Biogaz_III Forum 2025

Z mieszkańcami wsi i małych miasteczek

3 grudnia 2015
Jarosław Gowin, lider ugrupowania  Polski Razem   5 stycznia zainaugurował w Szczucinie w województwie małopolskim  cykl spotkań z mieszkańcami wsi i niewielkich miasteczek.

       
       


Spotkanie rozpoczęto Mszą Świętą i kontynuowano w Domu Parafialnym KANA.   Jarosław Gowin  w swoim wystąpieniu mówił o  problemach, jakie ograniczają rozwój gmin i małych miejscowości. Natomiast Michał Cieślak  - pełnomocnik Polski Razem Jarosława Gowina na województwo świętokrzyskie omówił sprawy dotyczące obszarów wiejskich i rolnictwa.

W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób,  głównie z powiatów dąbrowskiego i buskiego. Za kilka tygodni podobne spotkanie odbędzie się na terenie województwa świętokrzyskiego.






POWIĄZANE

Zasuszenie to nie wakacje od pracy utwierdzonej w komórkach nabłonka wymienia; t...

Krajowa Rada Izb Rolniczych ostro reaguje na działania KOWR: domaga się wstrzyma...

Strategiczne partnerstwo Uzbekistanu i Grupy X5 – nowa era w eksporcie produktów...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę