Anwil_7.04.17

Bank Pekao S.A. na 25-lecie WOŚP

16 stycznia 2017
Bank Pekao S.A. na 25-lecie WOŚP

Po raz 19-sty Bank Pekao S.A. będzie Bankierem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 2 tysiące Pracowników wesprze wolontariuszy, przeliczając i sortując pieniądze, 200 Pracowników przyłączy się do charytatywnego biegu. By podkreślić wyjątkowość Finału, Bank Pekao S.A. przekaże też dodatkowe 400 tysięcy złotych na zakup pomp insulinowych i fantomów do nauki pierwszej pomocy. 

Jak co roku przygotowana została limitowana edycja karty Pekao WOŚP.

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą zbierane środki na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W dzień Finału, 15 stycznia 2017 r., już po raz 19-sty Bank Pekao zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od rana 2 tysiące Pracowników Banku będzie wspierać kwestujących wolontariuszy w całym kraju, przyjmując, sortując i przeliczając zebrane do puszek pieniądze. Dodatkowo, podobnie jak w ubiegłym roku, Bank wyposaży wolontariuszy w 300 terminali POS, dzięki czemu, Ci, którzy nie będą mieli przy sobie gotówki, będą mogli wesprzeć Orkiestrę, dokonując wpłaty kartą, bądź smartfonem z aplikacją płatności mobilnych.

W finałową niedzielę, reprezentacja Banku – Pracownicy i ich rodziny pobiegną w organizowanym w Warszawie biegu „Policz się z cukrzycą”. Podobnie jak w ubiegłych latach, Bank sfinansuje start 200 biegaczy. Pieniądze uzyskane z pakietów startowych, Fundacja przeznaczy na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz fantomów do nauki pierwszej pomocy.

Tym razem pomp insulinowych i fantomów będzie jeszcze więcej. Z okazji jubileuszowego finału, Bank Pekao postanowił dodatkowo przeznaczyć po 200 tys. złotych – w sumie 400 tys. złotych – na dwie akcje: zakup pomp insulinowych i fantomów do nauki pierwszej pomocy.

Na zakup pomp insulinowych zostaną również przekazane środki pochodzące ze zbiórki przeprowadzonej przez Pracowników Banku. Zbiórka odbywa się w następującej formule: od 19 grudnia 2016 r. do 20 stycznia 2017 r. Pracownicy Banku wpłacają środki na specjalne, dedykowane konto, a następnie uzbierana kwota jest zwiększana w ramach programu „Dary do Pary” prowadzonego przez Fundację UniCredit.

Również od 19 grudnia 2016 r. można zamawiać kartę debetową Pekao WOŚP w nowych orkiestrowych barwach. Projektantem wizerunku karty jest sam Jurek Owsiak. Kartę debetową można zamówić przez stronę internetową lub w oddziałach Banku Pekao.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Jeżeli Prawo wodne nie zostanie przyjęte do końca czerwca, to KE będzie miała pr...

13 kwietnia 2017 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja Restrukturyz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę