Skocz do zawartości
Gość MGM21_

Wszystko o ciągnikach Renault

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

HEJ

KUPIŁEM SOBIE CIĄGNIK RENAULT 103,54TX PO PIERWSZE MAM KŁOPOTY Z PODNOŚNIKIEM A PO DRUGIE MOŻE KTOŚ MI POWIE GDZIE MOGĘ TANIO KUPICZ CZĘŚCI DO NIEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

lepiej nie mogłes wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kto ci to sprzedał? i za ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HEJ

KUPIŁEM SOBIE CIĄGNIK RENAULT 103,54TX PO PIERWSZE MAM KŁOPOTY Z PODNOŚNIKIEM A PO DRUGIE MOŻE KTOŚ MI POWIE GDZIE MOGĘ TANIO KUPICZ CZĘŚCI DO NIEGO

TO CHYBA MASZ PROBLEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wez ogłos moze uda sie jeszcze to sprzedac przed sezonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ciagniki RENAULT to takie g.... a myslalem ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze terazniejsze classy to dawne renault.

 

 

Nawet była seria JD = renault w kolorze zielonym np 3300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nawet w TopAgrar w tescie ciagnikow 90km napisano, ze Class musi sie porzadnie wziasc za te ciagniki zeby spokojnie mogly byc malowane na seledynowo biało

fakt to bylo juz jakies poltora roku temu wiec dzis moze juz jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
HEJ

KUPIŁEM SOBIE CIĄGNIK RENAULT 103,54TX PO PIERWSZE MAM KŁOPOTY Z PODNOŚNIKIEM A PO DRUGIE MOŻE KTOŚ MI POWIE GDZIE MOGĘ TANIO KUPICZ CZĘŚCI DO NIEGO

zadzwoń 061 815 21 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak podnosnik ale słech ze WOM tez nawalo w tyh traktorach jak mosz okazje to zmiyn go na iny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chlopie ten traktor to super sparwa i nie sluchaj tych co mowia zebys go sprzedal ja mam 106-14 i chodzi jak marzenie niegdy bym go nie zamienil na zadnego ursusa no a wszystko da sie naprawic . i napisz skad jestes to podam ci adres do kolesi co maja czesci do wszyskiego nawet do renault skrzynie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam renault 751 4 z 75 roku. kupiłem 6 lat temu, jak na razie to tylko pierścionki zmieniłem i tydzień temu końcówki/ort wtryskiwaczy (180zł szt). polecam te traktory bo dobrze się trzymają jak na swoje lata, a do podnośnika jeszcze nie zaglądałem, wątpie czy ktoś wogle kiedyś zaglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HEJ

KUPIŁEM SOBIE CIĄGNIK RENAULT 103,54TX PO PIERWSZE MAM KŁOPOTY Z PODNOŚNIKIEM A PO DRUGIE MOŻE KTOŚ MI POWIE GDZIE MOGĘ TANIO KUPICZ CZĘŚCI DO NIEGO

ZADZWOŃ 061 815 21 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje opini o renult 130-150 km jak sie spisuja ciagniki z lat okolo 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników RENUALT.

@przemo, @kosecki, @farmer z mazur, inni

Potrzebuję rzetelnej informacji od użytkowników serii od 75,.. do 110,.. około 90 rocznik do 45tys zł. Ciągnik miałby służyć do prac ogólnogospodarczych głównie transport (+ wycinak + beczka) czasem lekka uprawa ( brona 20x8, wał cambrigde 6m) może w opryskiwaczu 3000l. Poszukuję informacji na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie w/w ciągników, jak wygląda dostępność serwisu i cz. zaminnych. Czy wszystkie modele renualt były na podzespoła fendta (czy miały turbomatik)? Co sądzicie o silniku i przekładniach w w/w modelach.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o RENAULT oczywiście. Sorry za literówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zastanawiałem się nad takim wynalazkiem o mocy do 75 KM obecnie poszukuję czegoś w granicach 100 mam więc pytanie do użytkowników czy RENAULT byłby dobrym wyborem. Dodam że chciałbym się zmieścić w 50 tys. zł max. 55. Zauważyłem że te ciągniki są relatywnie tanie z czego to wynika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem takiego tzn. Renault 103.54 za 48tys. rocznik 96 Ma 93 KM ogólnie jest w dobrym stanie. a tanie są dlatego ze w Polsce nie są popularne i jest ich mało. Chociaz niedaleko mnie jest facet który sprowadza renaulty i mówi ze w tym roku to juz ok 9 sprzedał i nie miał zadnej reklamacji. Moim zdaniem mankamentem tych ciągników jest brak pneumatyki. A tak poza tym to sa to bardzo dobre maszyny.( Dokładnie bede mógł go ocenić dopiero jak go przyprowadze i wyrusze w zimową orkę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to Fendty od renówek róznią sie wyglądem i pompą paliwową ( w renowkach są rozdzielaszowe)

Opinie maja dobre ale sam sie dziwie dlaszego są takie tanie w porównaniu z Fendtami skoro to prawie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze jak sie ustawia w ciągniku renault 10354 TX szybkość podnoszenia podnośnika i czy jest wogóle taka mozliwość??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...