Bayer_komplet_6_09_16
Azoty_Kedzierzyn_4_04_16

TM 900 High Power

7 marca 2003

Znana na całym świecie firma Trelleborg Wheel System zaprezentowała  nowy asortyment opon radialnych ostatniej generacji serii TM 900 High POWER. Przeznaczone są one dla traktorów o wysokiej mocy wymagających wysokiego wskaźnika nośności.

Wyjątkowa na polu, silna i wszechstronna na drodze, jak można by ją krótko scharakteryzować, opona jest rezultatem wieloletnich badań i doświadczenia zdobytego przez markę PIRELLI w segmencie rolniczym. Jej główną i najważniejszą zaletą jest wysoki wskaźnik nośności zachowany podczas jazdy z dużą szybkością (nawet przy prędkości 50 km/h) oraz w trakcie transportu ciężkich ładunków.

Dzięki dużemu rozmiarowi (średnica przekraczająca 2 metry) oraz zoptymalizowanej strukturze  radialnej, TM 900 High Power umożliwia wygodne prowadzenie ciągnika  oraz doskonałą przyczepność  w każdych  warunkach.

Podczas tworzenia TM 900 High Power wzięto również pod  uwagę wymagania stawiane przed pojazdem na drodze utwardzonej, a w tym wypadku stabilność, bezpieczeństwo i komfort to cechy, co do których nie jest dopuszczany jakikolwiek kompromis. TM 900 High Power charakteryzuje się więc wysoką odpornością na ścieranie, a  szeroki bieżnik oraz równomiernie rozłożenie nacisku na całą  jego powierzchnię gwarantują równomierne jego zużycie.

Warto też dodać, że model ten, podobnie jak wszystkie opony Pirelli, posiada specjalną rzeźbę bieżnika, zapewniającą doskonałe właściwości samo oczyszczające.


POWIĄZANE

Pierwszy pokaz ulepszonej serii Farmall C/Międzynarodowa premiera targowa nowych...

Bednary – nieduża wieś usytuowana niedaleko Poznania. Raz w roku nazwa wsi staje...

Podczas trwających od 23 do 26 września targów Agro Show 2016 UNIA GROUP zapreze...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę