Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:42 Sob 1 Lis 2014

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1635, 1636, 1637  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol

PostWysłany: 17:31 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"podając ceny z każdego regionu w kraju, to tylko powoduje że ubojnie uświadamiają sobie że nie muszą płacić więcej bo po co ? I wielu z tego forum jest nieświadomych że tak naprawdę sami powalają wolny rynek i być może na tym forum o to chodzi ........"
W11 pierwsze Twoje mądre słowa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Barbara

PostWysłany: 17:27 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11 zacznij szanowac ludzi , umiesz nas wszystkich tylko krytykowac i wysmiewac , a na tym samym wozku jedziesz co my , tylko bardziej za mlodych lat wczytywales sie w bajki Ezopa.To jest moj ostatni post z odpowiedzia do W 11 .
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 17:27 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZerwony krzyz napisał:
w11 siedzisz na dupie w fotelu i piszesz, piszesz,piszesz, co ci tylko do glowy wpadnie. jak bym mial postawic pieniadze na to czy mowisz prawde czy po prostu klamiesz to chyba domyslasz sie na co bym postawil.sledze twoje wypowiedz jakisz czas i kolejny raz potwierdzasz ze potrawisz tylko pierdziec w stolek.az mi sie smutno zrobilo z twojego powodu. Crying or Very sad

Jestem za Very Happy
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 16:58 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZerwony krzyz napisał:
w11 siedzisz na dupie w fotelu i piszesz, piszesz,piszesz, co ci tylko do glowy wpadnie. jak bym mial postawic pieniadze na to czy mowisz prawde czy po prostu klamiesz to chyba domyslasz sie na co bym postawil.sledze twoje wypowiedz jakisz czas i kolejny raz potwierdzasz ze potrawisz tylko pierdziec w stolek.az mi sie smutno zrobilo z twojego powodu. :cry:
Jak widzę to w obstawianiu pieniędzy jesteś dość kiepski, bo czy w obecnej chwili masz kurczaki czy też nie? To i tak kiedy kolwiek obstawisz kurniki to nigdy niewiesz czy na tym wyjdziesz. A ja nie złożyłem fundacji pt;''podaruj serce hodowcom-biznessmenom'' I mogę założyć się że jak jesteś poważnym człowiekiem to na moim miejscu , mając dobre zejście żywca również byś podsunął tylko impuls a nie odkrywał całej d.u.p.y. w myśl zasady;''mądry sam na to wpadnie, a g.ł.u.p.i i tak się tego nie nauczy''A tak na marginesie, to cóż to za wyczyn podając ceny z każdego regionu w kraju, to tylko powoduje że ubojnie uświadamiają sobie że nie muszą płacić więcej bo po co ? I wielu z tego forum jest nieświadomych że tak naprawdę sami powalają wolny rynek i być może na tym forum o to chodzi ........
Powrót do góry
DROBIARZ 150

PostWysłany: 16:56 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: ceny WIELKOPOLSKA Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj -ROWEX 2,8
Hamrol 2,8
Skowrońska 2,7
Brychcy 2,8
+vat
Powrót do góry
Agrobiznesmen

PostWysłany: 16:44 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo jak to bedzie z tą ceną narazie ostro na "-", moze i przetrzymamy je troche dluzej. W środe zdajemy pierwsze 2 tyś. Niby po 2.70 ale nie jestem pewien...

Czas pokarze.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tadek

PostWysłany: 16:42 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Drobiarz 150
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
DROBIARZ 150

PostWysłany: 16:30 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: integracja Odpowiedz z cytatem

Witam ja też pierwszy raz się dzisiaj wypowiadam , chociaż czytuje posty od dawna . jestem hodowcą od 15 lat ,a w branży od dziecka uczestniczę ,rodzice hodowali kurczęta . Teraz wiem że ten młody człowiek Agrobiznesmen ma rację , rozmowy o integracji branży toczą się w każdym kryzysie , należy je sfinalizować , bo ceny opłacalne dla nas musimy wywalczyć na drodze przemyślanych postanowień. I nie krzyczmy jeden na drugiego że ten ma dużo ferm ,a ten ma mało musimy się wspierać mądrze. Drodzy bracia hodowcy nic o nas bez nas to stare hasło musi stać się naszą domeną . Wspólny front rozmów dla tych co mają gotówkę i dla tych co jadą na kredytach , bo za chwilę nas nie będzie . To nasza organizacja musi pokazać formularze umów kontraktacyjnych dla dużych ubojni i na ich podstawie należy negocjować warunki.Znamy się w swoich okręgach , często patrzymy jeden na drugiego niechętnie , ale jeżeli mądrze się zorganizujemy to wywalczymy dla siebie prawa . Niech nauczką dla nas będą hodowcy trzody chlewnej . Mam internet i łatwo można się zwołać.Jeżeli gdzieś istnieją grupy zorganizowane to dajcie znać. Pozdrawiam.
Powrót do góry
CZerwony krzyz

PostWysłany: 16:17 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

broljer kurzy tez tak mysle.kto moze niech przetrzyma tylko w11 nie musi bo on sprzedaje za granice Laughing
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 16:14 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
T30 napisał:
Tadek -jakie ceny na kaszubach?

Kaszuby-2.5-2.6netto
Pozdrawiam

Ubojnia Hamrol z Kotowa nie chcą odbierac bo przywożą z Niemiec za niższą kasę , ciekawe za ile ? czyżby pół euro ?
Powrót do góry
CZerwony krzyz

PostWysłany: 16:14 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w11 siedzisz na dupie w fotelu i piszesz, piszesz,piszesz, co ci tylko do glowy wpadnie. jak bym mial postawic pieniadze na to czy mowisz prawde czy po prostu klamiesz to chyba domyslasz sie na co bym postawil.sledze twoje wypowiedz jakisz czas i kolejny raz potwierdzasz ze potrawisz tylko pierdziec w stolek.az mi sie smutno zrobilo z twojego powodu. Crying or Very sad
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:11 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 napisał:
kurczak581 napisał:
W11---podaj jakieś namiary na ubojnie niemieckie przy granicy w okolicach berlina,chętnie tam sprzedam i wielu hodowców z pomorza
Kolego ''kurczak581'' ja podałem impuls! A skoro przejawiasz chęci do sprzedarzy tam i wielu hodowców z pomorza. To podnieście szanowne d.u.p.k.i i wykonajcie trochę pracy na rzecz waszego bytowania. Bo ja właśnie robię to . Bez urazy!
Noc właśnie na taka odpowiedź liczyłem Confused G.ó.w.n.o wiesz . piszesz jakieś dyrdymały i udajesz wielkiego mądralę . Chłopcze zapraszam o 19 00 - to jest pora na bajki Very Happy
Kaszuby potwierdzam 2,50 - 2,60 , ale........... Za kilka dni naprawdę zacznie się bieda z żywcem więc kto może to niech przetrzyma . Handelek już zaczyna przebierać nóżkami i martwić się co w przyszłym tygodniu . Jescze raz apeluję: jak możecie to przetrzymujcienawet kosztem przesunięcia wstawień .
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 15:17 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T30 napisał:

Kaszuby-2.5-2.6netto
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
T30

PostWysłany: 15:05 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 15:02 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj-kurczak mały
Powrót do góry
T30

PostWysłany: 14:54 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiślak-2,45
Urban -2,45
Zalewo -2,30
Wszystkie ceny netto. Crying or Very sad
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 14:52 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
W11---podaj jakieś namiary na ubojnie niemieckie przy granicy w okolicach berlina,chętnie tam sprzedam i wielu hodowców z pomorza
Kolego ''kurczak581'' ja podałem impuls! A skoro przejawiasz chęci do sprzedarzy tam i wielu hodowców z pomorza. To podnieście szanowne d.u.p.k.i i wykonajcie trochę pracy na rzecz waszego bytowania. Bo ja właśnie robię to . Bez urazy!
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:05 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrobiznesmen napisał:
Prawda. Jestem dopiero początkującym... gówno moze nie...
Statki zawsze przychodziły i na to my wpływu nie mamy. A ja pisze o czymś na co mamy wpływ...

Wszyscy tracą na imporcie drobiu do polski... Od producenta do konsumenta...

Aczkolwiek szanuje zdanie wszystkich i proszę o to samo...

Śledze temat od dłuższego czasu jednak dziś postanowilem włączyć sie w niego, przykro mi ze zle mi poszlo...

Pozdrawiam.

Nie przejmuj się ostrym językiem kolegów. Jeżeli chcesz zostać to musisz przywyknąć.

Witaj na forum Smile
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 12:52 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kurczak mały

PostWysłany: 12:32 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Przywitanie / troche nie na temat/ Odpowiedz z cytatem

Wiem ze to pewnie nie miejsce na takie uprzejmosci ale jestem nowy na tym forum i chcialem sie przywitać. Czytalem sporo Waszych wypowiedzi i ciesze sie ze piszecie o jedności i wspolnym dzialaniu, jestem juz troche czasu w tym interesie i sam wiem ze bywaja gorsze i lepsze chwile.Jak narazie to tyle. Smile
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 11:49 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak cena poszła w dół!!!
Rowex 2,80
Storteboom 2,80 (na umowę)
Powrót do góry
An

PostWysłany: 11:46 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
WIADOMOŚC Z OSTATNIEJ CHWILI. Pan Gosz dziś nie miał co bić, ubił tylko około 13 tyś, odmówiło mu zdania 3 hodowcow z kaszub i 2 z okolic Sławna ---- powiedzieli ze za taką cenę nie oddadzą.

Mam nadzieję,że to początek odbicia w górę, szczególnie, że pozostałe ubojnie jak podaje Kurczak581 nie skorygowały cennika w dół.
Powrót do góry
basik

PostWysłany: 11:10 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! może byście zaczeli pisać posty dotyczące cen .wchodzicie na temat" ceny brojlera " a rozpisujecie sie o pierdołach .Proponuje utworzenie nowego tematu o waszych zrzeszeniach hodowców i tam dyskutujcie sobie do woli.pozdrawiam
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 10:45 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla tych Kolegów!!!! Trzymam za Was kciuki
Dzisiaj zdawałem pierwszy samochód, ale jeszcze nie wiem za ile. Miałem ustaloną cenę na 2,90, ale nie wiem czy się coś nie zmieniło od piątku....oby na lepsze.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 10:44 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla tych Kolegów!!!! Trzymam za Was kciuki
Dzisiaj zdawałem pierwszy samochód, ale jeszcze nie wiem za ile. Miałem ustaloną cenę na 2,90, ale nie wiem czy się coś nie zmieniło od piątku....oby na lepsze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1635, 1636, 1637  Następny
Strona 1408 z 1637

Skocz do: