Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:16 Wto 21 Kwi 2015

Agrifirm
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1703, 1704, 1705  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadek

PostWysłany: 09:32 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Mam info ,że faktycznie statek z drobiem czeka na rozładunek!!!!!!!!!!!!!!Kiedy i kto jedzie??????????????

Będę napewno-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ksiaze

PostWysłany: 09:31 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozdawajcie info przedstawicielom z wylegarni paszarni to wiecej zainteresowanych pojedzie i bedzie wiedzialo o strajku....ja czekam na info paru hodowcow napewno zabiore ...trzeba pokazac bo taak dluzej nie moze byc kurs kursem waluty ale panstwo powinno nas chronic przed nadmiernym importem!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barbara

PostWysłany: 09:24 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurzej media byly niejednokrotnie informowane , byli nawet wynajmowani prywatni dedektywi , programy 2 krotnie w ciagu 10 lat tv sprawa dla reportera o sytuacji na rynku drobiu , ostatno Wajss mial audycje w radiu podobno jak sie chrzci paliwo na malych stacjach , a potem lewe pieniadze pierze sie w kurnikach , bo ryczalt . strajk w Warszawie i za noc wtedy oproznili wszystkie kontenery z lewym kurczakiem w Gdyni i cena poszla na dwa tygodnie w gore , piszesz ze jestes nowy juz Ci wspolczuje zobaczysz jaki to jest latwy zarobek , no ale coz kazdy ma prawo wyboru i wedlug mnie tylko radykalne dzialania moga przyniesc jakies skutki , import kurczaka jest bardzo dochodowm interesem , szyb pieniadz , Mafia rzadzi branza drobiarska od lat 90 do dzis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurzej

PostWysłany: 09:18 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MISZKA 01, SIFSOON Dzięki za opinię o Agrocentrum, wziąłem od nich zużycie wyszło mi 1,92 na 1 kg przyrostu wg opinii ich przedstawiciela to dobry wynik produkcyjny.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 09:02 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę i może ze trzech ze mną. Czekam na info o miejscu, dacie i godzinie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:50 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam info ,że faktycznie statek z drobiem czeka na rozładunek!!!!!!!!!!!!!!Kiedy i kto jedzie??????????????
Powrót do góry
Kurzej

PostWysłany: 08:48 Nie 20 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolennikiem blokad , byłoby zle jeżeli hodowcy postrzegani byliby jako chuligani, aczkolwiek popieram wszelkie formy nagłośnienia problemu. Robienie czegokolwiek jest lepsze od nie robienia niczego i narzekania.Jestem nowy bo przejęłem kurniki w tyn roku i nie chcę sie wymądrzać . Moim zdaniem powinniśmy spróbować zainteresować media. Oni muszą poznać nasz punkt widzenia i problemy hodowców widziane naszymy oczami ( ktoś proponował wcześniej podjecie takich prób - Medox?). Grupy producenckie to jak ktoś napisał " .. melodia na długie miesiace ..." ale na tym forum spotykają się ludzie którym zależy aby uzyskać godziwą zapłatę za nasza ciężka pracę. Więc może wspólnie spróbujmy dogadać sie na tym forum i podjąć działania, aby w prasie nie pojawiały się tylko artykuły krzyczące SALONELLA !!!! PTASIA GRYPA!!!
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 22:32 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="K59"]Przy tej cenie dolara g..no z całego swiata będzie do nas spływać.A nam mówia że mamy się cieszyc bo na wczasy zagranicę mamy tanio -tylko po co tam jechać dla hodowcy i za co Question[/quote

przy tej ceni czy dokładamy 1000zł czy 10000zł nie zaszkodzi nam pojechać
tracimy dziesiątki tysięcy złotych a szkoda nam na działania pare złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
K59

PostWysłany: 21:11 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy tej cenie dolara g..no z całego swiata będzie do nas spływać.A nam mówia że mamy się cieszyc bo na wczasy zagranicę mamy tanio -tylko po co tam jechać dla hodowcy i za co Question
Powrót do góry
Kacperski

PostWysłany: 20:30 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam na sygnał,pozdrawiam,coś trzeba naorawdę działać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 19:40 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="wama"]Ja tez czekam na sygnał.
czekam na info. myślę że 2-3 osoby pojadą ze mną.
Powrót do góry
wama

PostWysłany: 19:01 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez czekam na sygnał. Poinformuję tez innych zainteresowanych. Pojedziemy.
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 18:43 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
2Pac napisał:
jest tylko parę osób na forum utrzymujące kontakt czy znajdą się osoby które pojada na protest ???????

Tak można na mnie liczyc, postarm sie zebrać więcej hodowców
Pozd.-tadek

serdecznie dziękuje za poparcie czekamy na sygnał może jutro ???
(kwestia jest tego kiedy go będą rozładowywać )
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:32 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podajcie termin- znajdzie sie paru chętnych
Powrót do góry
sebek www

PostWysłany: 18:23 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
2Pac napisał:
jest tylko parę osób na forum utrzymujące kontakt czy znajdą się osoby które pojada na protest ???????

Pozd.-tadek

czekam na info pozdrawiam
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 18:09 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2Pac napisał:

Pozd.-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Barbara

PostWysłany: 18:08 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie pyskacze , gdziescie sie pochowali , odwagi bo nikt za nas sprawy nie zalatwi
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 18:01 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 17:56 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre ubojnie tęż włączą się do akcji finansowo co w dzisiejszej rozmowie telefonicznej potwierdziły (dolnośląskie)
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 17:48 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Re: Jedność siłą jest!!!!! Odpowiedz z cytatem

Robin Hood napisał:
Witam serdecznie Was wszystkich! Zarejestrowałem się dziś ponieważ poirytowała mnie sytuacja, a mianowicie:
Dnia 18.04.2008 w Świdnicy odbył się "proces" M. Zagórnego. Dostał wyrok i teraz jak Zagórny pójdzie siedzieć to kto stanie w obronie hodowców drobiu i trzody. Będziemy sami, jak był M. Zagórny w piątek na procesie.
Wszyscy się pałują dlaczego nie ma zbytu i ceny na kurczaka. To trzeba jechać do Gdyni i zobaczycie jak pięknie rozładowują sie statki z kurczakami i ile jeszcze stoi i czeka na rozładunek. Te kity, że nie ma zbytu są nieprawdziwe i czas przejrzeć na oczy i zadać sobie pytanie kto nas kiwa?! Hodowcy już czas się zjednoczyć i jechać do Gdyni. Nie siedźcie w domu i nie czekajcie na komornika, który
zabierze Wam Wasz dorobek. Musimy walczyć wszyscy w całej Polsce, bo na ministra Sawickiego nie ma co liczyć, a mafia czuwa i się bogaci naszym kosztem.

hej kolego ale sobie wybrałeś nic Mariana Zagórnego skazano na 3rzy miesiące ale odwiesili zawiasy , http://ww6.tvp.pl/6239,20080418699142.strona
za wysypywanie zboża na tory świadek zeznał że wysypał 3rzy wagony a Marian twierdził że 10sięć , został skazany za zniszczenie mienia czyli trucizny
(pszenicy skażonej chemicznie i toksycznie ) na co prokuratura ma dokumentacje.Marian Zagórny ma też wyrok za blokowanie transportu z kurczakami nielegalnie importowanymi .Niestety zapominamy o tych co nas bronią . M. Zagórny właśnie jest w ????? czekamy na tel. kto może przyłączyć się do blokady transportu będziemy wdzięczni w parę osób nic nie zdziałamy czekamy na sygnał!!!!!!!
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 17:40 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co w pojedynke wygramy , jak pisalam w listopadzie ze Pan S zostal deportowany do kraju i pewnie zarzadza z pudla tymi lewymi interesami i dlatego cena kurczaka zaczela spadac na pysk , toscie kobiecie nie wierzyli , ale Robin to wreszcie potwierdzil , kurczaka jak na lekarstwo, a ceny nie chca dawac
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 17:30 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Re: Jedność siłą jest!!!!! Odpowiedz z cytatem

Robin Hood napisał:
Witam serdecznie Was wszystkich! Zarejestrowałem się dziś ponieważ poirytowała mnie sytuacja, a mianowicie:
Dnia 18.04.2008 w Świdnicy odbył się "proces" M. Zagórnego. Dostał wyrok i teraz jak Zagórny pójdzie siedzieć to kto stanie w obronie hodowców drobiu i trzody. Będziemy sami, jak był M. Zagórny w piątek na procesie.
Wszyscy się pałują dlaczego nie ma zbytu i ceny na kurczaka. To trzeba jechać do Gdyni i zobaczycie jak pięknie rozładowują sie statki z kurczakami i ile jeszcze stoi i czeka na rozładunek. Te kity, że nie ma zbytu są nieprawdziwe i czas przejrzeć na oczy i zadać sobie pytanie kto nas kiwa?! Hodowcy już czas się zjednoczyć i jechać do Gdyni. Nie siedźcie w domu i nie czekajcie na komornika, który
zabierze Wam Wasz dorobek. Musimy walczyć wszyscy w całej Polsce, bo na ministra Sawickiego nie ma co liczyć, a mafia czuwa i się bogaci naszym kosztem.

Jestem do dyspozycji, pojedzmy-607 237 769-tadek
Powrót do góry
Robin Hood

PostWysłany: 17:19 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Jedność siłą jest!!!!! Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 16:52 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadziu i to jest fer wobec innych , wlasnie musimy sie w taki sposob bronic, mialam juz kilka takich wstawien gdzie zgrana grupa hodowcow podbila znaczaco cene , ale ani jeden sie nie wylamal i nie oddal do ubojni o piec groszy taniej.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 16:41 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daro napisał:
tadek jaka cena na kaszubach Question może znasz prognozy na następny tydzień Question

Od czwartku zaczoł się ruch. W przyszłym tyg. cena w górę . Nadal żywca nie wiele. Zdzwaniajmy się wszyscy -tadeusz goryszewski 607 237 769
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1703, 1704, 1705  Następny
Strona 1408 z 1705

Skocz do: