Advertisement

Food Market Court – Otwórz się na szybki rozwój

18 stycznia 2017
Food Market Court – Otwórz się na szybki rozwój

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością wiesz, jak cenny jest twój czas. Formuła Food Market Court, specjalistycznych targów spożywczych, została opracowana z myślą o kupcach oraz producentach, którym zależy na szybkim nawiązaniu nowych, obiecujących kontaktów biznesowych. Targom towarzyszą trzy wydarzenia B2B, w ramach których odbywają się spotkania realizowane w formule bezpośrednich rozmów. Dzięki nim w ciągu jednego dnia kupcy spotykają się z dziesiątkami potencjalnych kontrahentów.

 

Pozwól się zauważyć na Food Market Court

 

Chcesz zostać zauważony w branży? Twojego stoiska nie może zabraknąć na Food Market Court. Specjalistyczne targi spożywcze odbędą się pomiędzy 7 a 9 marca 2017 roku w nowoczesnym centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Swój udział zapowiedziały już setki gości, poszukujących nowych dostawców, produktów i usług. Wśród nich są przedsiębiorcy, dyrektorzy sieci oraz inne osoby decyzyjne, nastawione na nawiązanie współpracy z nowymi kontrahentami. Co ważne, wystawcy mają możliwość wynajęcia stoiska tylko do 17 lutego 2017 r. Targom Food Market Court będą towarzyszyły trzy spotkania biznesowe – Meat Market (7 marca), Food Convenience (8 marca) oraz POW-er (9 marca).Przez cały okres trwania Food Market Court będą odbywały się dyskusje i wykłady prowadzone przez ekspertów z wyspecjalizowanych sektorów rynku.

 

Meat Market – priorytetowe spotkanie handlowców branży mięsnej

 

Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych nigdy nie było tak proste. Wyobraź sobie, że w ciągu jednego dnia, w jednym miejscu spotykają się dziesiątki osób z branży mięsnej, które chcą rozmawiać o podjęciu współpracy. Nie może tu zabraknąć największych graczy na polskim i zagranicznym rynku, takich jak choćby Carrefour, Mila czy Stokrotka. Spotkania pomiędzy kupcami i dostawcami są odwrotnością klasycznych targów i odbywają się na stoisko sieci handlowych. Takie rozmowy twarzą w twarz pozwalają na ogromną oszczędność czasu i są najlepszym sposobem na nawiązanie owocnej współpracy.

 

Food Convenience – wypromuj dania gotowe

 

Food Convenience to wymarzone miejsce do zaprezentowania i wypromowania świeżych i mrożonych dań gotowych. W spotkaniu udział biorą nie tylko właściciele sklepów i sieci handlowych, ale także menadżerowie innych firm z branży gastronomicznej. Dzięki temu dostawcy mogą łatwo nawiązać współpracę z kupcami, a odbiorcy zyskują możliwość znalezienia najatrakcyjniejszych, najsmaczniejszych i najtańszych dań gotowych. Wśród sieci handlowych, które zapowiedziały uczestnictwo w targach, znajdują się m.in. 1minute, Eurocash czy Biedronka. Spotkania towarzyszące Food Market Court to także doskonałe miejsce na wypromowanie marki lub nowego produktu w katalogach, na ulotkach i na bannerach.

 

POW-er – rewolucja w branży handlu przetworami owocowo-warzywnymi

 

POW-er to świeża formuła w zakresie spotkań biznesowych dla przetwórstwa owocowo-warzywnego i mrożonek. W tym roku odbędzie się pierwsza odsłona tego wydarzenia, w której udział zapowiedziało już szerokie grono dostawców i odbiorców. Producenci będą mogli w czasie osobistych spotkań zaoferować swoje towary przedstawicielom sieci handlowych, sklepów oraz przedsiębiorstw z branży gastronomicznej. Na POW-er znalezienie nowych kontrahentów staje się naprawdę proste. Co więcej, spotkaniom biznesowym towarzyszą targi Food Market Court gdzie swoje stoiska będą miały firmy oferujące produkty oraz usługi przeznaczone dla tej branży. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami na rynku.

 

Weź udział w Food Market Court i spotkaniach B2B

 

Food Market Court to miejsce, w którym zyskują zarówno kupcy, jak i dostawcy. Udział w targach się opłaca. Przygotowane stoiska zobaczą setki potencjalnych klientów, a wystawcy będą nawiązywać nowe, obiecujące kontakty biznesowe. Pozytywnie na rozwój działalności z pewnością wpłynie także udział w spotkaniach w formule B2B towarzyszących targom. Dzięki ich wyjątkowej formie przedsiębiorcy nie muszą tracić czasu i pieniędzy na wyjazdy w delegacje i pracochłonne poszukiwanie nowych kontrahentów. Tu wszystko jest w zasięgu ręki. Weź udział w Food Market Court. To niewielka inwestycja, która sprawi, że Twój biznes może wiele zyskać. Rejestracja na spotkania B2B trwa do 28 lutego. Nie czekaj, już dziś zadeklaruj swoją obecność.


http://www.kjow.pl/files/stopkakjow.png

Biuro prasowe Targów Food Market Court / PTAK WARSAW EXPO


POWIĄZANE

W środę zaczyna obowiązywać nowy system certyfikacji elektronicznej, który ma po...

Związek Producentów Cukru w Polsce i Krajowy Związek Plantatorów Buraków Cukrowy...

Od środy we Włoszech na każdym opakowaniu produktów nabiałowych musi znajdować s...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę