Gospodarstwa ekologiczne z atestem Ekoland

7 stycznia 2002

województwo dolnośląskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. ANANDA MARGA, Głębock 37,
58-535 Mikołów, tel. (075) 761 07 16
92001
2. Andrzej i Edyta Banasiowie, Ozorowice 8,
55-114 Wisznia Mała, tel. (071) 310 77 84
93001
3. Jadwiga i Jan Białkowie, ul. Korfantego 8c/3,
59-400 Jawor, tel. (076) 870 66 70
 99001
4. Józef Cora, Krzczonów 14,
58-112 Grodziszcze, tel. (074) 850 18 68
93014
5. Andrzej Durda, Bieganów 40,
57-400 Nowa Ruda, tel. (074) 873 36 23
94010
6. Janusz i Marta Jędrzejczakowie, Poręby 10,
56-417 Goszcz, tel. (071) 398 72 80
97012
7.

Kazimierz i Barbara Jochymek, Bukówka 71,
58-420 Bukówka, tel. (075) 741 13 95
+ działalność agroturystyczna

92018

województwo kujawsko-pomorskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Mieczysław i Aleksandra Babalscy, Pokrzydowo 99
87-312 Pokrzydowo, tel. (056) 498 59 77
e-mail: biobabalscy@poczta.onet.pl
90001
2. Bronisław, Danuta i Adam Bronowie
ul. Wierzejewskiego 1/51, 85-798 Bydgoszcz
tel. (052) 348 56 82
93008
3. Józef i Iwona Brzozowscy, Budziszewo 14,
87-330 Jabłonowo Pomorskie, gm. Brodnica
93011
4.  Roman i Maria Cichowscy, Zbiczno 127,
87-305 Zbiczno, tel. (056) 493 92 52
91005
5. Władysław i Daniela Dąbrowscy, Szramowo 19,
87-312 Pokrzydowo, tel. (056) 498 54 77
92005
6. Sławomir i Aleksandra Findling, Pokrzydowo 173, 
87-312 Pokrzydowo, tel. (056) 498 59 61
98003
7. Stanisław Fordoński, Mazowsze 64,
87-641 Mazowsze, tel. (054) 289 57 20
93020
8. Marek i Grażyna Gawineccy, Narkowo 1,
88-210 Dobre Kujawskie, tel. (054) 284 07 08
93023
9. Elżbieta, Benedykt i Janina Góreccy, Gacki 35a,
86-140 Drzycim, tel. (052) 331 71 18
93024
10. Zofia i Krystian Górscy, Gortatowo 15,
87-300 Brodnica, tel. (056) 498 13 73
92010
11. Maria Jaskulska, Drużyny 4,
87-327 Bobrowo, tel. (056) 498 27 96
93032
12. Teresa i Wiesław Kołodziejczykowie, Gogolin 4,
86-302 Grudziądz 4, tel. (056) 468 26 79
93034
13. Stanisław i Elżbieta Kościechowie, Nowawieś 11,
87-400 Golub-Dobrzyń, tel. (056) 683 91 45
90010
14. Ryszard, Beata i Krystian Kujawscy, 
Wybudowane 10, 13-306 Kurzętnik, 
tel. (056) 472 87 08
00015
15. Julita Kurek, Węgorzyn 25, 
87-213 Ryńsk, tel. (056) 688 52 84
96020
16. Andrzej i Jan Lewiccy, Gronowo 94,
87-162 Lubicz, gm. Lubicz
93040
17. Wiesław Lewicki, Świętosław 53,
87-408 Ciechocin, tel. (056) 683 74 60
94026
18. Jan Eugeniusz Malinowski, Biele 13,
87-704 Bądkowo, tel. (022) 669 84 18
96023
19. Eugeniusz i Barbara Mączyńscy, Wąpielsk 33,
87-337 Wąpielsk, tel. (056) 493 73 96
93046
20. Ryszard i Zofia Mączyńscy, Wąpielsk 25,
87-337 Wąpielsk, tel. (056) 493 83 08
93047
21. Andrzej i Zofia Michałkiewiczowie, Zgniłobłoty 9,
87-327 Bobrowo, tel. (056) 495 19 36
90013
22. Kazimierz i Gabriela Michałkiewiczowie, 
Gorczenica 47, 87-300 Szczuka, tel. (056) 493 85 70
90014
23. Małgorzata i Aleksander Ogrodowiczowie, Lawendowa 1, 
86-034 Osielsko, tel. (052) 381 35 60
94030
24. Stefan i Łucja Peplińscy, Zalesie 10,
89-511 Cekcyn, tel (052) 336 10 38
94032
25. Roman i Elżbieta Rogowscy, Gorczenica 48, 
87-324 Szczuka, tel. (056) 493 85 13
90017
26. Andrzej i Elżbieta Stefańscy, Płonne 7,
87-404 Radomin, gm. Radomin
00004
27. Ewa i Grzegorz Szmelter, Świecka 18,
86-140 Drzycim, tel. (052) 331 72 52
95021
28. Roman i Gabriela Świniarscy, Płonne 69a,
87-404 Radomin, tel. (056) 683 93 64
93074
29. Zenon i Lucyna Tykarscy, Zgniłobłoty 50, 
82-327 Bobrowo, tel. (056) 495 19 69
93075
30. Henryk i Kazimiera Wegnerowie, Kiełpin 68,
89-500 Tuchola, tel. (052) 334 19 20
93077
31.  Sławomir Ziółkowski, Nowy Młyn 87,
87-400 Golub-Dobrzyń, tel. (056) 683 91 11
91019

województwo lubelskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Ryszard i Danuta Górniakowie, Motycz Leśny 54,
21-030 Motycz Leśny, tel. (081) 503 17 53
96008
2. Ryszard i Mariola Karamonowie, Wólka Rudnicka 35
23-212 Wilkołaz, tel. (081) 821 23 21
91007
3.  Robert i Irena Kurylukowie, Holeszów 117
21-517 Hanna, tel. (083) 379 29 62
96021

województwo lubuskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Regina, Elżbieta i Edwin Decker, ul. Górna 8a
68-204 Bieniów, gm. Żary
93016
2. Gospodarstwo Ekologiczne Sp. z o.o.
Jürgen Möller, Stanowice 29
66-450 Bogdaniec, tel. (095) 751 00 12
99006
3. Anna i Andrzej Kuziemscy, Osiecznica 171B
66-612 Osiecznica, tel. (068) 383 70 74
93039
4. Anna Młynarczyk, Wieprzyce 15
66-400 Gorzów Wielkopolski, tel. (095) 722 47 42
98009
5. Katarzyna Młynarczyk-Kaczmarek,
Kijewice-Murzynowo, 66-444 Murzynowo
tel. (095) 722 47 42
98010
6. Tadeusz Młynarczyk, Warcin
66-443 Murzynowo, tel. (095) 722 47 42
99002
7. Roman Więckowski i Jolanta Brzozowska, 
Pajęczno 5, 66-010 Nowogród Bobrzański
adres do korespondencji: ul. Wyszyńskiego 21/63
65-536 Zielona Góra, tel. (068) 427 64 24
96035

województwo łódzkie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Tadeusz i Anna Czpakowscy, Garbalin 12
99-104 Siedlec, tel. (042) 632 75 87
96042
2. Henryk i Bożena Gortatowie, Wilczyca 11
99-205 Dalików, tel. (043) 678 04 11
94014
3. Teresa i Jerzy Kosmalowie, Osiek 74
99-414 Kocierzew, tel. (046) 838 48 65
93036
4. Tadeusz Król i Krystyna Gwiazdowicz-Król, 
Sadkowice 9, 96-206 Sadkowice, 
tel. (042) 833 20 04
94021
5. Anna i Kazimierz Lemańscy, Mysłaków 171
99-435 Mysłaków, tel. (046) 838 59 07
92026
6. Marian i Teresa Lipińscy, Osiny 12
98-240 Szadek, tel. (043) 821 53 85
90011
7. Dorota i Krzysztof Pieczewscy, Borów 1,
99-150 Grabów, tel. (063) 273 43 47
97006
8. Helena i Józef Rolewscy, Bednary 192,
99-436 Bednary, gm. Nieborów
93056
9. Krzysztof Rolewski, Bednary 135,
99-436 Bednary, gm. Nieborów
94037
10. Małgorzata i Hieronim Słowińscy, ul. Akademicka 9
95-063 Rogów, tel. (046) 874 80 96
95019
11. Wojciech i Bogusława Ślęzakowie, Woźniki 94
97-565 Lgota Wielkia, tel. (044) 680 12 11
90020
12. ZSR w Wojsławicach, Andrzej Kulka
Wojsławice 118, 98-220 Zduńska Wola, 
tel. (043) 845 14 91
94058

województwo małopolskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Lidia i Edward Barowie, Lipnica Górna 156,
32-742 Lipnica Murowana, tel. (014) 685 26 37
96001
2. Jan Dziubyna, Gładyszów 73,
38-309 Gładyszów, tel. (018) 351 00 50 
92008
3. Halina I Bogusław Furtek, Zdonia 128,
32-840 Zakliczyn, tel. (014) 665 32 70
91006
4. Halina i JAn Hajduga, Rożnów 132,
33-316 Rożnów, tel. (018) 440 33 02  
96009
5. Joanna i Józef Kasińscy, Piekiełko 30,
34-650 Tymbark, tel. (018) 332 55 66 
95012
6. Paweł i Grażyna Kobielusowie, Wieprz 1071,
30-422 Wieprz, gm. Wieprz
92022
7. Kazimiera i Jan Łatka, Barcice Dolne 8,
33-342 Barcice, tel. (018) 446 16 03
96022
8. Pieniński Park Narodowy - "Majerz",
Iwona Wróbel, Stanisław Skubisz, 
ul. Jagiellońska 107b, 37-450 Krościenko,
tel. (018) 262 56 01
94033
9. Jordan i Zofia Plackowscy, Irwałd, Osiedle Górki 20,
34-120 Andrychów, gm. Andrychów 
93052
10. Irena i Józef Pławeccy, Rozdziele 39,
32-731 Żegocina, tel. (014) 613 31 52 
92031
11. Andrzej Przybycień i Krzysztof Pełka, 
Niezwojowice 20, 32-223 Pałecznica,
tel. (014) 384 82 97
90016
12. Lucyna Sukman, Zawada Lanck., 
32-840 zakliczyn, tel. (014) 665 36 18
00012
13. Jan Surmański, Zręczyce 1,
32-420 Gdów, tel. (012) 411 54 98
93065
14. Andrzej i Małgorzata Śliwa, Sobolów 106,
32-742 Chrostowa, tel. (014) 685 42 93 
93072
15. Marian Węgrzyn, Popowice 92,
33-340 Stary Sącz, tel. (018) 442 98 46 
95024
16. Andrzej Wnęk, Lipnica Górna 3,
32-742 Lipnica Murowana, tel. (014) 685 24 72 
98014
17. Józef Wnęk, Lipnica Górna 208,
32-742 Lipnica Murowana, tel. (014) 685 21 30
98015

województwo mazowieckie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Czesław i Elżbieta Dyliccy, Sielce 36,
09-540 Senniki, tel. (024) 277 71 76 
92007
2. GERO Sp. z o.o.
Adam Olszewski i Janusz Obalewski,
ul. Geodetów 180, 05-500 Piaseczno, 
tel. (022) 716 92 61 
00001
3. Danuta i Andrzej Jagodzińscy, Ciopan 5,
05-305 Pustelnik, tel. (025) 757 51 73,
e-mail: ciopan@poczta.onet.pl 
92014
4. Halina Kaczmarek, Grzybów 23,
09-533 Słubice, tel. (024) 277 84 78 
98007
5. Stanisław Kondraciuk, Litewniki Stare 41,
08-211 Hołowczyce, tel. (083) 357 22 92 
96018
6. Adam i Agnieszka Kowalikowie, Nowa Olszewnica,
05-124 Skrzeszew, tel. (022) 782 34 13 
00008
7. Kazimierz i Dorota Łachaczowie, Mącice 32,
06-333 Zaręby, gm. Chonele 
93041
8. Krystyna Michajluniów, Pracka 4, Henryków Urocza,
05-504 Złotokłos, tel. (022) 790 03 81
96026
9. Mieczysław Mikołajczyk, szkarada 60,
09-540 Sanniki, tel. (024)  277 63 15
96027
10. Jerzy Milczarek, Grzybów 25,
09-533 Słubice, tel. (024) 277 84 52 
93049
11. Sławomir Paprocki, Trybice Dolne 18, 
08-107 Paprotnia, tel. (025) 642 56 64 
00014
12. Wanda i Mirosław Rojkowie, Staropól 20,
09-540 Sanniki, tel. (024) 277 61 48 
92034
13. Sławomir i Zdzisława Serwach, Podczachy 63,
09-541 Pacyna, tel. (024) 285 83 24 
94041
14. Ewa i Peter Stratenwerth, Grzybów 1,
09-533 Słubice, tel. (024) 277 81 96 
91014
15. Józef Tarka, Rybie 56,
09-541 Pacyna, tel. (024) 285 84 29 
92038
16. Krystyna Wadzyńska, al. Krakowska 37,
Sękocin Nowy, 05-090 Raszyn, tel. (022) 720 56 15 
93076
17. Józef Wojtasiak i Grażyna Gładoch, Osmolin 9,
09-540 Sanniki, tel. (024) 277 74 33 
92043
18. Jerzy Wyrwicki i Urszula Cackowska-Wyrwicka, 
Kolonia D 3, 08-445 Osieck, tel. (025) 623 13 05 
98016
19. Danuta i Waldemar Zarzyccy, 
Krakowskie Przedmieście 68, 06-640 Mogielnica,
(048) 663 56 54
97011
20. Stefan Ziembiński, Secymin Nowy 5, 
05-155 Leoncin, tel. (022) 785 66 84
98017

województwo opolskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Teofil i Gabriela Frugol, ul. Korfantego 13,
46-060 Prószków, tel. (077) 464 92 37
94012
2. Janusz i Iwona Śliczni, Biadacz-Kamienna Góra 36,
46-233 Bąków, tel. (034) 359 45 41
e-mail: ekostyl@go2.pl
93071
3. Ryszard i Anna Wolańscy, Myśliborzyce 4,
49-314 Pisarzowice, gm. Lubsza
93079

województwo podkarpackie

Lp.

Adres

Nr atestu

1.  Eugeniusz, Marcin i Mariusz Machajowie,
Maćkowice 153, 37-713 Maćkowice
tel. (016) 670 02 74
93042

województwo podlaskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Artur Czerniecki, Stara Chmielówka 50,
16-425 Taciewo, tel. (087) 569 34 11 
95003
2. Helena i Wiesław Grabowscy, Taraskowo 30,
18-431 Wizna, tel. (086) 219 16 29 
92011
3. Marek Kalski, Kolonia Prawa 3,
19-206 Rajgród, gm. Rajgród 
95011
4. Kazimierz i Jadwiga Kopaczowie, Taraskowo 7
18-430 Wizna, tel. (086) 219 16 23 
92023
5. Jan i Krystyna Olszewscy, Stare Ratowo,
18-411 Śniadowo, tel. (086) 217 61 26
00010
6. Danuta i Leszek Radulscy, Wasilówka 18,
16-130 Janów, tel. (085) 721 60 24 
94036
7. Jarosław i Danuta Roszykowie, Wiłkupie 8, 
16 -407 Wiżajny, tel. (087) 568 81 94
94038
8. Sławomir Szmurło, Szmurły 25, 
17-115 Holonki, tel. (085) 737 35 57 
94049

województwo pomorskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Mirosław i Krystyna Barczakowie, 
ul. Pionierów Żuław 56, 83-200 Cedry Wielkie, 
tel. (058) 683 61 18 
93003
2. Edward Bieszka, Czarna Huta,
83-047 Przywidz, gm. Przywidz 
00006
3. Krzysztof i Hanna Brzeziccy, Szemud-Mercerstwo,
87-217 Szemud-Mercerstwo, tel. (058) 625 57 55,
e-mail: kbrzez@alpha.net.pl
93010
4. Roman i Kamil Budzikowscy, Trzepowo 31,
83-047 Przywidz, gm. Przywidz 
91003
5. ECOFARM-Małkowo, Stanisław Szyca,
Małkowo, 83-330 Żukowo, tel. (058) 681 73 03 
95004
6. ECOFARM-Przyjaźń, Kazimierz Turzyński,
Przyjaźń, 83-331 Przyjaźń, tel. (058) 681 80 26 
95005
7. ECOFARM-Wyczechowo, Zbigniew Nadolski,
Wyczechowo, 83-314 Somonino, 
tel. (058) 684 12 33 
95006
8. Barbara Gawin, Wilcze Błota 17, 
83-433 Stare Polaszki, tel. (058) 687 65 59
95009
9. Andrzej i Teresa Konkolowie, Kosy 22,
83-300 Kartuzy, tel. (058) 684 09 74 
93035
10. Weronika Kwidzyńska-Hopa, Józef Hopa, 
Miszewo 30, 80-297 Banino, tel. (058) 684 98 74 
92029
11. Jerzy i Ewa Jasińscy, ul. Człuchowska 56a,
77-304 Rzecznica, tel. (056) 833 17 50 
92016
12. Krystyna Łęgowska-Szotmiller, Cisowa 3,
83-300 Juszkowo, tel. (058) 683 08 01 
95022
13. Krzysztof i Marek Patalas, Biernatka 20,
77-330 Czarne, tel. (059) 832 10 92 
97013
14. Marek i Danuta Schoeneck, Dąbrówka 13a,
83-111 Miłobądz, tel. (058) 536 96 81 
00003
15. Leszek i Izabela Walczakowie, Janówka 10,
82-220 Stare Pole, tel. (055) 271 35 93 
92042

województwo śląskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Tadeusz i Danuta Bociąga, ul. W.S. Reymonta 23,
42-110 Popów, tel. (034) 317 72 43,
e-mail: danuta_bociaga@op.pl
91001
2. Marek i Wiesława Borowikowie, 
ul. Ludowa 215, 42-200 Częstochowa 
96003
3. Krystian Brząkalik, Gojowiec 14,
44-246 Palowice, tel. (032) 431 76 39
90003
4. Urszula Ciura, 
ul. Grzybowska 10, 42-200 Częstochowa
93013
5. Julian i Lidia Jantosowie, Międzyświeć 90,
43-430 Skoczów, tel. (033) 858 44 03
90006
6. Andrzej i Dorota Jasiokowie, 
Bażantowice-Potoczki 74, 43-440 Goleszów, 
tel. (033) 85 28 821
92017
7. Jan i Maria Sordylowie, Lipowa 8,
34-314 Czaniec Górny, tel. 810 96 80 
96031

województwo świętokrzyskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Elżbieta i Marek Barcz, Wiączka 99,
Wzdół Kapkazy, gm. Bodzentyn 
00005
2. Teresa i Adam Barwiccy, Wiączka 98,
26-010 Bodzentyn, tel. (041) 312 02 85 
93005
3. Ignacy i Łucja Cepuchowiczowie, 
Tempoczów Rędziny 66 , 28-530 Skalbmierz,
tel. (041) 352 96 30
92004
4. Andrzej Duda, Tempoczów Rędziny 63,
28-530 Skalbmierz, tel. (041) 352 96 32
93018
5.  Marek i Halina Pełka, Tempoczów Rędziny 65,
28-530 Skalbmierz, tel. (041) 352 96 31
95015
6. Ewa i Jarosław Spólniccy, Wzdół Kapkazy 4,
26-010 Bodzentyn, tel. (041) 254 83 00 
94047
7. Krzysztof Śmiech, Tempoczów Rędziny 70,
28-530 Skalbmierz, tel. (041) 357 41 52 
93073

województwo warmińsko-mazurskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Grażyna Burłucka, Klewno,
11-440 Rzeszel, gm. Rzeszel 
00007
2. Irena i Ryszard Grotmanowie, Szałkowo 36,
14-200 Iława, tel. (089) 648 20 79 
93005
3. Piotr i Małgorzata Hillarowie, Tuczki 35, 
13-250 Rybno, tel. (023) 696 76 90
90005
4. Wiesław i Janina Haraburdowie, Bartosze 3,
19-300 Ełk, tel. (087) 610 48 37,
e-mail: haraburda@polbox.com
93028
5. Robert Karaźniewicz, Rukławki 2,
11-300 Biskupiec, tel. (089) 715 36 82 
93069
6. Mieczysław i Jolanta Kulczykowie, Odmy 6,
14-121 Marwałd, tel. (089) 647 42 70 
97003
7. Jerzy Kuśmierowski, Parys 21,
11-430 Korsze, gm. Korsze 
94022
8. Krzysztof i Dorota Łepkowscy, Godki 22,
11-043 Wołowno, tel. (089) 512 93 21 
90012
9. Lech i Anna Marczakowie, Giże 41,
19-441 Świętajno, tel. (087) 523 04 05 
00002
10. Alina Osypińska-Kozłowska, Niedanowo1/1,
13-124 Kozłowo, tel. (089) 523 90 56 
95029
11. Alina Osypińska-Kozłowska, Redykajny 18,
11-041 Gutkowo, tel. (089) 523 90 56 
95029
12. Alina Osypińska-Kozłowska, Kozłowo 1,
13-126 Kozłowo-Zakrzewo, tel. (089) 523 90 56 
95029
13. Małgorzata Piechna, Orzechowo 37,
11-040 Dobre Miasto, tel. (089) 616 40 73
98011
14. Wiesław Rydzewski, Dąbrowskie 24, 
19-335 Prostki,  gm. Prostki
96030
15. Bożena i Mariusz Sekulscy, Praslity 14,
11-040 Dobre Miasto, gm. Dobre Miasto 
95018
16. Kazimiera i Wojciech Skarżyńscy, Gaj 22,
11-015 Olsztynek, gm. Olsztynek 
94044
17. Agata i Wojciech Szlagier-Jabłońscy, Użranki 40,
11-705 Użranki, tel. (087) 421 30 55 
93030
18. Iwona Stegner, Krzysztof Machowski, Jakubowo 5,
11-732 Kosowo, tel. (089) 742 43 33 
00011
19. Mariola i Ryszard Szczepińscy, Użranki, 
11-704 Użranki, gm. Mrągowo 
00013
20. Tomasz Winnicki, Prośno 8,
14-307 Słonecznik, tel. (089) 757 01 94 
94055
21. ZSR w Malinowie, Jerzy Bednarczyk,
Malinowo, 13-200 Działdowo, tel. (023) 697 41 63 
96041

województwo wielkopolskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Leonarda i Mariusz Badaszewscy,  Pokrzywno 23,
64-980 Trzcianka, tel. (067) 216 64 70
98001
2. Norbert i Jolanta Bruździńscy, Łubowo 76,
62-260 Łubowo, tel. (061) 427 52 28 
93009
3. Hanna Grefling-Brzyńska, Zygmunt Brzyński,
Gorzkie Pole 2, 67-007 Biskupice Wielkopolskie,
tel. (061) 817 71 07 
95011
4. Grażyna, Mirosław i Bartłomiej Dendek, Anielin 3,
64-965 Okonek, tel. (067) 266 94 48 
92006
5. Mieczysław i Małgorzata Idziakowie, Starkówiec 18a
63-740 Kobylin, gm. Kobylin 
92013
6. Sylwester i Janina Janikowie, Dąbrowa-Rzymsko 13,
62-730 Skęczniew, tel. (063) 279 92 30 
96011
7. Hubert Karolczak, Śmiłowo 81a,
64-811 Śmiłowo, tel. (067) 283 87 37 
96016
8. Stanisław Matysiak, Okonek
64-965 Okonek, gm. Okonek 
95014
9. Henryk i Wanda Przybylakowie, ul. Chodzieska 28,
64-820 Szamocin, tel. (067) 284 85 94 
97014
10. Barbara i Bogdan Słoniewscy, Kwiejce 35,
64-734 Chłest, tel. (067) 256 33 55 
98012
11. Elżbieta i Romuald Stasiakowie, Parkowa 14,
64-305 Bolewice, tel. (061) 441 95 89,
e-mail: j_aceks@poczta.onet.pl 
94048
12. Maria i Rafał Suchorscy, Przychodzko 18,
64-336 Łomnica, tel. (068) 384 71 88 
93062
13. Marek Szlenkier, Słoneczna 10,
62-836 Opatówek, tel. (062) 761 87 61 
96034
14. Urszula i Jan  Szymańscy, Kryszyny 15,
62-434 Ruda Komorska, tel. (063) 213 53 94
93070
15. Iwona i Roman Widawscy, Pokrzywno 22, 
64-980 Trzcianka, gm. Trzcianka 
94053

województwo zachodniopomorskie

Lp.

Adres

Nr atestu

1. Marek i Zygmunt Dopadło, Rzystnowo 19,
72-110 Przybiernów, tel. (091) 418 60 54 
99004
2. Aleksander i Ewa Germanowiczowie, 
ul. Niepodległości 10, 72-410 Golczewo,
tel. (091) 386 01 05
98005
3. JUCHOWO Spółka Biologiczno-Dynamiczna
Piotr Guc, Juchowo, 78-446 Borne-Sulinowo,
tel. (094) 375 75 80 
96013
4. Marian Nowak, Grabowo 9,
78-425 Biały Bór, tel. (094) 37 39 702 
96028
5. Bogdan Szepiłło, ul. Walecznych 7a/1, 
70-774 Szczecin, tel. (091) 461 40 22
96033
6. Mieczysław i Janina Zmarzlikowie, ul. Decka 28
74-210 Jesionowo, tel. (091) 564 34 23
97008

Opracowano na podstawie: Gospodarstwa i przetwórnie atestowane przez Stowarzyszenie EKOLAND; Wykaz adresowo-towarowy 2000/2001; dodatek do Kwartalnika Rolnictwa Ekologicznego EKOLAND nr 163(33) 2000.


POWIĄZANE

- Dostrzegając szansę, jaką dla polskich producentów rolnych jest rolnictwo ekol...

Z 3 do 5 lat wydłużony zostanie okres wsparcia, w trakcie którego beneficjenci b...

Made in Polska – Lubię To! – to hasło przewodnie tegorocznej Agrokonferencji org...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę