Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:31 Wto 21 Paź 2014

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1632, 1633, 1634  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
W11

PostWysłany: 11:26 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Barbara"]
W11 napisał:
Barbara napisał:
W 11 ,jak przetrwasz w branzy tyle co Brojler kurzy , to mozesz cos dopiero wiedziec o biznesie w branzy.
Basiu wiedza to jedno, a zastosowanie jej w biznesie to zupełnie coś innego.Po zatym skąd wiesz ile jestem w branży?[/quot

Mysle , ze jak przetrwal tyle to posiadl juz obie te umiejetnosci .
Przetrwanie i posiadanie nie ma nic wspólnego z zastosowaniem. Bez urazy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zybin

PostWysłany: 11:19 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
to są powikłania pogrypowe a właściwie zapalenie płóc!!!
Trzeba bańki postawić i krwi upóścić tylko komu?????

ja bym dołożył lewatywe trzy razy dziennie dla naszych parlamentarzystów
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 11:10 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="W11"]
Barbara napisał:
W 11 ,jak przetrwasz w branzy tyle co Brojler kurzy , to mozesz cos dopiero wiedziec o biznesie w branzy.
Basiu wiedza to jedno, a zastosowanie jej w biznesie to zupełnie coś innego.Po zatym skąd wiesz ile jestem w branży?[/quot

Mysle , ze jak przetrwal tyle to posiadl juz obie te umiejetnosci .
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 11:10 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedobra informacja jeden z hodowców sprzedaje po 2zł
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 11:07 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Cena w Małopolsce Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie - cena w małopolsce wczoraj 2.6zł - a dzisiaj podobno ubojowbnie nie chcą już dać tej ceny. Cena idzie bardzo szybko w dół.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 10:58 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Basiu wiedza to jedno, a zastosowanie jej w biznesie to zupełnie coś innego.Po zatym skąd wiesz ile jestem w branży?
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:44 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Viktoria

PostWysłany: 10:42 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos: proponuje zorganizowanie ME EURO 2008 w wydymaniiu,myślę, że nasi byliby faworytami, a my zarobilibyśmy przynajmniej obstawiając zakłady : Very Happy Very Happy Very Happy Znacie gdzie lepszych Question
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:37 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie ja wiem wszyscy juz mamy dosc tego okradania nas w bialych rekawiczkach , ale dla podkreslenia dramaturgii sytuacjii ,uzywajcie bardziej cenzuralnych slow.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 10:35 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Rozumiem , że Ty za kasę czyli jesteś męska .............. :oops: Chłopcze jak popracujesz 25-30 lat na swoim to wtedy pogadamy . Ja jakoś przez te wszystkie lata dawałem sobie radę i nawet teraz mam sie wcale dobrze więc z tym dymaniem to błędny adres . No , ale cóż: każdy sądzi wg siebie 8) A tak na marginesie - masz problemy w sferze intymnej? Baba Ci nie daje? Jakieś problemy z erekcja? Hemoroidy Ci dokuczają? Mówię Ci szanuj d.u.p.e żebyśmy mieli w co kopać!!!
Brojler już kiedyś pisałem że żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku ale wielu żyje w różnych epokach. Dialog z tobą to rozmowa z jaskiniowcem. I jak sądzę wcinasz dużo mięcha,bo tyle jadu co się z ciebie wylewa powoduje skład chemiczny ówczesnego mięsiwa.Zastosuj dietkę to napewno rozjaśni się w twojej kiepele.I twoje życie stanie się prostsze.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:15 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to są powikłania pogrypowe a właściwie zapalenie płóc!!!
Trzeba bańki postawić i krwi upóścić tylko komu?????
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:01 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma ptasiej grypy a cena niższa jak w czasie ptasiej grypy.Ale jaja. Ktoś nas rucha w d.u.p.e bez mydła ja .p.i.e.r.d.o.l.e naprawdę jaja
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:15 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viktoria napisał:
Może W11 ma racje, skoro nasi nas dymają z ceną, może niektórzy bardziej przedsiębiorczy poszukają rynku zbytu u sąsiadów,tak jest w przypadku zbóż i nikogo to nie dziwi. A jest to przynajmniej jakiś krok do przodu, anie tylko biadolenie.
Następna nawiedzona!!! Już widzę , jak moje ptaki jada kilkaset kilometrów , a na konto wpływa / albo i nie / kasa za żywiec po 3,80 . W euro czy dularach??? A może wynajmiemy stateczek i wyslemy bardzo smaczny polksi drób do Brazylii??? Ty Viktoria Twoje imie to zwycięstwo , ale chyba głupoty nad rozumem.
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 09:07 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jest cena w swietokrzyskim i wokolo ????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Viktoria

PostWysłany: 08:40 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może W11 ma racje, skoro nasi nas dymają z ceną, może niektórzy bardziej przedsiębiorczy poszukają rynku zbytu u sąsiadów,tak jest w przypadku zbóż i nikogo to nie dziwi. A jest to przynajmniej jakiś krok do przodu, anie tylko biadolenie.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:18 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny - Indyki
18.01.2008
Skończyły się spadki cen indyków. Po ptasiej grypie rynek wraca do normy, a wraz z nim i stawki płacone hodowcom przez zakłady. Dzisiejsze notowania nie pokrywają jeszcze kosztów produkcji, ale może być drożej, bo niedługo zacznie być odczuwalny spadek podaży. Ostatnio bowiem wielu właścicieli kurników do nowych wstawień podchodziło bardzo ostrożnie.

Normalnieje także eksport. Co prawda, cały czas był na tym samym poziomie – mówią przetwórcy, ale zagraniczne firmy skrupulatnie wykorzystały nasz problem z ptasią grypa zaniżając ceny. Teraz znów potrzebują towaru z Polski. Ale niska cena zbytu pozostała problemem, szczególnie przy mocnej złotówce.

indyki zł/kg
ceny skupu netto
indory 4,15 – 4,50
indyczki 3,95 - 4,30

Cena minimalna za indory to 4 złote 15 groszy, ale w wielu zakładach do podstawowej stawki doliczane są dodatki za lojalność, za posiadane certyfikaty, terminowe dostawy czy większe partie surowca. Tak więc hodowca może liczyć na około 4 i pół złotego za kilogram żywca. Indyczki są najczęściej o 20 groszy tańsze.

brojlery zł/kg
ceny skupu netto
umowy kontraktacyjne 3,00 – 3,25
wolny rynek 2,70 – 2,90

Spokojnie także na rynku brojlerów. W dużych zakładach ceny od grudnia bez zmian, powyżej 3 złotych za kilogram. Taniej jest teraz na wolnym rynku, gdzie obowiązują nieco niższe stawki.

(TVP redakcja rolna)

Czy oni są kiedykolwiek w temacie??? i to wszystko za nasze pieniądze!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 01:13 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem , że Ty za kasę czyli jesteś męska .............. Embarassed Chłopcze jak popracujesz 25-30 lat na swoim to wtedy pogadamy . Ja jakoś przez te wszystkie lata dawałem sobie radę i nawet teraz mam sie wcale dobrze więc z tym dymaniem to błędny adres . No , ale cóż: każdy sądzi wg siebie Cool A tak na marginesie - masz problemy w sferze intymnej? Baba Ci nie daje? Jakieś problemy z erekcja? Hemoroidy Ci dokuczają? Mówię Ci szanuj d.u.p.e żebyśmy mieli w co kopać!!!
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 01:03 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Oj jak się uśmiałem ha,ha,ha. :D Błyskotliwy człowiek , któremu wystarczy impuls...To śmieszne i żałosne , że takie nic , takie ZERO jak Ty usiłuje nas uświadamiać [/img]http://www.jeep.org.pl/forum/images/smiles/lol2.gif[img] - wielki biznesmen od siedmiu boleści . W d.u.p.i.e byłeś i g.ó.w.n.o widziałes , a zgrywasz wielkiego cwaniaka! Ekspert od robienia pieniędzy [/img]http://www.jeep.org.pl/forum/images/smiles/i_pala.gif[img] Spadaj kmiocie do tej swojej norki , sprzedawaj wyimaginowanym kontrahentom po 3,80 / chyba za 2 kg / i żyj złudzeniami jaki to z Ciebie WIELKI MEN!!! Jezu! Biedna ta Twoja matka! Powić takiego kretyna toż to życiowa tragedia!
Tragedią to chyba jest fakt, że dajesz się dymać za darmo!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 00:29 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jak się uśmiałem ha,ha,ha. Very Happy Błyskotliwy człowiek , któremu wystarczy impuls...To śmieszne i żałosne , że takie nic , takie ZERO jak Ty usiłuje nas uświadamiać [/img]http://www.jeep.org.pl/forum/images/smiles/lol2.gif[img] - wielki biznesmen od siedmiu boleści . W d.u.p.i.e byłeś i g.ó.w.n.o widziałes , a zgrywasz wielkiego cwaniaka! Ekspert od robienia pieniędzy [/img]http://www.jeep.org.pl/forum/images/smiles/i_pala.gif[img] Spadaj kmiocie do tej swojej norki , sprzedawaj wyimaginowanym kontrahentom po 3,80 / chyba za 2 kg / i żyj złudzeniami jaki to z Ciebie WIELKI MEN!!! Jezu! Biedna ta Twoja matka! Powić takiego kretyna toż to życiowa tragedia!
Powrót do góry
general

PostWysłany: 00:10 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy i kolezanki,akurat teraz wychodza kurczaki z pisklat''bialoruskich i ukrainskich itd."kupowanych nawet po 70 gr, co uczynil moj sasiad.Czy ktos z was slyszal o gazowaniu pisklat,ktore mialy wyjechac za granice?????Bo ja nie.A sam mialem propozycje kupna takich pisklat.Po czesci sami jestesmy odpowiedzialni za ta sytuacje.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 23:44 Czw 17 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
Zmieniam nick na tym forum i od poniedziałku zaczynam Was informować po ile sprzedaje żywiec.... prosto na statek do Brazylii. Tym razem już jako W12, a może WD-40. Tylko sie załamać jak sie coś takiego czyta :shock: :wink:
Jesteś następnym ''błyskotliwcem drobiarzem '',który chce jechać do Zakopanego przez Szczecin.Dlatego poczytaj sobie bez pośpiechu cytacik do'' brojlera''
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 23:29 Czw 17 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W11 - Ty "światły" człowqieku , który nie potrzebuje ani ubojni , ani rządu itd . Skąd się tacy jak Ty biorą? Dojrzały człowieku! Nic więcej nie pisz bo nic nie masz do napisania . Kaszuby 2,70 netto i dalej problem . Ale ja nie jestem W11 więc dlatego mam ten problem . :cry: To oczywiście wina hodowców , że stateczki wpływają! To także wina hodowców , że markety sprzedają jeszcze zamrożony towar jako świeży - tu do An-a! Spróbuj zadzwonić do Sanepidu czy IWet . z informacją o sprzedaży takiego drobiu . Reakcja - Z E R O W A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W PIW w Słupsku potraktują Cie jak dziwaka . Co Ty chcesz człowieku??? To też wina hodowców , że była PG , a w Etiopii jest głód!!! Jak hodowcy mają wpływ na import mniej lub bardziej legalny? W tej chwili hodowcy mają ptaki już mocno poprzerastane , ale w sklepach ich nie ma. W Realu proszę bardzo , ale udka tak małe , że przeciętny facet musi zjeść minimum 3 , a tuszka to jak dla dziecka!!! Czy to jest ten aktualnie sprzedawany żywiec? N I E . Albo ten kupiony w okresie paniki/pg/ , albo ....... Nie chcę spekulować bo cóż tu spekulować . Każdy widzi co się dzieje , ma swój rozum więc niech wyciągnie właście wnioski .
Witaj brojlerku , podobno lubisz być dymany ustawowo!!! Jak sam o tym piszesz w temacie''Ubojnie-pytania,rady,opinie''Wiesz co? posłuchaj rady. ''Do biznesu nadaje się każdy,ale nie każdy osiągnie sukces.Jeżeli ktoś jest w biznesie kilka lat i ciągle jest dymany,to znaczy,że on to robi,ale nie wie po co.W każdym biznesie są konkretne wytyczne,które musisz zrealizować,żeby osiągnąć sukces.I albo to zrobisz,albo nie. Proste? Człowieka można zainspirować,zmotywować,przedstawić mu drogę wyjścia,ale nikogo nie można zmusić do pracy i zarabiania pieniędzy.Takiemu prawdziwemu błyskotliwemu człowiekowi wystarczy impuls aby przejął właściwą inicjatywę i o takich właśnie ludzi mi chodzi . Wiem to z doświadczenia, a od nie dawna wyznaję pewną zasadę:'' Mądry sam na to wpadnie, a glupi i tak się tego nie nauczy''.Ps. Dlatego wpadam od czasu do czasu na to forum,bo mam jakieś konkretniejsze cele.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 23:28 Czw 17 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W11 - Ty "światły" człowqieku , który nie potrzebuje ani ubojni , ani rządu itd . Skąd się tacy jak Ty biorą? Dojrzały człowieku! Nic więcej nie pisz bo nic nie masz do napisania . Kaszuby 2,70 netto i dalej problem . Ale ja nie jestem W11 więc dlatego mam ten problem . :cry: To oczywiście wina hodowców , że stateczki wpływają! To także wina hodowców , że markety sprzedają jeszcze zamrożony towar jako świeży - tu do An-a! Spróbuj zadzwonić do Sanepidu czy IWet . z informacją o sprzedaży takiego drobiu . Reakcja - Z E R O W A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W PIW w Słupsku potraktują Cie jak dziwaka . Co Ty chcesz człowieku??? To też wina hodowców , że była PG , a w Etiopii jest głód!!! Jak hodowcy mają wpływ na import mniej lub bardziej legalny? W tej chwili hodowcy mają ptaki już mocno poprzerastane , ale w sklepach ich nie ma. W Realu proszę bardzo , ale udka tak małe , że przeciętny facet musi zjeść minimum 3 , a tuszka to jak dla dziecka!!! Czy to jest ten aktualnie sprzedawany żywiec? N I E . Albo ten kupiony w okresie paniki/pg/ , albo ....... Nie chcę spekulować bo cóż tu spekulować . Każdy widzi co się dzieje , ma swój rozum więc niech wyciągnie właście wnioski .
Witaj brojlerku , podobno lubisz być dymany ustawowo!!! Jak sam o tym piszesz w temacie''Ubojnie-pytania,rady,opinie''Wiesz co? posłuchaj rady. ''Do biznesu nadaje się każdy,ale nie każdy osiągnie sukces.Jeżeli ktoś jest w biznesie kilka lat i ciągle jest dymany,to znaczy,że on to robi,ale nie wie po co.W każdym biznesie są konkretne wytyczne,które musisz zrealizować,żeby osiągnąć sukces.I albo to zrobisz,albo nie. Proste? Człowieka można zainspirować,zmotywować,przedstawić mu drogę wyjścia,ale nikogo nie można zmusić do pracy i zarabiania pieniędzy.Takiemu prawdziwemu błyskotliwemu człowiekowi wystarczy impuls aby przejął właściwą inicjatywę i o takich właśnie ludzi mi chodzi . Wiem to z doświadczenia, a od nie dawna wyznaję pewną zasadę:'' Mądry sam na to wpadnie, a glupi i tak się tego nie nauczy''.Ps. Dlatego wpadam od czasu do czasu na to forum,bo mam jakieś konkretniejsze cele.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 22:51 Czw 17 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin napisał:
Dzisiaj widziałam świeżą tuszkę w Netto z Drobimexu.Wiecie po ile??
Mało mi oczy nie wyleciały z orbit. Kosztował 6,49/kg Rolling Eyes A ja sprzedałam w poniedziałek po 3,07 zł netto...

to jest główna zaleta kontraktacji , dostajesz swoje 3 gr/kg - na okulistę jak ci oczy wyjdą z orbit
na wolnym mózg lasuje się dwa razy : jak dokładasz i jak zarabiasz , ale za każdym razem dzięki tym na kontraktacji
dla wyjaśnienia: mniej hodowców na kontraktacji to wyższe ceny i bardziej wyrównane na całym rynku
jeszcze raz przypominam przykład Hamrolu , radzę poddać analizie , wnioski nasuną się same
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 22:40 Czw 17 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj widziałam świeżą tuszkę w Netto z Drobimexu.Wiecie po ile??
Mało mi oczy nie wyleciały z orbit. Kosztował 6,49/kg Rolling Eyes A ja sprzedałam w poniedziałek po 3,07 zł netto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1632, 1633, 1634  Następny
Strona 1408 z 1634

Skocz do: