biogaz_09_2025

Forum LGD w Supraślu

3 grudnia 2015
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich serdecznie organizuje w dniach 13-14 maja 2013 r. w Supraślu.  ogólnopolskie spotkanie lokalnych grup działania poświęcone doświadczeniom z wdrażania podejścia Leader w obecnym okresie i w planowaniu okresu 2014-2020.
Jak informują organizatorzy Forum to Stanowic będzie doskonałą okazję do  wymiany doświadczeń i podsumowania dokonań organizacji wdrażających LEADER PROW. Przewidziane są: panele dyskusyjne, wystąpienia ekspertów i praktyków oraz warsztaty w małych grupach.
 Ważnym elementem FORUM będzie  też dyskusja nad dobrym zakończeniem wdrażania Osi LEADER PROW i wnioskami, które płyną z tego procesu, dla Rozwoju Kierowanego przez Lokalną Społeczność (ang. CLLD), jak również nad okresem przejściowym pomiędzy okresami programowania funduszy europejskich.



POWIĄZANE

Prawie 1,6 mld euro – tyle mają wynieść roczne oszczędności dla rolników po upro...

Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków została wybrana nowa Rada Nadz...

Coraz większą popularność zyskują nowoczesne produkty na bazie naturalnych skład...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę