cts_ptak_10317

AgroLiga 2016 – najlepsi na Opolszczyźnie

5 lipca 2016
AgroLiga 2016 – najlepsi na Opolszczyźnie
ARR

26 czerwca br., w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, pod patronem ARR odbyło się podsumowanie XIII edycji wojewódzkiego konkursu promującego innowacyjność i dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych- AgroLiga 2016.

Konkurs organizowany przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego odbył się pod patronatem  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa ARR i Prezesa ARiMR. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczył Pan Radosław Jarosz Dyrektor OT ARR, a także władze województwa, szefowie największych instytucji związanych z rolnictwem oraz  samorządowcy. Zwycięzcą w kategorii „Rolnik indywidualny” zostało Gospodarstwo Rodzinne Państwa Barbary i Zdzisława oraz  Marii i Mariusza Załogów z Bukowia gm. Wilków natomiast w kategorii „Firma przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych” najlepsze było przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROPOL Sp. z o.o. z Baborowa.

Podczas gali odbyła się prezentacja laureatów, ich gospodarstw oraz dotychczasowych osiągnięć. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ARR


POWIĄZANE

Globalizacja zmienia polskie rolnictwo, jest ono coraz bardziej zależne od konku...

Rolnicy będą mogli ubezpieczyć uprawy rolne od pełnego pakietu ryzyk albo od jed...

W Monitorze Polskim z 15 marca 2017 r., poz. 261, opublikowano Obwieszczenie Pre...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę