ANR na Dniach Pola 2016 w Sulejowie

27 czerwca 2016
ANR na Dniach Pola 2016 w Sulejowie
ANR

W dniu 17 czerwca 2016 r. Agencja Nieruchomości Rolnych OT Warszawa Filia w Łodzi uczestniczyła w Sulejowskich Dniach Pola, która odbyły się już po raz szósty na terenie Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Sulejowie.

W imprezie aktywnie uczestniczyła Agencja Nieruchomości Rolnych. Janusz Ciesielski, Zastępca Dyrektora OT Warszawa Filia w Łodzi podczas sesji teoretycznej przedstawił nowe przepisy obrotu ziemią rolną. Natomiast pracownicy Agencji na swoim stoisku omawiali z rolnikami zagadnienia, jakie niesie ustawa o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości ZWRSP oraz zmianie niektórych innych ustaw uchwalona przez Sejm 14 kwietnia 2016 r.

W programie Dni Pola znalazły się również warsztaty polowe, podczas których rolnicy mieli okazję zapoznać się ze specyfiką prowadzonych doświadczeń, a także obejrzeć znane i najnowsze odmiany zbóż.

Honorowy patronat nad imprezą objął starosta powiatu piotrkowskiego, a organizatorem wydarzenia była Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Sulejowie we współpracy z ARR, ANR, Izbą Rolniczą woj. łódzkiego, ŁODR w Bratoszewicach o/Piotrków Tryb., WIORiN w Piotrkowie Tryb., a także firmami chemicznymi, hodowlanymi, hodowlano-nasiennymi oraz rolniczymi.

Filia ANR w Łodzi


POWIĄZANE

Przewodniczący Copa, Martin Merrild, złożył dzisiaj hołd byłemu przewodniczącemu...

W dniach 17-19 lutego 2017 r. już po raz trzeci w Halach Miejskiego Ośrodka Spor...

Fundusze promocji produktów rolno–spożywczych dobrze wykorzystują pieniądze UE, ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę