Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:43 Wto 21 Paź 2014


Ceny jaj spożywczych
Idź do strony 1, 2, 3 ... 880, 881, 882  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 19:52 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczarek napisał:
starczy tych wyliczeń, bo co niektórzy zawału dostaną Razz


wykrakałem Rolling Eyes
Pewnie PANA CENĘ zacisnęło, tak mi przykro Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biedronka



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1664

PostWysłany: 17:48 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 16:58 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedronka napisał:
Very Happy tak drgnie Ci na pewno..... Embarassed Embarassed


Mnie to ma co drgnąć a tobie Rolling Eyes Embarassed Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 16:56 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenaniemaceny napisał:
Co do jajczarka to zero rozeznania w kosztach .
- proszę mnie tępaka uświadomić. Laughing Laughing Laughing


Koszt produkcji 1szt jaja

0,0965zł. +. 0,0435zł. +. 0,040zł +. 0,01zł = 0,19zł
dziena pasza+Inne koszty+odchow+inwestycja (budynek klatki)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biedronka



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1664

PostWysłany: 16:47 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy tak drgnie Ci na pewno..... Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jest cenanimaceny



Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 46

PostWysłany: 16:35 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenaniemaceny napisał:
Panowie dajmy spokój , jajczarkowi wychodzi 0,10 gr koszt wyprodukowania jaja i tyle . To my tylko mamy dodatkowe koszt takie jak obsługę fermy -pakownia, bieżące naprawy , sprzątanie , wytłaczanki kartony przekładki, transport- naprawy amortyzacja ,energia - nie małe koszty, weterynaria ,opłaty środowiskowe , kredyt , no i skarbówka , odchów młodych kurek ,szczepienia .


dodaj jeszcze swoje koszty leczenia i leków od psychiatry Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 16:28 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma chęć drgnąć, ale jakoś nie może Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FERMA2012



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 150
Skąd: WLKP.

PostWysłany: 13:57 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupie jajka nie sort , lub L - ok. 6-8 palet/ tydzień, średnia waga musi być L-ki

Kontakt na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biedronka



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1664

PostWysłany: 13:20 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ten tydzień ceny atrakcyjne... Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ffermiarz



Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 73

PostWysłany: 13:14 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczarek napisał:
starczy tych wyliczeń, bo co niektórzy zawału dostaną Razz

Zgadza sie. jakie ceny u Was na ten tydzień ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 13:08 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starczy tych wyliczeń, bo co niektórzy zawału dostaną Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 13:07 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odchów...
- 12zł kosztuje mnie 18tyg kurka brutto Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 13:05 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question

Napisz jaki masz koszt wyprodukowania jaja a nie piszesz jakieś k.urwa głupoty.
Ten kto się nie zna zaraz pomyśli ze reszta to zarobek.
pzdr


to są ku.rwa głupoty Rolling Eyes
- jasno przecie piszę, podaje ci wzor.

u mnie...
cena paszy X ilość zjedzonej paszy dziennie na 1szt. = 0,096zł
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

u was większości najprawdopodobniej tak wychodzi...
0,96zł X 0,130g = 0,125zł
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ps.
przelicz to przez ilosc kur, przez ilosc miesiecy i lat, wtedy bedziesz mocny Wink
Co mnie obchodzi ile kura zjada, mnie interesuje cena wyprodukowania jaja. Czyli oprócz paszy trzeba kurę kupić lub pisklaka i go odchowac, zatrudnić pracowników, wszystkie media , paliwo, witaminy i minerały. Ale nie,! Ty tylko wiesz ile kura zjada i jeszcze napisz za 0,96 masz dwa jaja dziennie.
Ty mi wyglądasz na synusia któremu tatuś to wszysttko o czym pisałem da. Takżę jajczarku drogi zastanów się co piszesz.
pzdr


20gr nie przekraczam przy dzisiejszych kosztach Wink

Jak sam paszę robisz, sam odchowasz pisklaka to jestem w stanie się z Tobą zgodzić.
pzdr


Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ffermiarz



Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 73

PostWysłany: 13:00 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczarek napisał:
ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question

Napisz jaki masz koszt wyprodukowania jaja a nie piszesz jakieś k.urwa głupoty.
Ten kto się nie zna zaraz pomyśli ze reszta to zarobek.
pzdr


to są ku.rwa głupoty Rolling Eyes
- jasno przecie piszę, podaje ci wzor.

u mnie...
cena paszy X ilość zjedzonej paszy dziennie na 1szt. = 0,096zł
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

u was większości najprawdopodobniej tak wychodzi...
0,96zł X 0,130g = 0,125zł
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ps.
przelicz to przez ilosc kur, przez ilosc miesiecy i lat, wtedy bedziesz mocny Wink
Co mnie obchodzi ile kura zjada, mnie interesuje cena wyprodukowania jaja. Czyli oprócz paszy trzeba kurę kupić lub pisklaka i go odchowac, zatrudnić pracowników, wszystkie media , paliwo, witaminy i minerały. Ale nie,! Ty tylko wiesz ile kura zjada i jeszcze napisz za 0,96 masz dwa jaja dziennie.
Ty mi wyglądasz na synusia któremu tatuś to wszysttko o czym pisałem da. Takżę jajczarku drogi zastanów się co piszesz.
pzdr


20gr nie przekraczam przy dzisiejszych kosztach Wink

Jak sam paszę robisz, sam odchowasz pisklaka to jestem w stanie się z Tobą zgodzić.
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 12:35 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question

Napisz jaki masz koszt wyprodukowania jaja a nie piszesz jakieś k.urwa głupoty.
Ten kto się nie zna zaraz pomyśli ze reszta to zarobek.
pzdr


to są ku.rwa głupoty Rolling Eyes
- jasno przecie piszę, podaje ci wzor.

u mnie...
cena paszy X ilość zjedzonej paszy dziennie na 1szt. = 0,096zł
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

u was większości najprawdopodobniej tak wychodzi...
0,96zł X 0,130g = 0,125zł
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ps.
przelicz to przez ilosc kur, przez ilosc miesiecy i lat, wtedy bedziesz mocny Wink
Co mnie obchodzi ile kura zjada, mnie interesuje cena wyprodukowania jaja. Czyli oprócz paszy trzeba kurę kupić lub pisklaka i go odchowac, zatrudnić pracowników, wszystkie media , paliwo, witaminy i minerały. Ale nie,! Ty tylko wiesz ile kura zjada i jeszcze napisz za 0,96 masz dwa jaja dziennie.
Ty mi wyglądasz na synusia któremu tatuś to wszysttko o czym pisałem da. Takżę jajczarku drogi zastanów się co piszesz.
pzdr


20gr nie przekraczam przy dzisiejszych kosztach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ffermiarz



Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 73

PostWysłany: 12:32 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczarek napisał:
ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question

Napisz jaki masz koszt wyprodukowania jaja a nie piszesz jakieś k.urwa głupoty.
Ten kto się nie zna zaraz pomyśli ze reszta to zarobek.
pzdr


to są ku.rwa głupoty Rolling Eyes
- jasno przecie piszę, podaje ci wzor.

u mnie...
cena paszy X ilość zjedzonej paszy dziennie na 1szt. = 0,096zł
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

u was większości najprawdopodobniej tak wychodzi...
0,96zł X 0,130g = 0,125zł
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ps.
przelicz to przez ilosc kur, przez ilosc miesiecy i lat, wtedy bedziesz mocny Wink
Co mnie obchodzi ile kura zjada, mnie interesuje cena wyprodukowania jaja. Czyli oprócz paszy trzeba kurę kupić lub pisklaka i go odchowac, zatrudnić pracowników, wszystkie media , paliwo, witaminy i minerały. Ale nie,! Ty tylko wiesz ile kura zjada i jeszcze napisz za 0,96 masz dwa jaja dziennie.
Ty mi wyglądasz na synusia któremu tatuś to wszysttko o czym pisałem da. Takżę jajczarku drogi zastanów się co piszesz.
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 12:28 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty cena wy.pierdalaj najszybciej do neurologa Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 12:27 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drobek@drobek.pl napisał:
Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question


tak chyba przepiórka, bo u mnie średnio koszt paszy to 13,5 gr


to ze u ciebie to nie znaczy ze u wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jest cenaniemaceny



Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 1920
Skąd: Jajcarowo

PostWysłany: 12:15 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie dajmy spokój , jajczarkowi wychodzi 0,10 gr koszt wyprodukowania jaja i tyle . To my tylko mamy dodatkowe koszt takie jak obsługę fermy -pakownia, bieżące naprawy , sprzątanie , wytłaczanki kartony przekładki, transport- naprawy amortyzacja ,energia - nie małe koszty, weterynaria ,opłaty środowiskowe , kredyt , no i skarbówka , odchów młodych kurek ,szczepienia .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drobek@drobek.pl



Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: 11:58 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question


tak chyba przepiórka, bo u mnie średnio koszt paszy to 13,5 gr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 10:12 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ffermiarz napisał:
Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question

Napisz jaki masz koszt wyprodukowania jaja a nie piszesz jakieś k.urwa głupoty.
Ten kto się nie zna zaraz pomyśli ze reszta to zarobek.
pzdr


to są ku.rwa głupoty Rolling Eyes
- jasno przecie piszę, podaje ci wzor.

u mnie...
cena paszy X ilość zjedzonej paszy dziennie na 1szt. = 0,096zł
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

u was większości najprawdopodobniej tak wychodzi...
0,96zł X 0,130g = 0,125zł
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ps.
przelicz to przez ilosc kur, przez ilosc miesiecy i lat, wtedy bedziesz mocny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jest cenaniemaceny



Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 1920
Skąd: Jajcarowo

PostWysłany: 09:40 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak , wielcy handlowcy kroją i hodowców i państwo .
Co do jajczarka to zero rozeznania w kosztach , w 70-tych latach zaczynał chyba walić w pieluchę Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaliszef



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 122
Skąd: inąd

PostWysłany: 08:09 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedronka napisał:
jak byś płacił tyle podatku dochodowego co ja lub mi podobni handlowcy to byś inaczej gadał.... a nie nędzne grosze od kury....
dobranoc Wink Wink


pierdu pierdu , gacie śmierdu. Puki będą faktury RR to tacy jak ty podatku płacić nie będą. Chyba sam się oszukujesz że płacisz podatki, a o fakturę to pewnie nawet w |McDonaldzie prosisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ffermiarz



Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 73

PostWysłany: 08:01 Pon 20 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczarek napisał:
u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question

Napisz jaki masz koszt wyprodukowania jaja a nie piszesz jakieś k.urwa głupoty.
Ten kto się nie zna zaraz pomyśli ze reszta to zarobek.
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jajczarek



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 4516
Skąd: Jajcarzewo

PostWysłany: 20:22 Nie 19 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie kura dziennie zjada za 0,096zł paszy.
- jak tam u was ze spożyciem i ceną Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 880, 881, 882  Następny
Strona 1 z 882

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach