Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Tu możecie zadawać pytania, dzielić się spostrzeżeniami i wystawiać opinie. Jednym słowem wszystko o JohnDeere. Odpowiem na każde pytanie

 

Ostatnio zmieniony przez Marek Sz dnia Pią Paź 21 21:18:02 GMT, w całości zmieniany 1 raz(y). Zmieniona nazwa tematu oraz jego tymczasowe przyklejenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy to prawda ze 8100 rozni sie od 8200 tylko cienszymi zwolnicami i troche inna pompa paliwowa, a 8200 od wiekszych czyli 8300 i 8400 tylko pompa?

 

szukam 8300 lub 8400 z 1998-1998 roku z niewielkim przebiegiem max 6000. Ma ktos moze cos takiego do opchniecia. (nie interesuje mnie import ze slowacji lub czech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podaj na forum informację o JD przednionapędowych takich w granicach 60 KM lub stronę gdzie można to znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez przedniego napędu są tylko na specjalne zamówienie cała reszta też

oto strona JD

http://www.deere.com/pl_PL/products_ag/tractors/index.html

 

Ale ciężko ci będzie znaleść coś w okolicach 60KM

moce zaczynają się od 72KM.

Może znajdziesz coś w starszych modelach-używanych.

 

/edit

sprostowanie JD w serii-5015-moce zaczynają się od 55 do 88 KM

w poprzednim pscie miałem na myśli JD seria 5020.to tyle

pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam

 

ile średnio pali ten ciagnik 5720?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mówicie żr JD spala mniej od Zetora jeśli tak jest to proszę o konkretne dane bo wg testów niemieckich DLG wcale to tak nie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie mi ile trzeba zapłacić brutto za JD o mocy mniej więcej 120 koni w wyposażeniu standardowym

Na stronie JD nie ma żadnych cenników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ooo john dere taki 80 KM ok 120 tys. zł marzenie tylko sporo kasy a zboże po 300zł ciekawe jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooo john dere taki 80 KM ok 120 tys. zł marzenie:D tylko sporo kasy a zboże bo 300zł ciekawe jak to zrobić

 

dokładnie 146600 brutto.

 

/edit zapomniałem dodać, że to promocja.Normalnie to prawie 180000 brutto.

Może ktoś coś na temat JD 5720 coś wie: spalanie, awaryjność.

 

Ostatnio zmieniony przez Marek Sz dnia Czw Paź 20 18:53:02 GMT, w całości zmieniany 1 raz(y)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wam napisać wszystko o 5620 ,5720 ,5820 ale nie spalanie i awaryjność bo jeszcze mojego 5820 nie przywieźli. Ale mam nadzieje że będzie palił mało i rzadko się psuł bo to w końcu JD no nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No,najoszczędniejszy to on nie będzie...5720 też nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

około 17 l/ha pług 3 na 5 klasie ale na razie go docieram pozatym orał mój ojciec (65 lat)a więc zero doświadczenia z Powershiftem następne hektary będę orał sam a więc sprawdzę ale tak jak zetor nie lubi wyższych obrotów (ja zresztą też : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już to słyszałem że JD lepiej nie przekraczać 1800 obr/m, zresztą to i tak nie ma sensu ponieważ przy tych obrotach i tak osiąga pełną moc. Ten pług to trochę do niego nie za mały?

Ile czasu zajęło zaoranie 1ha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za mały ale na razie czekam jeszcze na unię na resorze a tak miałem przy okazji bezpośrednie porównanie z Zetorem który w tym pługu chodzi-jeżeli chodzi o czas to nie wiem dokładnie (załatwiałem coś w mieście) z tego co wiem to orał na B2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaki olej do silnika do jd 8400. turdus czy bawic sie w fuchsa ktory jest troche drozszy. ponadto co zalac do skrzyni. olej jd czy fuchsa hydramot ktory jest drozszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turdus to dobry olej, możesz go spokojnie lać do każdego ciągnika. Olej do skrzyni nie jest tak ważny jak silnikowy, więc ja bym sugerował się ceną:D Cen niestety nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nigdy nie oszczedzal na oleju. Jak lac to zawsze te lepsze. Ja jezdze na mobilu i tylko polecam dobre oleje. Co do oleju do skrzyni zwlaszcza takiej jak ma jd 8400 na pelnym powershifcie

 

TYLKO DOBRY OLEJ BO JAK CI PRZYJDIE BEKNAC 20-30 TYS ZA NAPRAWE SKRZYNI TO NA NIC CI SIE ZDA OSZCZEDNOSC 100-200 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalewam Petro HPDO2 klasy CG-4 20W/50 i jest naprawdę dobry powiedziałbym że lepszy od Turdusa ale mogę się mylić bo może jest nowszy Turdus ja mam doświadczenia z nim sprzed dwóch lat. Co do skrzyni to się zgadzam za drogi szpas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mieć olej pewność to lejcie Shella bo JD ma umowę z tą firmą i sprzedaje ich oleje we własnych beczkach. Wystarczy tylko sprawdzić parametry oleju w instrukcji i gotowe, 100% pewność że mamy właściwy olej w naszym ciągniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,poszukuję informacji na temat John Deera 5720 najlepiej od kogoś kto w/w ciągnik posiada-chodzi mi o koszty filtrów,przeglądów, jak to jest z awaryjnością.Chciałbym się również dowiedzieć czym różni się wersja Basic (oczywiście wiem ,że nie posiada klimy ,haków, paru reflektorków itp) ale róznica w cenie (ok 30 tysięcy) wskazywałaby na to ,że może jest w tym jeszcze jakiś haczyk...A może ktoś zna jakiegoś dealera z którym idzie się dogadać i który znatakie słowo jak "rabat".Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
ja jak bym teraz miał kupowac ciągniczek to bym sie nie zastanawiał bo za 120 koła to super traktorek ja jak kupowałem to kusztował 34 tys euro i nie kupiłem bo cena mnie odstraszyła
on kosztuje w standardzie 146200 brutto a w lepszej wersji 175000
ja mówiłem netto 120. a wczesniej jakos nie słyszałem o tej wersji BASIC
to nie jest az taka roznica. wersja basic a lepsza to roznica max 10 tysi. a rozni sie klima i reflektorami.krab
niestety różni się i to jak już pisałem o 30 tys (no może o 25) ale jeżeli wiesz gdzie można go kupić taniej to napisz (za 156 kupuję od razu)No dziś oDebra1łem a jutro w pole ...
jak masz cyfrówke zrób pare zdjeć w akcji

jak nim pracujesz i wogóle pare fotek traktorka

jak cos moge je wrzucić na jakis serwer

pozdro

...a gdzie te fotki wrzucić ?Dziś posiałem trochę żytka ale Zetorem a do poważniejszej pracy wezmę się jak odbiorę Unię na resorach !Ale spoko podaj maila.
...a gdzie te fotki wrzucić ?Dziś posiałem trochę żytka ale Zetorem a do poważniejszej pracy wezmę się jak odbiorę Unię na resorach !Ale spoko podaj maila.

Jeżeli nie zajmują bardzo dużo to proponuje wrzucić tu http://imageshack.us/

zrób dokłądnie jak napisał @oiikon

a jak nie mozęsz sobie dac rady to napisz:D

byłem na tej stronce i jeżeli mam ścągać jakiś programik chyba z 20 mega to ja dziękuję (jadę na modemie a nie neostradzie) podrzućcie maila to wyślę
byłem na tej stronce i jeżeli mam ścągać jakiś programik chyba z 20 mega to ja dziękuję (jadę na modemie a nie neostradzie) podrzućcie maila to wyślę

Tam nic nie musisz ściagać dajesz wybierz potem zaznaczasz zdjęcie które chcesz pokazać i dajesz host it! i po robocie jeżeli by ci sie nie udało to wyślij mi na meila kid1988@o2.pl. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia mojego ojce kupil w tym roku okazyjnie jd 6810 w bardzo dobrym stanie polecam bajerek!!! przebieg minimalny z tego co pamietam 1500 motogodzin 125km rocznik 98 za około 80 tysiecy (z licytacji komorniczej)łatwił im to brat który ten ciagnik dostał od jednego dunskiego dzierżawcy za długi chyba przyznacie mi racje ze okazja była niezła a komforcik .....mażenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...