Azoty_Kedzierzyn_4_04_16

Gospodarstwa agroturystyczne regionu karpackiego

10 marca 2004

Beskidy i Podhale
Bieszczady i okolice
Pogórze Karpackie

Beskidy i Podhale

1 Jadwiga i Stanisław Chmiel, ul. Kosibowicza 41, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629780
2 Maria i Stanisław Śmigowscy, Kosarzyska 91, 33-350 Piwniczna
tel.: 018-4464100
3 Kazimiera Łatka, Barcice Dolne 8, 33-342 Stary Sącz
tel.: 018-4461603
4 Stanisława Polańska, Łomnica-Zdrój 11, 33-351 Łomnica-Zdrój
tel.: 018-4468020
5 Danuta Wnęk, Łomnica-Zdrój 332, 33-351 Łomnica-Zdrój
tel.: 018-4468084
6 Elżbieta Żywczak, Wierchomla Wielka 121, 33-325 Wierchomla
tel.: 018-4468279
7 Ewa Borek, Żegiestów 65, 33-360 Żegiestów
tel.: 018-4717273
8 Józefa Marcisz, Przyszowa 381, 34-604 Przyszowa
tel.: 018-3336144
9 Danuta Hudomięt, Poręba Wielka 506, 34-735 Niedżwiedż
tel.: 018-3317612
10 Barbara Cichańska, Poręba Wielka 518, 34-735 Niedżwiedż
tel.: 018-3317642
11 Władysław Nędza, Kąty 20, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629870
12 Wojciech Bachleda-Dorcarz, os. Harenda 11d, 34-500 Zakopane
tel.: 018-2063468, 0604-841788
13 Tomasz Guziak, Klikuszowa 198, 34-404 Klikuszowa
tel.: 018-2651460
14 Maria Dziubas, Kaniówka 19, 34-405 Białka Tatrzańska
tel.: 018-2654181, 2654306
15 Krzysztof Dziubas, ul. Środkowa 22, 34-405 Białka Tatrzańska
tel.: 018-2654137
16 Julia Halkowicz, Królowa Górna 128, 33-334 Kamionka Wlk.
tel.: 018-4456482
17 Jan Hajnos, ul. Kolejowa 9, 34-424 Szaflary
tel.: 018-2754806, 0602-536753
18 Krystyna i Czesław Orzeł, Laskowa 371, 34-602 Laskowa
tel.: 018-3333057
19 Mieczyslaw Hajduga, Rożnów 418, 33-316 Rożnów
tel.: 018-4403053
20 Anna Jaśkiewicz i Janusz Bęben, ul. Zdrojowa 18, 33-370 Muszyna
tel.: 018-4714141
21 Małgorzata i Kazimierz Dziubasik, ul. Środkowa 104, 34-405 Białka Tatrzańska
tel.: 018-2654444
22 Anna Kłapyk, Łosie 155, 38-314 Łosie
tel.:  018-3534710
23 Zofia i Jan Polczyk, ul. Ks. J. Kosibowicza, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629808
24 Ewa i Jan Polakiewicz, Obidza 17, 33-350 Piwniczna
tel.: 018-4465305
25 Maria i Jan Janczy, ul. Ogrodowa 35, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629737
26 Barbara, Jacek Pancerz, Głębokie 1, 33-350 Piwniczna
tel./fax: 018-4464763
27 Genowefa Pilch-Lichoń, Sucha Struga 133, 34-343 Rytro
tel.: 018-4469479
28 Jan Mazurek, Szczawnik 28, 33-370 Muszyna
tel.: 018-4714835
29 Anna Król, Powroźnik 85, 33-370 Muszyna
tel.: 018-4711514
30 Maria Porębska, os. Krajowe 20, 34-425 Biały Dunajec
tel.: 018-2073198
31 Celina i Andrzej Pierwoła, ul. Ks J. Kosibowicza, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629774
32 Maria Kowalczyk, Sromowce Wyżne 186, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629857
33 Piotr Janczy, Sromowce Wyżne 105, 34-443 Sromowce Wyżne
tel.: 018-2629708
34 Joanna Porębska-Dziedzina, ul. Krajowe 7a, 34-425 Biały Dunajec
tel.: 018-2073435, 0601-895326
35 Danuta i Andrzej Hornik, ul. Krajowe 23, 34-425 Biały Dunajec
tel.: 018-2073420
36 Zofia Wróbel, Bańska Niżna 154, 34-424 Szaflary
tel.: 018-2754262
37 Józefa Lupa, Poręba Wielka-Koninki 572, 34-735 Niedźwiedź
tel.: 018-3317766
38 Julia Prokopowicz, Wysowa 62, 38-316 Wysowa
tel.: 018-3532020
39 Irena i Roman Sulicz, Wysowa 131, 38-316 Wysowa
tel.: 018-3532174
40 Helena Baranowska, Wysowa 118, 38-316 Wysowa
tel.: 018-3532095
41 Maria i Paweł Cymańscy, Wysowa 132, 38-316 Wysowa
tel.: 018-3532112
42 Edwarda Bartko, Wysowa 142, 38-316 Wysowa
tel.: 018-3532180
43 Anna i Roman Rubicz, Łosie 113, 38-314 Łosie
tel.: 018-3516178
44 Anna i Józef Wróbel, Bańska Niżna 154a, 34-424 Szaflary
tel.: 018-2073439
45 Bożena i Józef Pańszczyk, ul. Jana Pawła II 35, 34-425 Biały Dunajec
tel.: 018-2073542
46 Zofia Szczurek, Nowa Biała 44a, 34-433 Nowa Biała
tel.: 018-2851298
47 Augustyn Wołowicz, Rożnów 360, 33-316 Rożnów
tel.: 018-4403038
48 Bożena i Tadeusz Ziomek, Rożnów 437, 33-316 Rożnów
tel.: 018-4403226
49 Halina Hajduga, Rożnów 132, 33-316 Rożnów
tel.: 018-4403302
50 Janina i Józef Biernaccy, Gródek n/Dunajcem 6, 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel.: 018-4401490
51 Irena Hajduk, Rożnów 239, 33-316 Rożnów
tel.: 018-4403055
52 Jerzy Wołowicz, Tropie, 33-315 Tropie
tel. kontakt.: 018-4403038
53 Halina Bazela, Rożnów 5, 33-316 Rożnów
tel.: 018-4403029

Bieszczady i okolice

54 Zbigniew Przytulski, Jankowce 98, 38-600 Lesko
tel.: 013-4698581
55 Wiesław Podkalicki, Polańczyk 1, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692281
56 Bronisław Bruk, Puławy 20, 38-520 Rymanów
tel.: 013-4359170
57 Wojciech Tyburski, ul. Bieleckiego 40, 38-520 Rymanów
tel.: 013-4355740
58 Stanisława Przytulska, Jankowce 94, 38-600 Lesko
tel.: 013-4698521
59 Aniela Lasyk, Dziurdziów 8, 38-604 Hoczew
tel.: 013-4691706
60 Zdzisław Jantas, Nowosiółki 19, 38-604 Hoczew
tel.: 013-4696468 (800-1500)
61 Jan Naparła, Wola Sękowa 6, 38-506 Nowotaniec
tel.: 013-4674260
62 Stanisław Piątkowski, Myczkowce 8, 38-623 Uherce
tel.: 013-4618181,4618522
63 Aleksander Szydłowski, Wołkowyja 60, 38-613 Wołkowyja
tel.: 013-4692551
64 Wiesław Matuszewski, Polańczyk 10, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692260
65 Władysława Błaszczak, Uherce Mineralne 141, 38-623 Uherce
tel.: 013-4618075
67 Aniela Maszczak, Polańczyk 8, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692266
68 Lesław Kozdęba, Wołkowyja 52, 38-613 Wołkowyja
tel.: 013-4692570
69 Jan Białas, ul. Brzozowa 17, 38-420 Korczyna
tel.: 013-4354199
70 Krystyna Wronowska, Rybne 32a, 38-613 Wołkowyja
71 Aleksander Sałapata, Polańczyk 3, 38-610 Polańczyk
tel. kontakt: 013-4696227
72 Piotr Starakiewicz, ul. Osiedlowa 20, 38-600 Lesko
tel.: 013-4696869
73 Stanisław Drozd, Myczków 31, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692110
74 Danuta Smołka, Zwierzyń 49, 38-623 Uherce
tel.: 013-4618155
75 Jan Kusz, Bóbrka 60, 38-623 Uherce
tel.: 013-4691892
76 Marian Piotrowski, Zboiska 29, 38-505 Bukowsko
tel.: 013-4675200
77 Anastazja Ferenc, Komańcza 231, 38-543 Komańcza
tel.: 013-4677151
78 Sławomir Dybaś, Liszna 5, 38-607 Cisna
tel.: 013-4686311
79 Renata Lenio, Nadolany 150, 38-506 Nowotaniec
tel.: 013-4674265
80 Krzysztof Lubiński, Kiełczawa 10, 38-606 Baligród
tel.: 013-4684260
81 Janusz Bolanowski, ul. 3-go Maja 276, 38-521 Rymanów-Zdrój
tel.: 013-4356160
82 Alicja i Władysław Cienki, Berezka 30, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692138
83 Mariola i Jan Stelmach, Łukawica 31, 38-621 Łukawica
tel.: 013-4691117
84 Irena i Józef Brzozowscy, Wołkowyja 9, 38-613 Wołkowyja
tel.: 013-4692578
85 Ewa Wójtowicz, Dwór Wola Sękowa 106, 38-506 Nowotaniec
tel.: 013-4674253
86 Michał Kardasz, Polańczyk 33, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692208
87 Janina Wojtanowska, Polańczyk 40, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692140
88 Helmut Melzer, Rabe 14, 38-710 Czarna
tel.: 090-395169
89 Elżbieta Jaworek, Uherce Mineralne 33, 38-623 Uherce
tel.: 013-4618076
90 Kazimierz Dudziński, Weremień 31, 38-600 Lesko
tel.: 013-4698781
91 Maria Barańska, Komańcza 181, 38-543 Komańcza
tel.: 013-4677047, 4678158
92 Józefa Matuła, Polańczyk 41, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692162
93 Bogumiła Sobas, Łobozew 5, 38-704 Łobozew
tel.: 013-4614838
94 Wiktoria Gaweł, Polańczyk 84, 38-610 Polańczyk
tel.: 090-563758
95 Danuta Szumańska, Wołkowyja 92, 38-613 Wołkowyja
tel.: 013-4692530
96 Urszula i Andrzej Warchoł, Wołkowyja 16, 38-613 Wołkowyja
tel.: 013-4692507, 4692517
97 Kazimierz Kardasz, Polańczyk 15, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692073
98 Janina Brózda, Puławy 16, 38-520 Rymanów
tel.: 013-4359169
99 Bogusława Kucharyk, Berezka 23a, 38-610 Polańczyk
tel.: 013-4692191
100 Józef Kuśnierz, Lipowiec 2, 38-525 Jaśliska
tel.: 013-4310235
101 Anna i Roman Być, Komańcza 197, 38-543 Komańcza
tel.: 013-4677046
102 Krystyna i Bronisław Prajzner, ul. Pelczara 148, 38-420 Korczyna
tel.: 013-4354900
103 Grażyna i Jan Gracoń, Świątkowa Wielka 1, 38-232 Krempna
tel.: 013-4414115
104 Zbigniew Lis, Wola Postołowa 10, 38-600 Lesko
tel.: 013-4698154
105 Genowefa Dylik, Libusza 505, 38-252 Libusza
tel.: 013-4475135
106 Zofia Parylak, Rogi 385, 38-430 Miejsce Piastowe
tel.: 013-4353376
107 Zofia Czapla, Wola Sękowa 16, 38-506 Nowotaniec
tel.: 013-4674200
108 Zofia i Feliks Źrebiec, Kąty 52, 38-230 Nowy Żmigród
109 Lucyna i Krzysztof Mroczka, Skalnik 34, 38-230 Nowy Żmigród
tel.: 013-4415232
110 Jan Szeliga, Polana 61, 38-709 Polana
111 Barbara i Adam Śliwka, ul. Węgierska 10, 38-521 Rymanów Zdrój
tel.: 013-4357154
112 Halina i Filip Krogulecka, Rzepedź 5, 38-542 Rzepedź
tel.: 013-4678205
113 Danuta Szwarc, Sanoczek 103, 38-500 Sanok
tel.: 013-4633069
114 Stefan Pilip, Zyndranowa 23, 38-454 Tylawa
115 Maria Pasławska, Terka 59, 38-613 Wołkowyja
tel.: 090-323876
116 Stanisława Lorenc, Wołkowyja 93, 38-613 Wołkowyja
tel. kont.: 013-4692505 (800-1500)

Pogórze Karpackie

117 Mariusz Nykiel, Wysoka Głogowska 604a, 36-061 Wysoka
tel.: 017-7726088
118 Marian Bucior, Tarnawiec 2, 37-303 Kuryłówka
tel.: 017-2438121
119 Elżbieta i Jan Hammer, ul. Tomasza Michałka 38, 37-300 Leżajsk
tel.: 017-2420345
120 Waldemar Pietrycha, Tarnawiec 19, 37-303 Kuryłówka
tel.: 017-2438113
121 Jan Wiśniowski, Lubla 387, 38-130 Frysztak Krośnieński
tel.: 017-2778150
122 Maria i Stanisław Baran, Wyżne 398, 38-119 Babica
tel.: 017-8710086
123 Mariola Gorczyca, Huta Gogołowska 35, 38-131 Huta Gogołowska
tel.: 017-2764147
124 Krystyna Zięba, Szufnarowa 326, 38-124 Wiśniowa
tel.: 017-2775408
125 Natasza Kula, Wyżne 191, 38-120 Czudec
tel.: 017-2772254
126 Alina i Wacław Becla, Handzlówka 3a, 37-123 Handzlówka
tel.: 017-2264238, 0601-959856
127 Maria Teclaff, Dąbrowica 1, 37-410 Ulanów
tel.: 015-8763131
128 Joanna Ślemp, Nowy Borek 589, 36-023 Nowy Borek
tel.: 017-2298220
129 Teresa Piorun, Dylągówka 297, 36-025 Dylągówka
tel.: 017-2295618
130 Helena Gierula, Harta 522, 37-757 Harta
tel.: 016-6523257
131 Anna Rybka, Hyżne 187, 36-024 Hyżne
tel.: 017-2295007
132 Wiesław Pusz, Handzlówka 295, 37-123 Handzlówka
tel.:017-2267189
133 Janusz Chwaszcz, Chmielnik 584, 36-016 Chmielnik
tel.: 017-2299765
134 Stanisław Chwaszcz, Chmielnik 752a, 36-016 Chmielnik
tel.: 017-2296050
135 Wacław Legięć, Cierpisz 111b, 37-124 Kraczkowa
tel.: 017-2266261
136 Krzysztof Susz, Brzeziny 535, 39-111 Brzeziny
tel.: 0603-514529
137 Marzena i Zbigniew Gąsior, Brzeziny 326, 39-111 Brzeziny
tel.: 0603-935417
138 Julia Olszowa, Husów 775, 37-121 Husów
tel.: 017-2296835
139 Paulina Filip, Chmielnik 160, 36-016 Chmielnik
tel.: 017-2296108
140 Wojciech Rokosz, Radawa 106, 37-523 Radawa
tel.: 016-6223071
141 Andrzej Saładiak, Posada Rybotycka 3/3, 37-742 Rybotycze
tel.: 016-6707000
142 Marian Demkiewicz, Dybawka 45, 37-741 Krasiczyn
tel.: 016-6718426
143 Bogdan Stanik, Jodłówka 372, 37-564 Jodłówka
tel.: 016-6288200 (900 -1500)
144 Aleksandra Chrobak, Dybawka 22, 37-741 Krasiczyn
tel.: 016-6718437
145 Janusz Jureczko, Wapowce 54, 37-756 Kuńkowce
tel.: 016-6710316
146 Maria i Marian Frań, Radawa 17, 37-523 Radawa
tel.: 016-6223050
147 Gizela i Józef Szałajko, Bachórz 251, 37-758 Bachórz
tel.: 016-6523087

 


POWIĄZANE

W I kwartale liczba udzielonych noclegów w gospodarstwach agroturystycznych była...

Hotele w rodzimych kurortach pękają już w szwach, a wraz z nimi lokale gastronom...

Od początku czerwca tego roku w Polsce utonęło już ponad 100 osób. Niestety zdro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę