Biogas Poland 2025 950
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Portal Promocji Eksportu

9 stycznia 2015
Ministerstwo Gospodarki zachęca przedsiębiorców do korzystania z Portalu Promocji Eksportu.  Na portalu mogą zarejestrować się (bezpłatnie) polscy przedsiębiorcy jak również korzystać z zagranicznych ofert przesłanych do Ministerstwa Gospodarki. PORTAL PROMOCJI EKSPORTU http://www.exporter.gov.pl/.
Portal Promocji Eksportu działa pod egidą Ministerstwa Gospodarki, zatem wszelkie porady i nawiązanie kontaktów handlowych za pośrednictwem portalu jest bezpłatne. Portal ma pomagać polskim przedsiębiorcom w eksporcie naszych produktów i usług.
Dzięki rejestracji przedsiębiorca ma możliwość zapoznania się z zagranicznymi zapytaniami ofertowymi – zachęca do odwiedzenia portalu resort gospodarki.


POWIĄZANE

W Polsce nie brakuje żyznych gleb, pracowitych rąk i pokoleń doświadczenia. Brak...

Bruksela znów zawiodła rolników. Najnowsze porozumienie handlowe między Unią Eur...

Niedawno zawarte porozumienie handlowe między UE a USA wywołało krytykę ze stron...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę