cts_ptak_10317

Serce za serce

3 stycznia 2005

Białostockie Stowarzyszenie Przyjaciół Kardiochirurgii odznaczyło honorowym wyróżnieniem  Dariusza Sapińskiego, prezesa Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego.

Wyróżnienie przyznano za wspieranie przez SM MLEKOVITA rozwoju Towarzystwa Przyjaciół Kardiochirurgii i propagowanie zdrowego stylu życia poprzez prowadzenie kampanii zachęcającej do spożywania mleka i jego przetworów.
- Współpracujemy z Towarzystwem Przyjaciół Kardiochirurgii, bo Mlekovita chce mieć swój udział w kształtowaniu świadomości dobrych nawyków żywieniowych i zdrowia Polaków – mówi Dariusz Sapiński, prezes SM MLEKOVITA.

SM MLEKOVITA współpracuje z Towarzystwem Przyjaciół Kardiochirurgii od ponad roku. Czerwone serduszko z rekomendacją TPK widnieje na produkowanych przez SM MLEKOVITA serkach homogenizowanych Darek, trafiających nie tylko na rynek polski, ale również na eksport, m.in. do USA, Czech i Słowacji. Serki produkowane są w sześciu smakach: waniliowym, waniliowym z rodzynkami, brzoskwiniowym, jabłecznikowym, truskawkowym, stracciatella, zawierają naturalny wsad owocowy, pozbawione są  konserwantów.

Serki Darek otrzymały wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. tytuł i certyfikat „Najlepsze w Polsce” przyznany w konsumenckim konkursie jakości produktów.


POWIĄZANE

Agnieszka Maliszewska, dyrektor Polskiej Izby Mleka spotkała się z ministrem rol...

Z przyjemnością informujemy, iż Prezes Agencji Rynku Rolnego Pan Łukasz Hołubows...

Najważniejsze wydarzenie branży mleczarskiej we wschodniej części Europy odbędzi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę