Green_Gas_2026_900

Święto Krowy w Samostrzelu

3 grudnia 2015
1 marca br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu odbyła się specjalistyczna konferencja pod nazwą "Dobrostan krów – fanaberie urzędników czy konieczność” z okazji III Święta Krowy - pisze pomorska.pl.
W imieniu organizatorów, zaproszonych gości przywitali dr Jacek Ziętara z Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni oraz dyrektor szkoły - Małgorzata Ciechanowska, która wyraziła przy tej okazji radość, że Święto Krowy na stałe zagościło w Samostrzelu. Następnie zaprosiła do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego charakter szkoły i aktualne kierunki kształcenia.

Uczestnicy konferencji, wśród których nie zabrakło uczniów technikum rolniczego i weterynarii, wysłuchali tematycznych wykładów i prelekcji związanych przede wszystkim z chowem bydła mlecznego.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych: Andrzej Kinderman – wicestarosta Powiatu Nakielskiego, Zygmunt Gliszczyński - wójt Gminy Sadki i wiceprzewodnicząca Rady Gminy w Sadkach - Barbara Gajewska. Na zakończenie rozlosowano nagrody ufundowane przez sponsorów.


POWIĄZANE

Opony przemysłowe mają bezpośredni wpływ na sposób pracy maszyn roboczych, ich s...

Green Gas Poland 2026! Zarejestruj już dziś!

Sadzonki truskawek Frigo zmieniły sposób planowania uprawy. Dają elastyczność, p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę