów tatarskich. W centrum miasteczka jest barokowy kościół, którego początki sięgają XV wieku. Znakiem rozpoznawczym Pruchnika są XIX - wieczne domy drewniane z podcieniami, które otaczają rynek. Niedaleko znajduje się baszta obronna i spichlerz. Łatwo też dojechać do miejscowości, gdzie są przepiękne zamki, np. w Łańcucie, Krasiczynie, Zarzeczu, Dubiecku. W Pruchniku odbywa się latem wiele ciekawych imprez, w których można brać udział, są to m. in. rajd rowerowy, biegi im. ks. Bronisława Markiewicza, pruchnickie sochaczki. Z mojej miejscowości wywodzą się też znani ludzi, stąd pochodzi i tu leży pochowany gen. Marek Papała, urodził się tu też Bł. ks. Bronisław Markiewicz, założyciel zgromadzenia ss. Michalitek i ks. Michalitów, opiekun sierot.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty całe rodziny na długi i krótki odpoczynek, a także mogę zapewnić nocleg pracownikom okolicznych firm.

Zapraszamy[/b]

Więcej informacji na naszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja zapraszam na Kaszuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gospodarstwo "szczęśliwa 13" - szczegóły na stronie gospodarstwa.

Właściciele bardzo mili, dobre jedzenie i super przygody. W tym roku ponownie się tam wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie coś do zaoferowania to polecam darmowe ogłoszenia i anonse na stronie anonsiero. Wszystkie ogłoszenia są bezpłatne, istnieje możliwość zamieszczania zdjęć. Do wyboru min. kategorie rozrywka i rolnictwo. Serdecznie polecam![/url][/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochotnica gorna - link

NOCLEGI w górach. Smacznie i tanio. Nocleg+wyżywienie 35 zł/os. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYGODA - Tanie i komfortowe noclegi pod warszawą

Oferujemy komfortowe noclegi w zacisznym gospodarstwie, który pozwoli dobrze wypocząć podczas służbowej podróży. Znajdujemy się w pobliżu Nadarzyna, 25 km od centrum warszawy,

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasz obiekt jest wszechstronny. Można w nim przenocować 30 osobową grupę i zorganizować integrację firmową.

Dysponujemy : pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami, oraz apartamentem z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym.

Zapewniamy: Internet bezprzewodowy WiFi, pokoje z telewizorami, zarybiony staw (możliwość wędkowania), boisko do siatkówki, altana z murowanym grillem, miejsce na ognisko.

Kontakt: Bogusława Sapijaszko

Rozalin ul. Daniewice 11

Tel.726-240-560, 22-729-90-92

Email:sapijaszko@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie noclegi pod warszawą, kwatery pracownicze, hotel robotniczy, pensjonat, apartamenty, Rozalin, Pruszków Nadarzyn, grodzisk mazowiecki

Zapraszamy na tanie noclegi w spokojnej okolicy pod warszawą, które pozwolą dobrze wypocząć podczas służbowej podróży. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowo otwarte komfortowe pokoje. Obiekt przeznaczony jest dla osób indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych, Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nasz obiekt jest wszechstronny można w nim przenocować 30 osobową grupę i zorganizować integrację firmową.

Możemy Państwu zaoferować pokoje 2 i 3-osobowe.

Pokoje wyposażone są w:

• Łazienki z natryskami

• Jednoosobowe łóżka

• Miejsce do spożycia posiłku

• TV LED

• Internet Wifi

• Ogólnodostępny dobrze wyposażony aneks kuchenny

Ceny kształtują się w zależności od okresu pobytu i ilości osób. Okres jesienno - zimowy droższy o 20%. Ceny do negocjacji.

Tanie noclegi pod warszawą, kwatery pracownicze, hotel robotniczy, pensjonat, apartamenty, Rozalin, Pruszków Nadarzyn, grodzisk mazowiecki

 

kontakt:

Noclegi "ATMOSFERA"

05-831 Młochów

Rozalin ul.Przyjazna 43

Tel: 519-595-873 | 500-755-224

E-mail: atmosfera.noclegi@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podbije temat Macie jeszcze jakieś gospodarstwa do polecenia?

 

Ja się dołączam do któregoś przedmówcy i polecam "Szczęśliwą trzynastkę". Dużo zieleni, cisza i spokój a do tego blisko miasta. Po cennik zapraszam na stronę gospodarstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...