biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Z myślą o wymianie doświadczeń

5 stycznia 2016
Na zaproszenie Wielkopolskiej Izby Rolniczej , w ramach współpracy z Francuską Izba Rolniczą Departamentu Bretania oraz Domem Bretanii w Sibiu (Rumunia) w dniach 7-13 maja br. na terenie Wielkopolski przebywać będzie delegacja złożona z przedstawicieli francuskich i rumuńskich instytucji pracujących na rzecz rolnictwa.
W trakcie swoje wizyty w Polsce goście uczestniczyć będą  między innymi  w Targach GREENPOWER w Poznaniu oraz spotkaniu z grupami producentów trzody chlewnej.

 Ponadto  organizowanym przez WIR szkoleniu  na temat pozyskiwania dodatkowych dochodów w gospodarstwach na przykładach francuskich. Jak udało się nam dowiedzieć szkolenie to organizowane jest w ramach kolejnego etapu projektu polsko- francusko-rumuńskiego, którego celem jest wsparcie rozwoju turystyki wiejskiej, promocja produktu lokalnego oraz wysokiej jakości żywności ekologicznej.


POWIĄZANE

W polskiej polityce wiejskiej i społecznej wrze coraz mocniej. Do redakcji ppr.p...

To, co wydarzyło się 15 sierpnia w województwie opolskim, wstrząsnęło środowiski...

Wśród najpopularniejszych gatunków lipca Kantar Polska wymienia pomidory, ziemni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę