Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:04 Czw 21 Sie 2014

cena paszy dla brojlerów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Pasze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jola1

PostWysłany: 19:50 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzielcie się koledzy i koleżanki wiedzą na temat cen pasz dla reprodukcji na I i II okres produkcji reprodukcji mięsnej , spadają ceny ? ja płacę 820-830za tonę i wydaje mi się że trochę przydrogo, jak ceny w kraju -pozdrawia lubelskie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ola1

PostWysłany: 21:55 Pią 20 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak weż koudajs iz kamienie do dna ceny ledwo oczu nie wybiją jak trafisz na słabą cenę to się nie wypłacisz ale jakość rewelacja a z wipaszem są podobno kłopoty za to golpasz podobno jest niezły i ceny całkiem przystępne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zenon

PostWysłany: 06:30 Nie 15 Kwi 2007    Temat postu: Re: cena paszy dla brojlerów Odpowiedz z cytatem

tomala1 napisał:
Koleżanki i koledzy podajcie ceny pasz jakie chodza w terenie. Mam za tydzień wstawienie (po przerwie) i nie wiem kogo wybrać (P-R, Piast, Golub, Kaudajs, wipasz) pomocy...

Stary
Bierz koudijsa i rura do przodu. Całkiem niezły FCR, ceny dla profesjonalistów. Wujek to kupuje od jakiegoś czasu i dawno z jego ust nie usłyszałem żadnych wypowiedzi na temat paszy. Ostatnio częściej opierdalał ciotkę niż paszarnię.
Powrót do góry
tomala1

PostWysłany: 19:09 Sob 14 Kwi 2007    Temat postu: cena paszy dla brojlerów Odpowiedz z cytatem

Koleżanki i koledzy podajcie ceny pasz jakie chodza w terenie. Mam za tydzień wstawienie (po przerwie) i nie wiem kogo wybrać (P-R, Piast, Golub, Kaudajs, wipasz) pomocy...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Pasze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: