Advertisement

AgroLiga 2016 – najlepsi na Opolszczyźnie

5 lipca 2016
AgroLiga 2016 – najlepsi na Opolszczyźnie
ARR

26 czerwca br., w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, pod patronem ARR odbyło się podsumowanie XIII edycji wojewódzkiego konkursu promującego innowacyjność i dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych- AgroLiga 2016.

Konkurs organizowany przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego odbył się pod patronatem  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa ARR i Prezesa ARiMR. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczył Pan Radosław Jarosz Dyrektor OT ARR, a także władze województwa, szefowie największych instytucji związanych z rolnictwem oraz  samorządowcy. Zwycięzcą w kategorii „Rolnik indywidualny” zostało Gospodarstwo Rodzinne Państwa Barbary i Zdzisława oraz  Marii i Mariusza Załogów z Bukowia gm. Wilków natomiast w kategorii „Firma przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych” najlepsze było przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROPOL Sp. z o.o. z Baborowa.

Podczas gali odbyła się prezentacja laureatów, ich gospodarstw oraz dotychczasowych osiągnięć. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ARR


POWIĄZANE

ARiMR wypłaciła do 25 kwietnia 2017 r. 13,09 mld zł w ramach płatności bezpośred...

Kilkuset rybaków zajmujących się hodowlą karpi protestowało we wtorek przed mini...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę