Skocz do zawartości
luk

Dobry Paszowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ściągnoł jakiegoś z czech bo tańszy od Polskiego o 10 000 zł a to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten z SANO to kiepski ??????

 

 

o krowach to ja duzo nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, pytanko mam małe - śmiga ktoś może wozem paszowym z poziomym mieszadłem pojedynczym, bo na nowego sie nie bardzo czuje, a jest mozliwość kupna takiego używanego, tylko czy właśnie warto? Jakby ktoś wiedział jak jednorodny jest taki TMR i czy treściwe są w miarę dobrze wymieszane to bardzo proszę o odpowiedź,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o Wasze opinie na temat wozów paszowych

jakość TMR z dużym udziałem sianokiszonki

funkcjonalność

możliwość dodawania dodatków

dokładność opróżniania komory

i przystępność ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Sano, fakt że jest chyba droższy od konkurentów, ale wykonanie jest naprawde solidne, i jest funkcjonalny, servis na moim terenie jest extra poprostu jestem zadowolony z zakupu, gdybym drugi raz kupował kupił bym go drugi raz. Tak nawiasem mówiąc byłe jednym z piewszych klijentów na ten wóz, Rozmawialem z człowiekiem który jest właścielem firmy Mayer, czyli produkującym dla Sano te wozy, ojciec był na wycceczce w fabryce. Solidna firma. Na rynku niemieckim bardzo licząca się zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Sano, fakt że jest chyba droższy od konkurentów, ale wykonanie jest naprawde solidne, i jest funkcjonalny, servis na moim terenie jest extra poprostu jestem zadowolony z zakupu, gdybym drugi raz kupował kupił bym go drugi raz. Tak nawiasem mówiąc byłe jednym z piewszych klijentów na ten wóz, Rozmawialem z człowiekiem który jest właścielem firmy Mayer, czyli produkującym dla Sano te wozy, ojciec był na wycceczce w fabryce. Solidna firma. Na rynku niemieckim bardzo licząca się zresztą.

 

pawel56 po ile sprzedajecie cieleta byczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Sano, fakt że jest chyba droższy od konkurentów, ale wykonanie jest naprawde solidne, i jest funkcjonalny, servis na moim terenie jest extra poprostu jestem zadowolony z zakupu, gdybym drugi raz kupował kupił bym go drugi raz. Tak nawiasem mówiąc byłe jednym z piewszych klijentów na ten wóz, Rozmawialem z człowiekiem który jest właścielem firmy Mayer, czyli produkującym dla Sano te wozy, ojciec był na wycceczce w fabryce. Solidna firma. Na rynku niemieckim bardzo licząca się zresztą.

 

pawel56 po ile sprzedajecie cieleta byczki?

 

2-3 tygodniowe ok 700 zl za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Sano, fakt że jest chyba droższy od konkurentów, ale wykonanie jest naprawde solidne, i jest funkcjonalny, servis na moim terenie jest extra poprostu jestem zadowolony z zakupu, gdybym drugi raz kupował kupił bym go drugi raz. Tak nawiasem mówiąc byłe jednym z piewszych klijentów na ten wóz, Rozmawialem z człowiekiem który jest właścielem firmy Mayer, czyli produkującym dla Sano te wozy, ojciec był na wycceczce w fabryce. Solidna firma. Na rynku niemieckim bardzo licząca się zresztą.

 

pawel56 po ile sprzedajecie cieleta byczki?

 

2-3 tygodniowe ok 700 zl za sztukę

 

i kto to kupuje??????? jak sens zero oplacalnosci

dolnyslask od 350 do max 450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W południowo zachodniej wielkopolsce za 2-4 dniowego HF byczka wołają 600 zł i więcej zależy od wagi i wiara bierze nie patrzy na nic a mięsne to zaczynają się od 700zł.

Luk daj mi swoje namiary to zrobimy spółkę i pohandlujemy cielaczkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W południowo zachodniej wielkopolsce za 2-4 dniowego HF byczka wołają 600 zł i więcej zależy od wagi i wiara bierze nie patrzy na nic a mięsne to zaczynają się od 700zł.

Luk daj mi swoje namiary to zrobimy spółkę i pohandlujemy cielaczkami :D

 

powoli sie zastanawiam sam nad sensem ich opasania trzymam go 1,5 roku a tu w jedna chwilke moge zarobic prawie 100% (tylko pytanie co za barany daja za cielaka tyle kasy ,gdzie sens oplacalnosci gdzie logika)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest na dzień dzisiejszy to w mojej miejscowości wszyscy "krowarze" wykożystali już limit mleka. Na rynku za litr limitu już chcą 1,5 zł. Limitów z innego województwa nie przerzucisz no i tak jest. Co mądrzejsi zaczęli wiązać byczki i walą im mleko od krów więc zaczęło brakować byczków więc cena rośnie. A o tej spółce to mówiłem całkiem serio. Jak miożesz załatwić większą liczbę byczków 5-10 sztuk jednorazowo to napewno coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest na dzień dzisiejszy to w mojej miejscowości wszyscy "krowarze" wykożystali już limit mleka. Na rynku za litr limitu już chcą 1,5 zł. Limitów z innego województwa nie przerzucisz no i tak jest. Co mądrzejsi zaczęli wiązać byczki i walą im mleko od krów więc zaczęło brakować byczków więc cena rośnie. A o tej spółce to mówiłem całkiem serio. Jak miożesz załatwić większą liczbę byczków 5-10 sztuk jednorazowo to napewno coś z tego będzie.[/quo

 

przykro mi kolego zgromadziłem tyle paszy ze musze trzymac cieleta a jezeli bede miał jakis nadmiar to dam ci znac miesiecznie odbieram ok 14 szt ale teraz na styczen i luty w duzych gospodarstwach jest sezon wycielen wiec zobaczymy

a za takie sztuki po 130-200 ile płacą u was bo takich mam z 40 szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzedaje 4 dniowe po 10zł za kilogram

 

no i to jest nawet dobra cena choc u nas jest o 2 zl taniej a za cieleta do 2 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest na dzień dzisiejszy to w mojej miejscowości wszyscy "krowarze" wykożystali już limit mleka. Na rynku za litr limitu już chcą 1,5 zł. Limitów z innego województwa nie przerzucisz no i tak jest. Co mądrzejsi zaczęli wiązać byczki i walą im mleko od krów więc zaczęło brakować byczków więc cena rośnie. A o tej spółce to mówiłem całkiem serio. Jak miożesz załatwić większą liczbę byczków 5-10 sztuk jednorazowo to napewno coś z tego będzie.[/quo

 

przykro mi kolego zgromadziłem tyle paszy ze musze trzymac cieleta a jezeli bede miał jakis nadmiar to dam ci znac miesiecznie odbieram ok 14 szt ale teraz na styczen i luty w duzych gospodarstwach jest sezon wycielen wiec zobaczymy

a za takie sztuki po 130-200 ile płacą u was bo takich mam z 40 szt

Jakiś miesiąc temu gościu proponował mi 3 sztuki koło 150 kg za 1000 za sztuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moderator wzial w lape od gosci z Sano albo sam sprzedaje bo inne posty o wozach paszowych zniknely a zostaly tylko te z cudownymi wozami (co nie wszyscy rolnicy to potwierdzaja), a moze to bylo inne forum .

 

nie wiem jak moderator ale ja nic nie bralem w lape;/ i uważam ze wozy Sano są solidnie wykonane bo sam tekiego używam już chyba 2 lata, i jak narazie jestem zadowolony, fakt fkarm ze co jakiś czas trzea noże tnące wymienić:) ale tego sie chyba nie da uniknąć o ile wiem. A co do innych firm to napewno też nie są złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moderator wzial w lape od gosci z Sano albo sam sprzedaje bo inne posty o wozach paszowych zniknely a zostaly tylko te z cudownymi wozami (co nie wszyscy rolnicy to potwierdzaja), a moze to bylo inne forum .

 

WYPRASZAM SOBIE.

Jak to zniknęły, przecież wszystkie posty, które sie pojawiły o wozach paszowych zostały przeniesione do jednego wspólnego tematu, własnie tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem byly tu jeszcze tematy dotyczace wozow Faresin, Tarupa, tych czeskich jak jak i wloskich ostatnio tak promowanych. Informacje byly pobierzne dotyczace ceny, jesli sa gdzies na innym forum to przeprzszam i prosze o informacje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam wszystkich

 

Czy ma ktoś doświadczenie z włoskimi wozami paszowymi? W niedługim czasie będziemy importować różne typy wozów, napiszcie jakie polecacie i co się sprawdza w polskich warunkach.

 

Zgóry dziękuję za odp., jeżeli moderator umieści tego posta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie wozy zamierzacie importowac

Chodzi mi o marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W moich stronach ludzie pokupowali SANO i klną na czym świat stoi. W opinii moich znajomych ta maszyna się nie nadaje - takie mieszanie to śmiech z ludzi.

Doby paszowóz ma mój znajomy, ale nie wiem czy mogę powiedzieć markę, żeby nie było reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary a jaką reklamę zrobiłeś SANO! Czego się szczypiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moich stronach ludzie pokupowali SANO i klną na czym świat stoi. W opinii moich znajomych ta maszyna się nie nadaje - takie mieszanie to śmiech z ludzi.

Doby paszowóz ma mój znajomy, ale nie wiem czy mogę powiedzieć markę, żeby nie było reklamy.

 

No to może chcieli byśmy usłyszeć jaki to jest ten "dobry paszowóz" i z jakich względów jest "dobry"? Mercedes Vito niby też jest "dobry" ale w innym tego słowa znaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...