cts_ptak_10317

Krukowiak modernizatorem polskiego rolnictwa

27 października 2006

Na Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA FARM 2006 nie zabrakło również Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK .

- Z dumą zaprezentowaliśmy bogaty asortyment naszej firmy obok czołowych wystawców krajowych i zagranicznych. Jesteśmy pełni uznania dla organizatorów wystawy, którzy określili naszą firmę mianem innowacyjnej, prężnie rozwijającej się i pełnej odwagi we wprowadzaniu nowych rozwiązań w rolnictwie. Miło było usłyszeć opinie, iż zdobyliśmy uznanie klientów i ekspertów, tym bardziej, że odwiedzający nasze stoisko w bardzo pochlebny i ciepły sposób wyrażali się na temat maszyn naszej produkcji.

Maszyny, które zaprezentowaliśmy to nasi zdobywcy dużej ilości nagród w poprzednich konkursach wystawowych. Rzeczą bardzo istotną jest MEDAL jaki przyznał nam Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych za zasługi dla tegoż instytutu z okazji obchodów swojego 60- lecia istnienia. Podczas POLAGRY jeden z naszych produktów nominowano również do nagrody w Konkursie o ZŁOTY MEDAL . Ten zaszczyt przypadł opryskiwaczowi 3500/24 PHNN GOLIAT z urządzeniem do ciągłego tworzenia cieczy roboczej. Z dumą także przyjęliśmy kolejny Znak Bezpieczeństwa KRUS dla naszego przyczepianego zbieracza do cebuli Z 437. Największą radość podczas POLAGRY sprawiło nam wręczenie statuetki nagrody od organizatorów, którzy stwierdzili, że to wyróżnienie przyczyni się do budowania wizerunku firmy KRUKOWIAK jako „ prężnego modernizatora polskiego rolnictwa - mówi Paulina Kuczyńska , specjalista do spraw marketingu z Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych ,,Krukowiak’’.


POWIĄZANE

17 marca 2017 r. Ursus podpisał porozumienie o współpracy przemysłowo-handlowej ...

Sokólskie przedsiębiorstwo po raz kolejny pochwali się swoją ofertą na 23. edycj...

Owijarka bel Z598 to tegoroczna nowość w ofercie sokólskiej firmy Metal-Fach. So...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę