Advertisement

Krasnal Dekoralek – nowy mieszkaniec Wrocławia

28 lipca 2016
Krasnal Dekoralek – nowy mieszkaniec Wrocławia

To bardzo dobra wiadomość dla wrocławian. Kolejny krasnal postanowił osiedlić się w stolicy Dolnego Śląska, by pomagać i opiekować się Wielkimi Ludźmi. Na jakie wsparcie możemy liczyć ze strony nowego, małego mieszkańca?

Jedna z legend, opowiadająca o początkach osadnictwa tych przyjaznych istot mówi, że dawno temu, gdy Wrocław był jeszcze małym miasteczkiem, opiekuńcze krasnale pomagały miejscowym w prowadzeniu gospodarstw. Wspierali ludzi w pracach domowych, a ci w zamian zapewniali im dach nad głową i częstowali okruchami ze stołu. Szczęśliwie, symbioza tych małych oraz wielkich stworzeń przetrwała do dziś, dlatego też z radością witamy nowego przedstawiciela świata krasnali – Dekoralka.

Nie od dziś wiadomo, że tam gdzie mieszkają krasnoludki – panuje ład i porządek. Ich pomoc bywa niezbędna, a wysiłku jaki w nią wkładają trudno nie docenić. Nie inaczej było w przypadku Krasnala Dekoralka, który przyjął zaproszenie firmy PPG Deco Polska i za swój nowy dom wybrał siedzibę firmy przy ulicy Kwidzyńskiej. Powód przeprowadzki skrzata na wrocławskie Kowale nie jest przypadkowy. Krasnal stał się częścią załogi marki Dekoral dokładnie w 18. roku jej istnienia marki. Jak przystało na prawdziwego pomocnika-malarza, Dekoralek wyposażony został w puszkę farby, malarski wałek i drabinę, dzięki której dotrze w nawet najtrudniej dostępne miejsca, aby pomalować każdy kącik.

Serdecznie witamy Krasnala Dekoralka we Wrocławiu. Jesteśmy pewni, że okaże się pracowitym członkiem zespołu i pomoże załodze w codziennych wyzwaniach.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Od 10 kwietnia rolnicy, w tym właściciele sadów, mogą ubezpieczać uprawy na korz...

Sejmowa komisja rolnictwa odrzuciła w czwartek dwa poselskie projekty nowelizacj...

Europejska Sieć na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Developmen...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę