Za kwietniem ciepłym, idzie maj chłodny
Dzisiaj jest 19.04.2015
Imieniny: Adolfa, Leona, Tymona
Wyszukaj: w PPR W Internecie

Reklama
Dodaj własne ogłoszenie
Szukaj ogłoszeń
Ramka
Oferty pracy - Dam pracę

aby zmieńć dział oraz typ kliknij po prawej

Wybierz dział ogłoszeń: Oferty pracy, Ogłoszenia, Agroturystyka

Wybierz kategorie ogłoszeń:Wszyskie ogłoszenia, Dam pracę, Szukam pracy

Ramka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń oraz zastrzega sobie prawo do ich modyfikacji i usuwania.

Ramka

praca w gospodarstwie rolnym

19.04.2015 - Dam pracę

zatrudnię w gospodarstwie rolnym, praca przy bydle, w polu itp. tel. 500614028

telefon: 500614028

Rutka-Tartak - podlaskie

Ramka

Praca w gospodarstwie.

18.04.2015 - Dam pracę

Dam pracę w gospodarstwie przy bydle mlecznym i opasowym.

telefon: 697865915

lubuskie

Ramka

OFERTA PRACY

18.04.2015 - Dam pracę

OFERTA PRACY Dynamicznie rozwijający się przedsiębiorca poszukuje kandydata na stanowisko: Zastępca Kierownika fermy drobiu Opis stanowiska: Czas pracy: pełny etat Charakter pracy: zadaniowy Rodzaj umowy: umowa zlecenia na okres próbny; po okresie próbnym – umowa o pracę Zakres obowiązków: prowadzenie procesu hodowli drobiu w budynkach kurników o obsadzie kurcząt 54 tys. szt. każdy budynek. Wykonywanie m.in. następujących zadań: - bieżące utrzymanie odpowiedniego klimatu w kurniku, - bieżące nadzorowanie prac wykonywanych w kurnikach - zamawianie paszy, - zamawianie gazu, - monitorowanie i obsługa komputerów w kurnikach, - raportowanie o wynikach na fermie, - współpraca z lekarzem weterynarii, - wykonywanie zadań zleconych przez kierownika oraz właściciela fermy Wynagrodzenie: do negocjacji Mieszkanie: możliwość zamieszkania przy fermie Miejsce pracy: woj. Świętokrzyskie; okolice Kielc Wymagania: doświadczenie praktyczne powyżej 2 lat lub wykształcenie: zootechnik, technik weterynarii, lub inne pokrewne. Oferujemy: - ciekawe wyzwania biznesowe oraz możliwość rozwoju zawodowego i personalnego; różnego rodzaju szkolenia - stabilną pracę przy interesującym projekcie - pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja_ferma_drobiu@wp.pl Oferta aktualna do odwołania. Do wysyłanej Aplikacji proszę załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

telefon: 886580312

świętokrzyskie

Ramka

PILNE!!! PRACA!!!

18.04.2015 - Dam pracę

Zatrudnię do pracy od zaraz dwójkę ludzi ( może bym małżeństwo) do pracy w gospodarstwie rolnym przy obchodzie zwierząt i do doju krów. Możliwość zakwaterowania w dobrym stanie, wyżywienie do uzgodnienia.

telefon: 504077718

Ramka

Praca dla zootechnika

17.04.2015 - Dam pracę

Szukam doświadczonego zootechnika (min. 50 krów i 5 lat) na gospodarstwo 200 krów z automatycznym dojem krów. Oferujemy godne warunki pracy i wynagrodzenie zależne od wyników.

telefon: 606344174

Piątek - łódzkie

Ramka

Ogrodnik - Belgia

17.04.2015 - Dam pracę

Zatrudnimy osobę na stanowisko ogrodnika w Belgii (okolice Gent). Praca polega m.in. na: przycinaniu żywopłotów, koszeniu trawy, przycinaniu drzew, krzewów, utrzymaniu porządku na terenie zakładu (prace porządkowe). Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B (C mile widziane), znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (język francuski, flamandzki mile widziane), aktualne zgłoszenie do polskiego ubezpieczenia zdrowotnego, własny środek transportu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: belgia.rekrutacja@wp.eu

telefon: 606941405

Ramka
Dam pracę

Gospodarstwo Rolne - Szwecja, Göteborg

17.04.2015 - Dam pracę

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej dla jednego z naszych szwedzkich Klientów, poszukujemy 2 znajomych i potrafiących ze sobą współpracować mężczyzn, do pracy na stanowisku: PRACOWNIK FIZYCZNY W GOSPODARCTWIE ROLNYM Miejsce pracy: Szwecja, okolice Göteborga Obowiązki: Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą za produkcję sianokiszonki dla koni wyścigowych. Wymagania: - doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - prawo jazdy kat. B - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego - dobra kondycja fizyczna - wysoka kultura osobista - mile widziane wykształcenie kierunkowe (rolnictwo lub pokrewne) Oferta: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) - dobre warunki finansowe (7,40 Euro/godz. - stawka netto) - czas pracy: min 160 godzin miesięcznie - praca od maja do września 2015 roku - zapewnione bezpłatne zakwaterowanie Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV (mile widziane również w języku angielskim lub szwedzkim) na adres: praca@forwork.eu W tytule maila proszę wpisać: Gospodarstwo Rolne - Szwecja, Göteborg Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

telefon: 126231093

Ramka

Praca dla zootechnika

16.04.2015 - Dam pracę

Ferma bydła mlecznego ( 1000 szt ) zatrudni zootechnika. Poszukujemy osoby ambitnej i odpowiedzialnej. Praca z zakwaterowaniem. CV prosimy kierować na adres: grhodowla@wp.pl

telefon: 508132866

Bojanowo - wielkopolskie

Ramka

Praca w ogrodnictwie

16.04.2015 - Dam pracę

Poszukuję pilnie kobiety do pracy w ogrodnictwie przy sadzeniu i zbiorach papryki i kapusty oferuję zakwaterowanie , wyżywienie oraz pensję w wysokości 1500

telefon: 729466710

Kraków - małopolskie

Ramka

Praca od zaraz

16.04.2015 - Dam pracę

Pilnie potrzebuję 1 kobiety do pracy najlepiej to Pani z Ukrainy w nie wielkim gospodarstwie rolnym przy sadzeniu i zbioru warzyw Kapusty i Papryki. Oferuję: spanie wyżywienie oraz pensję 1500 tel. 721667501

telefon: 721667501

Kraków- Wawrzęczyce - małopolskie

Ramka

dojarz/dojarka - praca w Niemczech

16.04.2015 - Dam pracę

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora. Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec. Najważniejsze obowiązki: dojenie (Fischgraetenmelkstand) opieka nad krowami i cielętami przygotowanie mleka do kontroli prowadzenie dokumentacji (dziennik zmiany) Wymagania: doświadczenie w pracy z krowami (duże farmy) gotowość do pracy w systemie zmianowym wykształcenie kierunkowe obsługa dojarni komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca wykonywanie obowiązków Oferujemy: legalną pracę na terenie Niemiec niemiecką umową o pracę atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę opiekę polskiego konsultanta Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) w języku niemieckim i polskim na adres: rekrutacja@horecahr.pl Kontakt telefoniczny: 506784719 Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Weryfikacja znajomości języka niemieckiego odbywa się podczas rozmowy telefonicznej.

telefon: 506784719

Niemcy

Ramka

Dojarz (Niemcy;Holandia)

16.04.2015 - Dam pracę

Poszukuję doświadczonych dojarzy do pracy za granicą. Wymagany język angielski lub niemiecki. Auto osobowe mile widziane. CV proszę kierować na: agrarwork@yahoo.com Poszukuję takżę doświadczoną osobę do obsługi wozu paszowego w niemczech. Wymagane referencje, znajomość języka obcego. Oferowana praca jest legalna.

telefon: 508599918

Ramka

pilnie!

15.04.2015 - Dam pracę

Zatrudnimy przy bydle mlecznym- dojarzy, pracowników polowych, mechaników- wysokie zarobki, wyżywienie i zakwaterowanie, osoby mające problem alkoholowy prosimy nie dzwonić,.

telefon: 502687034

Ramka

praca od zaraz

15.04.2015 - Dam pracę

Praca dla malzenstwa. zatrudnię pracownika w gospodarstwie rolnym hodowla owiec, praca przy wykonaniu ogrodzen, wycinaniu drzew i w polu , znajomość murarki również mile widziana. Dla Pani praca przy pracach domowych i w ogrodzie oraz przy prowadzeniu agroturystyki www.muflonik.pl . Zapewniam mieszkanie , wynagrodzenie do uzgodnienia.

telefon: 603946020

Ramka

praca w gospodarstwie rolnym

15.04.2015 - Dam pracę

praca przy bydle, w polu, prace porządkowe. Zapewniam mieszkanie, wyżywienie, wynagrodzenie do uzgodnienia.

telefon: 504124843

dolnośląskie

Ramka
Dam pracę

Technolog Przetwórstwa Mięsnego - województwo pomorskie

15.04.2015 - Dam pracę

Eklektika Sp. z o.o. świadczy usługi biznesowe z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 10374). Nasz Klient, producent tradycyjnych wędlin i mięs, właściciel znanych i lubianych marek, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: Technolog Przetwórstwa Mięsnego Miejsce pracy: Gdańsk Nr Referencyjny: TPM/04/2015/Jobs.pl Główne zadania: - nadzór nad procesami technologicznymi; - nadzór nad jakością surowca; - doradztwo technologiczne przy wdrażaniu nowych produktów; -opracowywanie dokumentacji technologicznej ; - opracowywanie kart produktów; - analiza rynku pod kątem nowych wdrożeń technologicznych, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Wymagania: - wykształcenie wyższe - specjalizacja przetwórstwo mięsa; - minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - znajomość procesów technologii w przetwórstwie mięsa; - znajomość formalno – prawnych przepisów dotyczących produktów mięsnych; - praktyczna znajomości pakietu MS Office; - prawo jazdy kat. B; - mile widziana znajomość języka angielskiego; - skuteczność w działaniu oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów; - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole; - dyspozycyjność, samodzielność. Oferujemy: - atrakcyjne warunki finansowe, premie zadaniowe; - świadczenia socjalne: bony żywnościowe, paczki świąteczne, pakiet medyczny Swissmed; - możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@eklektika.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Eklektika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Opaczewska 15/31, kod 02-368, będącą agencją zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 10374, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). W tym celu, zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

telefon: 530806890

Gdańsk - pomorskie

Ramka

PRACA PRZY BROJLERACH

15.04.2015 - Dam pracę

ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA NA FERMIE DROBIU Z DOŚWIADCZENIEM PRZY BROJLERACH Z ZAMIESZKANIEM W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM tel. 664433414; 602380905

telefon: 664433414

BIAŁA RAWSKA - łódzkie

Ramka
Dam pracę

DOJARZE WIELKA BRYTANIA 1200-1600 GBP NA REKE NA M-C

15.04.2015 - Dam pracę

Pilnie poszukujemy dojarzy - pracownikow farm mlecznych w Wielkiej Brytanii. Jesli posiadasz doswiadczenie w pracy z krowami - w malym, rodzinnym gospodarstwie lub na duzej, komercyjnej farmie, to oferta skierowana jest do Ciebie. Oferujemy wysokie zarobki od 18000-25000GBP na rok (1200-1600 na reke/mc), zakwaterowanie bez oplat za wynajem (w karawanie lub domu jednorodzinnym), pomoc w zalatwieniu wszystkich formalnosci (bank, numer ubezpieczenia, rejestracja samozatrudnienia, itp), kontrakt odnawiany co rok. Nie pobieramy zadnych oplat agencyjnych od pracownikow. CV z dokladnym opisem doswiadczenia w pracy prosimy przesylac na: dominik.wojciechowski@lkl-services.co.uk. Zapraszamy na strone firmy: praca-na-farmie.pl O kontakt prosimy osoby gotowe do szybkiego wyjazdu.

telefon: 987654321

Ramka

PRACA W GOSPODARSTWIE

15.04.2015 - Dam pracę

Przyjmę do pracy mężczyznę ,jako pomocnik w gospodarstwie rolnym (pomoc przy udoju krów na hali udojowej,prace obrządkowe,ewentualnie drobne prace polowe).Poszukuję osoby z doświadczeniem przynajmniej minmalnym oraz chętnej do pracy .Zapewniam zakwaterowanie ,calodzienne wyzywienie oraz wynagrodzenie .

telefon: 664260346

mazowieckie

Ramka

PRZYJMĘ MĘŻCZYZNE DO PRACY W GOSPODARSTWIE

15.04.2015 - Dam pracę

Przyjmę do pracy mężczyznę bez nałogu alkoholowego ,jako pomoc w gospodarstwie rolnym (pomoc przy udoju krów na hali udojowej,prace obrządkowe,ewentualnie drobne prace polowe).Poszukuję osoby z doświadczeniem przynajmniej minmalnym oraz chętnej do pracy .Zapewniam zakwaterowanie ,calodzienne wyzywienie oraz wynagrodzenie .Praca tylko dla samego meżczyzny(bez mozliwosci zakwaterowania rodziny czy kobiety).

telefon: 602809525

Ramka

Zdecydowanie zatrudnię i dam mieszkanie

15.04.2015 - Dam pracę

Witam, zatrudnię w rodzinnym zmechanizowanym gospodarstwie rolnym pracownika z doświadczeniem i bez problemu alkoholowego .Mogę zakwaterować całą rodzinę ponieważ do dyspozycji daję samodzielne mieszkanie.

telefon: 505107903

Ramka

dojarz

15.04.2015 - Dam pracę

praca w charakterze dojarza , Karścino , gmina Karlino , możliwość zakwaterowania , tel.94 311 72 20

telefon: 943117220

karścino - zachodniopomorskie

Ramka

Praca w gospodarstwie

14.04.2015 - Dam pracę

Zatrudnię młodego, sprytnego i uczciwego mężczyznę w gospodarstwie z produkcją zwierzecą. Wymagane umiejętności: Obsługa paszowozu, ciągników i maszyn w polu. Zakwaterowanie, wyżywienie.

telefon: 795114027

mazowieckie

Ramka

przedstawiciel-dordca żywienia

14.04.2015 - Dam pracę

Farmer sp. z o.o. w Brzezinach poszukuje kandydatów na stanowisko Regionalny Przedstawiciel-Doradca. Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, rozwijanie sieci odbiorców, prowadzenie indywidualnego doradztwa . Od kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia (zootechnik i dziedziny pokrewne), umiejętności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami, dobrej znajomość pakietu MS Office, prawa jazdy kategorii B, bardzo wysokiej motywacja do pracy. Oferujemy wysoce atrakcyjne warunki wynagrodzenia, pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole, samochód służbowy, telefon komórkowy. Region: 1 - Południowa część mazowieckiego i zachodnia lubelskiego, 2 - województwo świętokrzyskie, 3 - południowo-zachodnia część woj. łódzkiego. Więcej informacji pod nr telefonu 504 184 055. Oferty proszę przesyłać na adres: biuro@farmer-brzeziny.pl

telefon: 504184055

Ramka

Zootechnik, technik wet, inseminator szukam pracy

14.04.2015 - Dam pracę

Zootechnik, technik weterynarii 33 lata, absolwent Akademi Rolniczej w Poznaniu, wydział hodowli i biologii zwierząt. Doświadczenie zawodowe: zootechnik stada bydła 1000 szt - 9 miesięcy, zootechnik i inseminator stada bydła 460 szt- 5,5 roku, zootechnik inseminator stada 1400szt- 1,5 roku. Inseminator w stadzie 350 szt dojnych - 2 lata. Dodatkowe umiejętności: cielenie krów, badanie na cielność od 42 dnia ciązy, dekornizacja, prowadzenie dokumentacji hodowlanej, inseminacja bydła,korekcja racic, wlewy dożylne, płukanki, wyjmowanie łożysk,wkładanie macic, obsługa stacji odpajania cieląt, obsługa komputera w tym programy: Excel, Word, Power Point, Program do obsługi stada Westweila sc, Ferma, Afifarm, prawo jazdy kat. B. Tel kontaktowy 691 725 835 lub e-mail: aapa@wp.p

telefon: 691725835

Ramka
strony: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 -
© Copyright PPR 2000-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone

Facebook