Bayer_komplet_6_09_16

ANR na Dniach Pola 2016 w Sulejowie

27 czerwca 2016
ANR na Dniach Pola 2016 w Sulejowie
ANR

W dniu 17 czerwca 2016 r. Agencja Nieruchomości Rolnych OT Warszawa Filia w Łodzi uczestniczyła w Sulejowskich Dniach Pola, która odbyły się już po raz szósty na terenie Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Sulejowie.

W imprezie aktywnie uczestniczyła Agencja Nieruchomości Rolnych. Janusz Ciesielski, Zastępca Dyrektora OT Warszawa Filia w Łodzi podczas sesji teoretycznej przedstawił nowe przepisy obrotu ziemią rolną. Natomiast pracownicy Agencji na swoim stoisku omawiali z rolnikami zagadnienia, jakie niesie ustawa o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości ZWRSP oraz zmianie niektórych innych ustaw uchwalona przez Sejm 14 kwietnia 2016 r.

W programie Dni Pola znalazły się również warsztaty polowe, podczas których rolnicy mieli okazję zapoznać się ze specyfiką prowadzonych doświadczeń, a także obejrzeć znane i najnowsze odmiany zbóż.

Honorowy patronat nad imprezą objął starosta powiatu piotrkowskiego, a organizatorem wydarzenia była Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Sulejowie we współpracy z ARR, ANR, Izbą Rolniczą woj. łódzkiego, ŁODR w Bratoszewicach o/Piotrków Tryb., WIORiN w Piotrkowie Tryb., a także firmami chemicznymi, hodowlanymi, hodowlano-nasiennymi oraz rolniczymi.

Filia ANR w Łodzi


POWIĄZANE

Jako organizacja zrzeszająca osoby i firmy tworzące certyfikowaną ekologiczną ży...

Sejm znowelizował w czwartek wieczorem tegoroczny budżet przesuwając na ten rok ...

Mrożone truskawki na unijnym rynku są obecnie o 40 proc. droższe niż w ubiegłym ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę