Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:41 Nie 26 Paź 2014

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1633, 1634, 1635  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CZerwony krzyz

PostWysłany: 21:22 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co pisze general ikogut to takieproste mniej robisz awiecej masz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
general

PostWysłany: 20:35 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Re: RCEPTA NA OPLACALNA I SPOKOJNA PRODUKCJE!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Kogut11 napisał:
Szanowni hodowcy czytajac wasze posty nasowa sie jedno pytanie czy wy jestescie normalni czy debile.Podam Wam recepte na spokojna produkcje i oplacalna .Brac nie wiecej jak 3- 4 rzutow w roku,ja tak biore od paru lat i jestem zadowolony nie narzekam.Jestem hodowca z okresu Gierka.Jezeli by tak wszyscy postapili to gwaratowana bedzie cena i ubojnie beda przyjezdzac do hodowcow aby cos kupic zywca. Jezeli nie opanujecie pazernosci to pozostaje upadlosc i przekazanie obiektow za dlagi ubojniom lub mieszalnia pasz,bankom.Pozdrawiam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ja rowniez od 2 lat wstawiam po 4 rzuty , i jak na razie wychodzi to lepiej jak bylo 6. Ze sprzedaza nie trzeba sie spieszyc,osiagam wieksze wagi .Jest czas na odpoczynek,dla siebie i obiektu.
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 20:27 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacperski napisał:
WITAM! Wyrażam poważne zaniepokojenie komu ma SŁUZYC to forum ubojniom czy hodowcom!!!! Sad Wstyd miza niektórych ,którzy się wypowiadają nie na temat!!!!!Kolego Ray : gratuluję wypowiedzi w pełni popieram!!!!!!!!!!!!!!!!

.. OK ale faktem jest, że najgorzej siać panike - ale nie ma się co okłamywać, że jest totalna klapa.
Powrót do góry
Kacperski

PostWysłany: 20:19 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM! Wyrażam poważne zaniepokojenie komu ma SŁUZYC to forum ubojniom czy hodowcom!!!! Sad Wstyd miza niektórych ,którzy się wypowiadają nie na temat!!!!!Kolego Ray : gratuluję wypowiedzi w pełni popieram!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
medox

An ja nie mam teraz kur, ale w.k.u.r.w.i.a mnie jak tak może być.Nie pamiętam kiedy było 1zł poniżej kosztów.Koszty były z reguły poniżej 3zł 2.50-2.60.A ceny 1.50 nie pamiętam.Tak wysokie koszty jak teraz były chyba na przełomie 2003/2004 i też z powodu drogich zbóż.
Powrót do góry
David_20

Witam Wszystkich
Jak tam sytuacja cenowa w Wielkopolsce wygląda
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:18 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Do MEDOX ,juz parokrotnie byla produkcja ponizej kosztow o 1 zlotych .
.
Sorki ale pierwsze słyszę.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:44 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An dziekuje ci bardzo ,za upomnienie kolegow w kwestii wulgaryzmow , mowisz dobrze ja stoje z pustymi obiektami od 7 listopada i co ,cos stracilam nie,ale jak widac inni dalej nic nie pojmuja.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 19:35 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zauważyłem tego wcześniej, ale teraz wiem dlaczego paru z nas "musi" wstawić po niedzieli. To już jest kurczak na Wielkanoc. I wszystko jasne.
Żałuję tylko, że tak mało jest hodowców tak myślących jak Kogut 11. Pójdźmy wreszcie po rozum do głowy i zróbmy solidarnie 1 rzut rocznie mniej. Gwarantuję, że za rok będziemy się do siebie na forum tylko uśmiechali , a nie obrzucali bluzgami. (tak na marginesie, to niektórzy koledzy chyba nie zauważyli, że jest wśród nas parę koleżanek, a to chyba trochę zobowiązuje)
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:35 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do MEDOX ,juz parokrotnie byla produkcja ponizej kosztow o 1 zlotych .
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 19:28 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
Widze ze to forum powoli zaczyna sluzyc sianu paniki wsrod hodowcow i wszelkie nawolywania do zachowania spokoju, wstrzymania odstaw nic nie daja. Jeden krzyknie ze cena spada a juz telefony az sie urywaja w ubojniach zeby tylko zdazyc zanim spadnie nizej. Tylko glupi by nie wykorzystal takiej naiwnosci hodowcow! Chyba przestne jednak tu zagladac i w ogole sie wypowiadac, bo nic to nie daje. Ceny i tak sie nie dowiem, a tylko tego kto jest glupi, kto madry, kto lepszym biznesmenem a kto pojecia o interesie nia ma... Smutne.

Witam kolege z pomorza - nie jestem na bierząco na forum - czy coś wiadomo o sprowadzonych statkach z kurczakami???
Powrót do góry
An

PostWysłany: 19:24 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
No to jest ku.u.r.wa niemożliwe.O co tu chodzi???????Różnie bywało ale to co się teraz dzieje to naprawdę szok.Przecież 2.20 to będzie minimum jak wszystko dobrze wyjdzie i po starych cenach pasz 1zł dokładki!!!!!!!!!P.i.e.r.d.o.l.n.e chyba.Naprawdę wiele widziałem na tym po.j.e.b.a.n.y.m rynku ale 1zł w plecy to nie pamiętam

Coś Ci bracie nerwy puszczają. Brojler dobrze radzi. Wstrzymać sprzedaż i czekać. Swoją drogą u nas też są oszołomy,którzy wczoraj brali finiszer, a na poniedziałek zamówili starter. sic! Takim, to nawet psychiatryk nie pomoże. Czemu się zatem dziwimy, że z nami jadą jak chcą.
Swoją drogą Medox, to nie mogę Cię rozgryźć. Najpierw się przechwalasz, że nie miałeś na BN. Potem mówisz, że zdążyłeś wszystko sprzedać do 07 stycznia po 3,50. Teraz z kolei popuszczasz na myśl , że popłyniesz na 50 tysiów. Jesteś jeszcze w realu czy to już Matrix.
Kaszuby w dalszym ciągu słabe zejście i uboje. Dużych nadwyżek żywca nie ma (chyba tylko tych paru nawiedzonych). Cena na dziś - 2,60 netto.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:22 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
co wy gadacie ze mam isc spac a co zrobic z kurami mam 25tys i zrobilem przebierke po 2,6 netto a reszte jak widze to chyba sprzedam po 2zl jak dobrze pojdzie a potem juz chyba pojde spac
Misio nie panikuj! Ja mam aktualnie dwa obiekty , przebrałem i czekam! Nawet 10 dni!!! Przesuń czy odmów wstawienie i CZEKAJ!!! Po 2 zawsze zdążysz sprzedać!
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 19:18 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze to forum powoli zaczyna sluzyc sianu paniki wsrod hodowcow i wszelkie nawolywania do zachowania spokoju, wstrzymania odstaw nic nie daja. Jeden krzyknie ze cena spada a juz telefony az sie urywaja w ubojniach zeby tylko zdazyc zanim spadnie nizej. Tylko glupi by nie wykorzystal takiej naiwnosci hodowcow! Chyba przestne jednak tu zagladac i w ogole sie wypowiadac, bo nic to nie daje. Ceny i tak sie nie dowiem, a tylko tego kto jest glupi, kto madry, kto lepszym biznesmenem a kto pojecia o interesie nia ma... Smutne.
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 19:18 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy gadacie ze mam isc spac a co zrobic z kurami mam 25tys i zrobilem przebierke po 2,6 netto a reszte jak widze to chyba sprzedam po 2zl jak dobrze pojdzie a potem juz chyba pojde spac
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:05 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest ku.u.r.wa niemożliwe.O co tu chodzi???????Różnie bywało ale to co się teraz dzieje to naprawdę szok.Przecież 2.20 to będzie minimum jak wszystko dobrze wyjdzie i po starych cenach pasz 1zł dokładki!!!!!!!!!P.i.e.r.d.o.l.n.e chyba.Naprawdę wiele widziałem na tym po.j.e.b.a.n.y.m rynku ale 1zł w plecy to nie pamiętam
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:50 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wiadomosci sa o cenach za kilogram zywca sa z wytworni pasz wierzcie sama przezylam szok ,ze w takim tempie to poszlo w dol.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:45 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zosia mowi prawde exodus Trzciana 2.20 zl wczoraj ,jakas ubojnia kolo Wadowic 2.20 zl ,
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:41 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zosia napisał:
CZerwony krzyz napisał:
no to dobrzepisal ''fakt'' ze kurczak bwdzie po 9 zl

... niestety ale misio ma racje - niektórzy hodowcy w malopolskie sprzedaja po 2 zł (informacja od samego hodowcy)
Coś Ty Zośka ściemniasz . Zalogowała się wczoraj , a dzisiaj w pierwszym swoim poście napisałaś , że cena w Małopolsce 2,60 i idzie w dół . Za chwilę podałaś , że ktoś sprzedaje po 2 , a teraz piszesz , że misio ma rację i ktoś tam sprzedaje właśnie po 2 . Wisz w takim tempie to jutro bedzie p o1,50 , pojutrze po 1,oo , a za dwa dni za darmo!!!
Pisałem żeby sprzedać jak musisz 1,2 zestawy i zrobić sobie postój . Nawet kosztem odmowy czy przesunięcia wstawienia . Trudno , wszyscy mają nas w d.u.p.i.e więc dlaczego mamy być o.k.???? Ja tak zrobię i bedę trzymał pół kurnika nawet 60 dni . I proszę róbcie dokładnie tak samo - ubojnie jak stoją to generują straty więc zaczną naciskać na handel . A to co handel sprzedaje , ten rozmrażany syf , który po dniu w ladzie robi się siny w koncu przestanie być przez konsumentów kupowany . Po tym syfir dostałem zatrucia żołądkowego . I nawet C2H5OH nie pomogło . Ćwiartki kupione w Realu .Tfu - nigdy więcej!
Powrót do góry
CZerwony krzyz

PostWysłany: 18:39 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aile on tego sprzedal 2 tiry czy moze 100szt niedobitkow
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 18:27 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZerwony krzyz napisał:
no to dobrzepisal ''fakt'' ze kurczak bwdzie po 9 zl

... niestety ale misio ma racje - niektórzy hodowcy w malopolskie sprzedaja po 2 zł (informacja od samego hodowcy)
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 18:23 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
DROGIE UBOJNIE---------zaraz my przestaniemy istnieć a w chwile potem wy bo co będziecie bić?Możecie przekształcić się w hurtownie ale po co wtedy tyle kasy napchaliście w zakłady (nowe linie maszyny itp) , jako hurtownie wasze budy będą warte 1/3 aktualnej ceny.
To się dotyczy ubojni prywatnych , duze zaklady przejęte przez zagraniczny kapita który ma swoje fermy w Brazylii nie wiem jakie mają plany ale wszyscy prywatni właściciele pójdą na dno razem z nami.

racja
Powrót do góry
CZerwony krzyz

PostWysłany: 18:21 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodas misiowi dobrze napisal brak mrozu spac mu ciezko to i maci
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:10 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
po 9 zl bedzi ale nie polski na poniedzialek cena zywca na slasku imalopolsce 2,0 brutto

nie wybudziłeś się z zimowego letargu???? coś ci się przyśniło czy reprezentujesz rozbieżne z hodowcami interesy
Powrót do góry
Viktoria

PostWysłany: 18:03 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Basiu, ten uśmiech jest przez łzy, już 10 lat temu protestowaliśmy w Warszawie , do dziś brzęczą mi w uszach słowa usłyszane na Wiejskiej- "chłooy do gnoja",to było przykre. Ale smutne jest, że nadal tak nas traktują
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1633, 1634, 1635  Następny
Strona 1408 z 1635

Skocz do: