cts_ptak_10317

Bizon TX 67

12 maja 2004

Model TX67 posiada zbiornik na zboże o pojemności 8500 litrów, silnik 202kW (271 KM) i wyposażony jest w układ zmiany biegów uruchamiany przyciskami. Szerokość urządzenia wynosi jedynie 3,3m, by umożliwić łatwy dojazd do pracy.

Kabina Discovery wyposażona jest w profilowane szkła, dając widoczność 210°. Przednia część kabiny jest pochylona, umożliwiając doskonałą widoczność zespołu tnącego i strefy roboczej. Drzwi kabiny są szerokie i przestronne, umożliwiają łatwy dostęp do miejsca operatora. Zarówno pozycja kolumny kierowniczej, jak i siedzisko, są regulowane w celu dostosowania do wymagań operatora. Kabina wyposażona jest seryjnie w układ klimatyzacji.

Złącze typu Faster, dostępne na zamówienie, grupuje wszystkie gniazda połączeń hydraulicznych, zapewniając szybszy montaż i demontaż głowicy. Regulacja przednia, dostępna seryjne w modelu TX67 i jako opcja w modelach TX66, TX68 i TX68 Plus, optymalizuje kąt cięcia netto i pracę systemu kompensacji głowicy.

Wszystkie platformy cięcia modeli TX wyposażone są w sztywny i wszechstronny zespół tnący i ślimak o dużej średnicy ze zwojami o wysokości 125mm i stały, równomierny przepływ masy do kanału przenośnika. Zaczep trójpunktowy umożliwia szybkie zdjęcie kanału przenośnika, dając szybki dostęp dozespołu omłotowego, klepiska i płaszczyzny przygotowawczej. Wszystkie kombajny TX są również w stanie zagwarantować dużą wydajność omłotu kukurydzy, dzięki 5, 6, i 8 rzędowym układom tnącym, dokładnie zaprojektowanym, by była możliwość zamontowania tego samego kanału przenośnika jak w przypadku zbożowych układów tnących.

Dzięki podwójnemu systemowi odzysku Rototester w modelach TX66, TX67, TX68 i TX68 Plus odzyskany produkt trafia do dwóch układów gdzie poddany zostaje powtórnej młocce a następnie zostaje skierowany do płaszczyzny przygotowawczej z obu stron. Reduktor prędkości dostępny na zamówienie, umożliwia dostosowanie prędkości do szczególnych wymagań rodzajów zbiorów, aż do zakresu minimalnego 190obr/min.

System wymuszonego chłodzenia posiada samoczyszczący uchylny filtr obrotowy, opatentowany przez New Holland, który wpływa na usuwanie ewentualnych zabrudzeń chłodnicy, utrzymując wentylator silnika w czystym stanie i zapewniając doskonałe chłodzenie w każdych warunkach roboczych. Podwójny napęd polepsza kontrolę i stabilność. Hamulce tarczowe gwarantują doskonałe hamowanie w każdych warunkach.


POWIĄZANE

23 marca 2017 r. URSUS S.A. podpisał z firmą Industrial Development Corporation ...

Specjaliści z Case IH wprowadzili szereg udoskonaleń w ładowarkach teleskopowych...

Grupa URSUS zamknęła ubiegły rok przychodami na poziomie 284,4 mln zł, tj. spade...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę