Azoty_Kedzierzyn_4_04_16
Ptak_17.11.16

Lubawa laureatem konkursu "Teraz Polska"

30 maja 2007
Nowoprzyjęta do Grupy Kapitałowej Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska  w Lubawie została laureatem Polskiego Godła Promocyjnego w XVII edycji Konkursu "Teraz Polska".

Podczas Koncertu Galowego, który odbył się 21 maja br. w Teatrze Wielkim w Warszawie poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" wyróżniła 25 produktów i usług oraz 9 gmin. Godłem „Teraz Polska” nagrodzone zostało „Masło ekstra” produkowane przez lubawską spółdzielnię. Jest naturalnym produktem o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu związków mineralnych i witamin. Należy do najcenniejszych produktów spożywczych. Charakteryzuje się wyśmienitym śmietankowym smakiem i zapachem, wysoką kalorycznością oraz łatwą przyswajalnością przez organizm.
Konkurs "Teraz Polska" wyróżnia najlepsze krajowe produkty i usługi. Godło "Teraz Polska" jest przyznawane najlepszym firmom, a jego rozpoznawalność sięga ponad 60 proc.  
Godło TERAZ POLSKA zobowiązuje do bycia autorytetem w swojej dziedzinie, do wyznaczania wysokich standardów we wszystkich aspektach działalności oraz do nieustannego wzmacniania swojego autorytetu i kapitału zaufania.
Spośród wielu firm zostały wyróżnione te, które wyprzedzają czas, odznaczają się innowacyjnością i tworzą COŚ WYJĄTKOWEGO. Taka właśnie jest MLEKOVITA!

POWIĄZANE

W środę, 16.11.2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas ceremonii otwa...

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych producentów ...

2 listopada 2016 r. władze malezyjskie poinformowały o dopuszczeniu do eksportu ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę