cts_ptak_10317

Multicco Agro z nową ofertą

29 września 2016
Multicco Agro z nową ofertą

Działająca w województwie podlaskim firma zajmująca się zaopatrzeniem indywidualnych gospodarstw rolnych i firm dystrybucyjnych poszerzyła zakres swojej działalności.

Multicco Agro to działające na terenie powiatów grajewskiego, kolneńskiego i piskiego przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów paszowych i środków żywienia dla drobiu, bydła i trzody chlewnej. - Oferowane przez nas pasze zawierają wyłącznie wysoko przetworzone produkty zbilansowane w sposób, który zapewnia maksymalne przyrosty masy ciała zwierząt - wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes spółki.

Przedsiębiorstwo świadczy również usługi doradcze w zakresie żywienia, genetyki, profilaktyki oraz ekonomiki chowu i hodowli dbając o dobór odpowiednio zbilansowanych pasz. Program żywienia w gospodarstwie jest ustalany indywidualnie, w zależności od grupy wiekowej poszczególnych zwierząt.

W ostatnim czasie firma, której główny magazyn znajduje się w Kędziorowie, rozszerzyło ofertę o sprzedaż wysokojakościowych nawozów i nasion. - Doradzamy w zakresie uprawy roli i roślin, przedstawiając nowe technologie uprawy. Proponujemy wynajem maszyn i urządzeń rolniczych na atrakcyjnych finansowo warunkach. Nasi klienci mają też równiez możliwość skorzystania z usług transportowo-spedycyjnych świadczonych przez drugą należącą do naszej grupy spółkę, którą jest firma Multicco - dodaje Wojciech Wendrzycki.

Biuro prasowe Multicco Agro


POWIĄZANE

Ministerstwo rolnictwa pracuje nad projektem ustawy o funduszach ochrony przycho...

Przeszło 20 ciągników rolniczych pojawiło się w czwartek na ulicach Szczecina. P...

Ze zdziwieniem przyjmujemy czwartkowy protest rolników w Szczecinie - powiedział...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę