Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma do sprzedani amaszyny rolnicze sieczkarnie jednorzedowe każdej firmy , siewniki, przewracarki i zagrabiarki do siana, beczki ascenizacyjne 3000l-5000l, dmuvhawy do zboża oraz inne sprowadz\am na zamówienie stany wszystki maszy są idealne nie sprowadzam gratów zapewniam dowóz prosze pisać na e-maila kanar100@o2.pl lub na forum wiadpomości sprawdzaam codziennie więc szybko odpisuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje siewki do nazwozu dwutalerzowej do 2 tys co masz do zaoferowania.

odpisuj na forum

TO ja od tego pottingera OK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiał bym zobaczeć czy są w Niemczech ale ma dmuchawy po 1500zł z kompletem rur ok 12 m 2,3 lub 4 kw 30min przyczepa czasami nawet nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dmuchwe mam tylko ze z stropu trzeba rzucac recznie:D a ile moze kosztoeac taka zmijka z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dmuchwe mam tylko ze z stropu trzeba rzucac recznie:D a ile moze kosztoeac taka zmijka z niemiec

niewiem żmijek akurat nie sprowadzam zobacz na www.autogielda.pl tam są lub na allegro

 

/edit - Czw Lip 13 20:44:46

Czy jest mozliwos przeslania zdjecia na janikula.dariusz@neostrada.pl ?

Czy walek tez jest do niej?

Czy cena ulegnie malej negocjacji?

Jest wszystko do niej wałek widział pan jak wygląda na allegro proszę się decydować szybko bo jutro go mogę sprowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ile ostatcznie by poszedl prosze wziac uwage ze to druga maszyna jaka jak mam zamiar kupic a jeszcze gruber w przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie za 1700 zł 100 zł na flachę już opuściłem pasuje??? będziecie zadowoleni

 

 

wejdź tutaj na chat to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz tre beczki asenizacyjne podaj dokladny litraz i stan tecxhniczny i wyposazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma jutro jadę po jedną 3000l stan bdb komplet węzy ocynkowana, pompa ssaca tłocząca,otwierany tył, Cena ok 6500 co s spuszczę zapewniam oczywiście dowóz

a jak pan ainteresuje bo mogę sprowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zdjecia moglbym jakies prosic a ta 5tys litrow ile kosztuje??i tez bym prosil o zdjecia:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też do sprowadzenia 5000l cena ok 8000zł ale jest piękna jeszcze są naklejkte sam osprzęt co tamta i zdj dipiero jak sprowadzę jest pan zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ja sie zastanawiam ale zdjecia by mi pomogly w wyborze a prosil bym o tej 3tys i 5tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www2.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=554980

 

tak wygłąd 5000l w takim samym stanie jest 3000 przepraszam ale musze już kończyć nie pan pisze SMS na numer 880 814 304 to się dogadamy bo umnie maszyny szybko idą wię cradze się szybko zastanawiać pozostajemy w kontakciew komórkowym czekam YTERAZ na pana sms

 

dowidzenia

 

/edit Do Autora posta: Może Pan przestać odpowiadać, przez przycisk Cytuj. Z góry dziękuję. MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze to bedzie taka brzydka wiec poprosilem o zdjecie nie podoba mi sie wole polskie chociaz maja lepsze oponki i ladniejszsy wyglad a swoja droga to jest stara pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...