Skocz do zawartości
agrobiznes

Przygotowania przed sezonem głównym:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do Was pytanie. W jaki sposób przygotowujecie się do sezonu? Chodzi w szczególności o kwestie przygotowania pokoi. Moja koleżanka z Mazur ostatio przesłała mi interesującą ofertę specjalnych parownic ( myjki i odkurzacze ) do sprzątania. W sumie jestem bardzo zainteresowana, ponieważ raz klienta zwróciła mi uwagę, że jej dziecko jest alergikiem ( chyba na wszystko, ale chodziło jej w moim przypadku na kurz i roztocza ) i prosiła o dokładne przygotowanie pokoju. koleżanka właśnie poradziła mi, że właśnie parownice idealnie nadają się, żeby w szybki spoób przeprać parą ( schnięcie 30min ) wykładziny w pokoju i nawet łóżek - materacy. Co o tym myślicie? Jeśli ktoś też jest zainteresowany tematem to zaproaszam na PRIV, bo zgromadziłam juz bazę firm oferujących tego typu sprzęt:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

My przeważnie gruntowanie sprzątamy + remontujemy niektore kwatery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie i nie tylko. W tym roku w naszym gospodarstwie borowka. wymieniliśmy niektóre materace. Trzeba też odświeżyć, odmalować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zainwestowac troche oszczednosci w elektryczne promienniki - czytaliscie o tym? To naprawde dosc dobra forma ogrzewania pomieszczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...