biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Notowania cen na Rynku Elizówka w dniu 13.09.2002

13 września 2002

Średnie ceny produktów znajdujących się w ofercie Lubelskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej S.A.

WARZYWA

  • chrzan – 0,90 zł/pęczek,
  • burak – 0,50 zł/kg,
  • cebula czerwona – 1,20 zł/kg,
  • cebula – 0,67 zł/kg,
  • cukinia – 1,00 zł/kg,
  • czosnek – 0,45 zł/główka,
  • fasolka szparagowa – 1,80 zł/kg,
  • kalafior – 1,60 zł/główka,
  • kapusta biała – 1,00 zł/główka,
  • kapusta czerwona – 1,25 zł/główka,
  • kapusta kiszona –1,25/kg,
  • kapusta pekińska – 1,80 zł/kg,
  • kapusta włoska – 1,20 zł/szt,
  • koper – 0,50 zł/pęczek,
  • marchew młoda – 0,65 zł/kg,
  • natka z pietruszki – 0,50 zł/pęczek,
  • ogórek gruntowy – 1,20 zł/kg,
  • ogórek kiszony – 1,90 zł/kg,
  • ogórek szklarniowy – 0,90 zł/kg,
  • papryka czerwona – 2,00 zł/kg,
  • papryka zielona – 1,60 zł/kg,
  • papryka żółta – 2,00 zł/kg,
  • pieczarka – 6,50 zł/kg,
  • pietruszka – 2,30 zł/kg,
  • pomidor gruntowy – 0,80 zł/kg,
  • pomidor szklarniowy – 1,85 zł/kg,
  • por – 0,80 zł/szt,
  • rzodkiew biała – 2,40 zł/kg,
  • rzodkiewka – 0,65 zł/pęczek,
  • sałata – 0,65 zł/główka,
  • seler – 2,00 zł/kg,
  • szczypior – 0,50 zł/szt,
  • włoszczyzna – 0,80 zł/szt,
  • ziemniak młody – 0,30 zł/kg,

OWOCE KRAJOWE

  • gruszka – 1,25 zł/kg,
  • malina – 3,00 zł/0,5kg,
  • jabłka Antonówka – 0,60zł/kg,
  • jabłka Lobo – 0,70zł/kg,
  • jabłka Raola Red – 0,75zł/kg,
  • jabłka Katia – 0,63zł/kg,
  • jabłka James Grieve – 0,65zł/kg, 
  • orzech laskowy – 6,00 zł/kg,
  • śliwka – 1,75ł/kg,

OWOCE CYTRUSOWE

  • banan – 49,00 zł/18 kg,
  • brzoskwinia – 3,75 zł/kg,
  • cytryna – 2,90 zł/kg,
  • grejfrut – 4,30 zł/kg,
  • kiwi – 0,88 zł/szt,
  • mandarynka – 5,10 zł/kg,
  • pomarańcza – 3,05 zł/kg,
  • winogrono – 5,18 zł/kg,

ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

  • jaja – 0,22 zł/szt,
  • mało "extra" – 1,83 zł/200g,
  • mleko 2% karton – 1,80 zł/ l,
  • sery żółte – 11,69 zł/kg,
  • ser żółty Gouda – 10,11 zł/kg, 
  • groch łupany – 1,40 zł/kg,
  • słonecznik łuskany – 6,00 zł/kg,
  • fasola czerwona – 3,35 zł/kg,
  • nasiona z dyni – 6,00 zł/kg,
  • fasola jaś duży – 6,00 zł/kg,
  • mak – 5,05 zł/kg,
  • cukier – 1,97 zł/kg, 
  • kurczak – 4,90 zł/kg,

KWIATY CIĘTE

  • chryzantema – 8,00 zł/szt,
  • gerbera – 1,00 zł/szt,
  • lilia – 3,00 zł/szt,
  • róża – 3,25 zł/szt,
  • anturium – 5,50 zł/szt,
  • goździk – 0,70 zł/szt,

POWIĄZANE

Elastyczna edukacja rolnicza zyskuje na znaczeniu. Kurs rolnika online to nie ty...

Sznurek do prasy rolniczej jest niezbędny do działania takich maszyn jak prasa k...

Rozpoczynając realizację przedsięwzięcia mogącego oddziaływać na środowisko, inw...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę