Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:42 Pią 22 Sie 2014

jak napisać biznesplan gospodarstwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kissmy...

PostWysłany: 18:28 Czw 2 Kwi 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacie jakieś prywatne przedsiębiorstwo doradcze (wypełniające między innymi wnioski) w Poznaniu, o szerokim zakresie usług i duże (ze względu na zabezpieczenia)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
flaber14

PostWysłany: 19:31 Wto 5 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danke Very Happy

ładne foto Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ODRzyk

PostWysłany: 20:36 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flaber: biznes plan piszesz dla każdego działania oddzielny. To co w nim napiszesz, to Twoja sprawa. Jednak głupio było by, jakbys w jednym biznesplanie napisał , że masz ...np. 30 ha ziemi, a w drugim 35 ha. Ja ci polecam zrobić jeden biznesplan taki szczery-szczery - dla siebie byś widzial co tak naprawde masz "w zagrodzie". A co podasz do agencyjki - jak juz pisałem - Twój "biznes".

Bataq: widzę ze trafiłas na wrednych doradców. Hm ... dziwne to takie podejście do interesanta.
Powrót do góry
flaber14

PostWysłany: 18:11 Nie 3 Lut 2008    Temat postu: odświerzam wątek Odpowiedz z cytatem

i ponawiam moje pytanko Very Happy
Powrót do góry
flaber14

PostWysłany: 14:48 Pią 9 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

czy ktoś mnie oświeci jak to jest z biznes planem??

mianowicie chodzi mi o to czy taki plan trzeba pisać do każdej programy (modernizacja, młody rolnik, rolno środowiskowe, niskotowarówka) oddzielnie czy tylko wystarczy raz napisać i potem można ewentualnie wprowadzać zmiany.

Bo jeżeli trzeba za każdym razem to za (słowo zostało usunięte)*** nie zdążę do żadnego wniosku napisać skoro w tych popier*** agencjach nic nie wiedzą bo nie mam wniosku a jak się pojawi to: "no może Pan ale zostały tylko 2 tygodnie to nie wiem czy warto! A po drugie to my nie mamy na to czasu! Żegnam"

P.S. ile czasu trwa napisanie tego dokumentu oprócz oczywiście czekania w kolejce??

hej
Powrót do góry
Beatq

PostWysłany: 13:30 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, słyszałam, że prosty to on nie jest. W ARiMR nie wiedzą żeby takieg coś już istniało:)moja wielka prośba o przesłanie mi na e-mail, podałam niżej ale napisze jeszcze raz.
e-mail Mój: beata_kraska@onet.eu.
A wczoraj jak byłam w ODR i powiedzialam, że skączyłam studia i dalej się uczę to stwierdzono ze powinnam zostawić wieś i moje gospodarstwo, które jest z dziada pradziada i wcale nie jest takie małe bo ok.- 19 ESU "bo nie mam na niej szans i przyszłości", dzięjuę za takie doradztwo.
Powrót do góry
mariusz_farm

PostWysłany: 07:26 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SLawe napisał:
Nowy Biznesplan gospodarstwa jest bardzo podobny do planu rozwoju Gospodarstwa Niskotowarowego, ktoś kto wypełniał wniosek np na niskotowarówkę lub jeszcze lepiej na DSU lub SPO to bez problemu taki biznesplanik wypełni.

Noiwy biznes plan przypomina plan sapard i chyba nie jest taki prosty jak niskotowarówka Exclamation
Powrót do góry
Beatq

PostWysłany: 06:57 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mogę prosić o przesłanie mi na E-mail Nowego Planu Rozwoju Gospodarstwa, bardzo proszę. Mój e-mail: beata_kraska@onet.eu
Powrót do góry
SLawe

PostWysłany: 05:59 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy Biznesplan gospodarstwa jest bardzo podobny do planu rozwoju Gospodarstwa Niskotowarowego, ktoś kto wypełniał wniosek np na niskotowarówkę lub jeszcze lepiej na DSU lub SPO to bez problemu taki biznesplanik wypełni.
Powrót do góry
Beatq

PostWysłany: 21:29 Wto 16 Paź 2007    Temat postu: PLan Rozwoju Gospodarstwa (biznes plan)2007-13 Odpowiedz z cytatem

Wiem, że już pojawił się Plan Rozwoju Gospodarstwa (biznes plan) i nowy wniosek - wszystko we wzorach, tylko czemu dostępny tylko dla wybranych???????????????????????????????????????
Powrót do góry
ODRzyk

PostWysłany: 21:45 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na pytanie z tematu:
1) uczciwie;
2) w ODeeRze.
Powrót do góry
kissmy...

PostWysłany: 23:30 Pią 27 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam się, iż plan biznesowy będzie najmniejszym problemem w zmaganiach z ARiMR a na jego wzór trzeba jeszcze troszeczkę poczekac, w końcu program jeszcze nie ruszył
Powrót do góry
marzena j

PostWysłany: 21:11 Pią 27 Lip 2007    Temat postu: jak napisać biznesplan gospodarstwa Odpowiedz z cytatem

potrzebne to jest do dotacji -młody rolnik- pomóżcie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: