Ptak_mega_22.11
Azoty_Kedzierzyn_4_04_16

Co siedzi w białej

18 kwietnia 2003

Stare mięso marnej jakości plus hektolitry tłuszczu i wody - oto przepis na tanią białą kiełbasę, którą możemy kupić m.in. w sklepach dużych sieci handlowych.

Święta bez białej to żadne święta - mówimy. I kupujemy tę wędlinę kilogramami. Ale...

Z czego robi się białą kiełbasę? Oczywiście - z mięsa świń. Dobra kiełbasa powstaje z łopatki i szynki 6-9-miesięcznego tucznika. - To musi być dobre, chude mięso - mówi Mariusz Nowakowski, główny technolog z podinowrocławskiej firmy masarskiej "Viando". Problem w tym, że taki tucznik kosztuje w skupie ponad 6 zł za kilogram. Powstaje pytanie: jak z mięsa za 6 złotych zrobić kiełbasę za 4 złote? To proste: zamiast ekstra tucznika do kiełbasy białej ładuje się mięso kilkuletnich macior, albo z mrożonek: tłuste, stare i niesmaczne. Ale kosztujące 3 zł za kilogram. Dopełnia się mielonymi skórami, chrząstkami itp.

Kiełbasa z takiego mięsa smakuje tak sobie. Co robić, by jednak ludzie chcieli ją kupować? Do kiełbasy z maciory sypie się dużo soli, która zabija smak i oszukuje nasze kubki smakowe.

Proponujemy zrobić mały test. Na talerzu połóżmy ugotowaną "białą" z supermarketu (cena: ok. 4 zł/kg) i z renomowanej firmy masarskiej. Po wbiciu widelca w wędlinę z marketu na stół i ubrania zebranych wokół trysnęły gorąca woda i tłuszcz. Wkrótce na talerzyku zebrało się sporo cieczy, podczas gdy druga kiełbasa po przekrojeniu nie wypuści niemal wcale wody. O co chodzi?

To kolejna sztuczka producentów tanich kiełbas. Mięso z maciory za grosze i sól to nie wszystko. Pompuje się do flaka gorący tłuszcz i wodę. W ten sposób z kilograma mięsa za 3 zł można zrobić nawet 3 kilogramy kiełbasy. - Dobra biała kiełbasa musi pachnieć świeżym mięsem i przyprawami: czosnkiem, solą, pieprzem... Zresztą, zestaw przypraw to tajemnica każdego zakładu - mówi Mariusz Fijałkowski, kierownik "Vianda".

Aż się prosi, by napisać na koniec: patrzmy, co kupujemy. I najważniejsza wskazówka: dobra biała kiełbasa musi kosztować 11 - 13 zł/kg.

 


POWIĄZANE

Krajowa Rada Lekarsko-Weterynaryjna żąda przywrócenia obowiązkowych świadectw zd...

Znane i doceniane przez rzesze konsumentów Wędliny z Borów Tucholskich ponownie ...

Ubój gospodarski odbywa się często bez nadzoru weterynaryjnego - wynika z kontro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę