Biogas Poland 2025 950
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim

5 stycznia 2016
1 czerwca br.w godzinach od 10.00 do 18.00 Pałac Prezydencki będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych dzieci i ich opiekunów.
Jak informuje Kancelaria Prezydenta RP w programie przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych, zabawy, warsztaty i zwiedzanie ciekawych miejsc. Dla każdego dziecka przewidziany jest drobny upominek od Pary Prezydenckiej w postaci pamiątkowego folderu z wizyty w Pałacu Prezydenckim wraz ze specjalną wkładką – życzeniami i zdjęciem Pary Prezydenckiej.
Jak udało się nam dowiedzieć we wspólnym świętowaniu wezmą udział m.in. dzieci z rodzinnych domów dziecka, stowarzyszeń pomagających dzieciom, ośrodków opiekuńczych oraz szkół.
 
W tym roku Para Prezydencka ze względu na wcześniejsze zobowiązania nie będzie mogła osobiście tego dnia spotkać się z dziećmi, ale chciałaby, wzorem lat ubiegłych, zaprosić dzieci do Pałacu Prezydenckiego.



POWIĄZANE

Sztuczna inteligencja agentyczna – zdolna do samodzielnego podejmowania decyzji ...

Od 2001 do 2019 roku w Polsce odnotowywano średnio 6 mld zł rocznie strat bezpoś...

w COREPER państwa członkowskie dyskutują i podejmowują decyzję w sprawie propozy...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę