Lubawa laureatem konkursu "Teraz Polska"

30 maja 2007
Nowoprzyjęta do Grupy Kapitałowej Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska  w Lubawie została laureatem Polskiego Godła Promocyjnego w XVII edycji Konkursu "Teraz Polska".

Podczas Koncertu Galowego, który odbył się 21 maja br. w Teatrze Wielkim w Warszawie poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" wyróżniła 25 produktów i usług oraz 9 gmin. Godłem „Teraz Polska” nagrodzone zostało „Masło ekstra” produkowane przez lubawską spółdzielnię. Jest naturalnym produktem o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu związków mineralnych i witamin. Należy do najcenniejszych produktów spożywczych. Charakteryzuje się wyśmienitym śmietankowym smakiem i zapachem, wysoką kalorycznością oraz łatwą przyswajalnością przez organizm.
Konkurs "Teraz Polska" wyróżnia najlepsze krajowe produkty i usługi. Godło "Teraz Polska" jest przyznawane najlepszym firmom, a jego rozpoznawalność sięga ponad 60 proc.  
Godło TERAZ POLSKA zobowiązuje do bycia autorytetem w swojej dziedzinie, do wyznaczania wysokich standardów we wszystkich aspektach działalności oraz do nieustannego wzmacniania swojego autorytetu i kapitału zaufania.
Spośród wielu firm zostały wyróżnione te, które wyprzedzają czas, odznaczają się innowacyjnością i tworzą COŚ WYJĄTKOWEGO. Taka właśnie jest MLEKOVITA!

POWIĄZANE

Naukowcy SGGW chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przedsiębiorcam...

Przy ZPM Mrągowo powstaje najnowocześniejszy Zakład Produkcji Sproszkowanych Wyr...

Polska Izba Mleka planuje przekazanie stanowiska polskiego przemysłu mleczarskie...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę