biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Kujawsko – Pomorskie Miodowe Lato

3 grudnia 2015
W niedzielę 10 sierpnia 2014 roku w Zarzeczewie Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizuje Kujawsko-Pomorskie Miodowe Lato oraz XXXI Wojewódzki Dzień Pszczelarza.
Jak zapowiadają organizatorzy  w tegorocznej imprezie uczestniczyć będą  pszczelarze z Kujaw i Pomorza, z Krajny i Mazur, Wielkopolski i Mazowsza. Bartnicy zaprezentują swoje produkty – miody, pyłki, pierzgę czy wyroby z pszczelego wosku.
Przewidziana jest też degustacja miodowych smakołyków oraz ich sprzedaż . Odbędą się też dwie prelekcje na temat życia pszczół i właściwościach leczniczych produktów pasiecznych i pokazy kulinarne dań z wykorzystaniem miodu.



POWIĄZANE

Na łamach Klubu Jagiellońskiego Kamil Wons kreśli obraz nowego podziału, który r...

GUS raportuje stabilność i „odporność” polskiego rolnictwa. Na wsi widzimy co in...

Papryka, jabłka, zboże… To nie gest dobroci, ale dramat bezsilności. Polska wieś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę