Skocz do zawartości
kwantyfikator

Dopłaty do materiału siewnego.

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja Rynku Rolnego informuje, że będzie udzielała dopłat z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego.

 

O dopłaty będą mogli się ubiegać producenci rolni w rozumieniu ustawy z dnia 18 grudnia 2003 roku o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności, tj. osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, będące posiadaczem gospodarstwa rolnego...

 

WIĘCEJ INFO:

http://www.arr.gov.pl/data/00001/broszura_material_siewny_07.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ukazały się warunki uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany na stronie ARR. Dostępne są też wnioski do pobrania i wypełnienia przez beneficjentów którzy będą ubiegać się o pomoc

Podaję bepośredni link do strony:

 

http://www.arr.gov.pl/index.php?idDzialu=01593

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś starał się o te dopłaty, to niech napisze czy warto i jakie są wymogi, bo sam nie wiem czy się starać o około 500zł, czy koszty związane z podróżą do Poznania nie przewyższą tej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całą dokumentacje ( w tym formularz rejestracyjny z załącznikami) można wysłać pocztą - (można zostawić sobie kopie faktur w domu by nie potwierdzać za zgodność z oryginałem u notariusza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
całą dokumentacje ( w tym formularz rejestracyjny z załącznikami) można wysłać pocztą - (można zostawić sobie kopie faktur w domu by nie potwierdzać za zgodność z oryginałem u notariusza)

 

Zrobiłeś tak? Bo może bym zaryzykował, ale z mojego doświadczenia to wydaje mi się że zawsze będzie im tam czegoś brakować! Co będzie w takim wypadku????? Prześlą to do mnie, czy wyrzucą do kosza??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
całą dokumentacje ( w tym formularz rejestracyjny z załącznikami) można wysłać pocztą - (można zostawić sobie kopie faktur w domu by nie potwierdzać za zgodność z oryginałem u notariusza)

 

Zrobiłeś tak? Bo może bym zaryzykował, ale z mojego doświadczenia to wydaje mi się że zawsze będzie im tam czegoś brakować! Co będzie w takim wypadku????? Prześlą to do mnie, czy wyrzucą do kosza??????

 

na pewnio gdy czegoś zabraknie poinformują Cię o tym abyś ewentualnie dostarczył to pocztą lub osobiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...