Green_Gas_2026_900

Otwarcie szlaku kajakowego

29 czerwca 2012
Blisko dwieście osób zostało zaproszonych na otwarcie szlaku kajakowego w Markotowie Dużym w powiecie kluczborskim na Opolszczyźnie. Chętnych do udziału w wydarzeniu nie zabrakło. Dzieci radośnie przepychały się do kajaków.

Nowy szlak powstał na rzece Stobrawa w ramach działań wspieranych przez Lokalną Grupę Działania „Dolina Stobrawy”. Organizatorzy zakupili cztery kajaki oraz wybudowali przystanie konieczne do korzystania ze szlaku. Młodzież szkolna , która tłumnie stawiła się na tę uroczystość z przyjemnością skorzystała z okazji przepłynięcia szlakiem w nowych kajakach.

Dzieci wręcz przepychały się do kajaków, gdyż każdy chciał pierwszy skorzystać z nowej atrakcji. Na szczęście pogoda dopisała i w pełni można było podziwiać Krajobrazowy Park Stobrawa. Natura tu obfituje w bogatą faunę i florę. Jedną z trakcji może być spotkanie z bobrem, który jest pod ścisłą ochroną.

Tego typu działania są jednym z przykładów działań wspieranych przez ARiMR w ramach rozwoju obszarów wiejskich.



POWIĄZANE

Opony przemysłowe mają bezpośredni wpływ na sposób pracy maszyn roboczych, ich s...

Green Gas Poland 2026! Zarejestruj już dziś!

Sadzonki truskawek Frigo zmieniły sposób planowania uprawy. Dają elastyczność, p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę