Advertisement

Mlekovita najlepsza w rankingu i na targach!

27 lutego 2008
Przedsiębiorstwo zarządzane przez Dariusza Sapińskiego zdobyło, biorąc pod uwagę branżę spożywczą, pierwsze miejsce w pierwszym rankingu „Porannego” INNOWACJE 2007. Firmie przyznano też Mleczną Perłę – nagrodę VIII Międzynarodowych Targów „Ferma bydła”.

Mlekovita w ankietowym konkursie została okrzyknięta najlepszą, bo jest firmą, która nie obawia się żadnych wyzwań. Stawia na systematyczny rozwój i nowoczesność. Wierząc słowom Drucker’a: „kto nie jest innowacyjny – umiera”,Mlekovitaw okresie 2006 – 2007 wprowadziła szereg innowacji: ekskluzywne wyroby w zakresie produktów świeżych oraz serów twardych i topionych, certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania ( ISO 9001, ISO14001, ISO 22000), pozwolenie na eksport do Rosji i wszystkich krajów świata, dwa patenty zgłoszone do Urzędu Patentów i pięćdziesiąt znaków towarowych zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym, osiem licencji, dziesięć nowych technologii, stosowanie innowacyjnych metod i narzędzi w marketingu w zakresie komunikacji             z konsumentem.
Wymienione „ulepszenia” podniosły jakość i wydajność przedsiębiorstwa. Umocniły jego pozycję na rynku krajowym      i zagranicznym. Wpłynęły na sukces firmy regularnie zdobywającej nagrody.

Ostatnio, na targach „Ferma bydła” – luty 2008 MLEKOVICIE przyznano Mleczną Perłę za sery twarde dojrzewające              w plastrach – Sokół, Gouda, Edamski. Ekspercka komisja nagrodziła produkt, bo jest on wyrobem innowacyjnym: zdrowym, smacznym, nowocześnie zapakowanym. Umieszczenie sera w tacce z mechanizmem „otwórz – zamknij” ułatwia jego przechowywanie i spożywanie. Dlatego wyrób cieszy się ogromnym powodzeniem!

Obie nagrody dostarczyły MLEKOVICIE wiele radości. Dowodzą bowiem, że firma jest szanowana i przez konsumentów, i przez ekspertów z branży mleczarskiej. Ponadto ranking i targi - to  dobry sposób promowania tego, co naprawdę dobre!


 
 

POWIĄZANE

Zarząd i Rada Nadzorcza Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu na swoim os...

Od środy we Włoszech na każdym opakowaniu produktów nabiałowych musi znajdować s...

Europejskie mleczarstwo a światowa konkurencja – umowy o wolnym handlu, Brexit i...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę