„Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” – OSM Piątnica ruszyła z kampanią promocyjną jogurtu dla dzieci Piątuś

22 września 2016
„Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” – OSM Piątnica ruszyła z kampanią promocyjną jogurtu dla dzieci Piątuś

9 września wystartowała kampania reklamowa promująca Jogurt typu greckiego Piątuś od OSM Piątnica. Działania pod hasłem „Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” prowadzone są w mediach społecznościowych. W ramach kampanii, która potrwa miesiąc, uruchomiono nową stronę internetową http://piatus.piatnica.com.pl/. Jej celem jest promocja Piątusia jako pełnowartościowego produktu w diecie przedszkolaków i uczniów.

 

Ideą kampanii „Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” jest promocja Jogurtu Piątuś jako zdrowego posiłku dostępnego w gamie smaków idealnie odpowiadających gustom najmłodszych. Spółdzielnia stworzyła więc specjalną stronę internetową http://piatus.piatnica.com.pl/ dedykowaną rodzicom dzieci rozpoczynających z początkiem września rok w szkole i przedszkolu.


Rodzice maluchów znajdą na niej informacje nie tylko na temat wartości odżywczych, których źródłem jest jogurt – niezbędny element zdrowej diety każdego przedszkolaka i ucznia. Dowiedzą się z niej także, jak pozytywny wpływ zawarte w nim składniki odżywcze mają zarówno na fizyczną, jak i psychiczną sferę rozwoju dziecka.


Szczególnie warte uwagi są przepisy na pyszne i szybkie dania z wykorzystaniem Piątusia na puszyste placuszki czy do jogurtowego koktajlu z owocami. Powstały one z myślą o wspólnym gotowaniu z dziećmi – świetnym sposobie na spędzanie czasu ze swoją pociechą.


Dodatkowo na stronie znajdują się do pobrania kolorowanki z bohaterami z opakowań Piątusia truskawkowego, bananowego i waniliowego, gwarancja wyśmienitej zabawy rozwijającej wyobraźnię dziecka. Przydatny będzie też z pewnością Piątusiowy plan lekcji – również w wersji do pobrania.

 

Kampania „Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” to odpowiedź na potrzeby rodziców najmłodszych konsumentów, którym zależy, by dieta ich pociech była bogata w zdrowe i naturalne produkty. Akcja prowadzona jest w mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie.

 

 

O firmie OSM PIĄTNICA:

 

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników prowadzących gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Spółdzielnia rozpoczęła swoją działalność ponad 65 lat temu i rozwija ją aż do dzisiaj, z każdą dekadą otwierając nowe rozdziały swojej historii. Wizja firmy od początku jej istnienia to dbałość o najwyższą jakość, naturalność i innowacyjność produktów. To właśnie pasja do natury, jej smaku i zaufanie milionów konsumentów pozwoliła założycielom firmy oraz obecnym właścicielom stworzyć jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie.


Oferta OSM Piątnica obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich takich jak Serek Wiejski, którego jest pierwszym producentem w Polsce, świeże śmietany, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia) oraz produkty fermentowane – jogurty naturalne, jogurty typu greckiego z owocami, kefiry oraz zsiadłe mleko. Piątnica to pierwsza w Polsce firma mleczarska, która wprowadziła na polski rynek Mleko Wiejskie w innowacyjnej butelce z uchem, świeże Mleko Ekologiczne - pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych z terenów Kurpi Zielonych oraz Wiejskie bez laktozy - pozbawione charakterystycznego słodkiego posmaku, pełne witamin i wartości odżywczych świeże mleko bez laktozy.

Biuro prasowe OSM Piątnica


POWIĄZANE

Komisja Europejska za mało zrobiła, by ograniczyć marnowanie żywności w Unii Eur...

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa porozumiała się Microsoftem, d...

Podsekretarz Stanu Rafał Romanowski wizytował 17 stycznia br. nowo przejętą szko...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę