Advertisement

Podwodny świat na wyciągnięcie ręki - jak zostać akwarystą?

26 września 2016
Podwodny świat na wyciągnięcie ręki - jak zostać akwarystą?
Newseria Lifestyle

Akwarystyka to doskonałe hobby zarówno dla najmłodszych, jak i dla całej rodziny. Aby jednak bez niepotrzebnych kłopotów dołączyć do grona akwarystów należy najpierw zakupić akwarium wraz z niezbędnym wyposażeniem technicznym. Jego samodzielny dobór wymaga pewnej wiedzy i dla osoby jeszcze niedoświadczonej może być dość skomplikowany. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nabycie gotowego, w pełni wyposażonego zestawu akwariowego, który skompletowali za nas specjaliści i który – po przyniesieniu do domu – jest od razu gotowy do uruchomienia. Firma AQUAEL – od ponad 32 lat specjalizująca się w produkcji markowego sprzętu akwarystycznego – poleca zestaw akwariowy AQUA4FAMILY. Umożliwia on bezproblemowe założenie akwarium, które dostarczy początkującemu hobbyście mnóstwo radości i wzruszeń, a do tego będzie stanowić niekwestionowaną ozdobę każdego pomieszczenia.

 

Wszystko co potrzeba w jednym pudełku!

Zestaw AQUA4FAMILY składa się z wysokiej jakości zbiornika o wymiarach 80 x 35 x 40 i pojemności 112 litrów. Akwarium takie bezproblemowo mieści się w mieszkaniu, a jest przy tym na tyle duże, że jego pielęgnacja nie sprawi problemów nawet zupełnie niedoświadczonej osobie. Poza tym można w komfortowych warunkach pielęgnować w nim sporą gromadkę ryb. Zestaw wyposażony jest w lekką pokrywę z energooszczędnym 16-watowym modułem oświetleniowym wykonanym z nowoczesnych diod LED. To w zupełności wystarczy do oświetlenia zbiornika i do wzrostu większości popularnych roślin akwariowych. A jeśli marzy nam się uprawa bardziej wymagających roślin w pokrywie jest miejsce na drugi, taki sam moduł, który możemy dokupić w sklepie. Dzięki temu prostemu zabiegowi można zamienić wnętrze AQUA4FAMILY w prawdziwą, podwodną dżunglę! Pokrywa zabezpiecza ponadto przed wyskakiwaniem ryb oraz ogranicza parowanie wody. W zestawie znajduje się również bezobsługowa, automatyczna grzałka z termostatem utrzymująca stałą temperaturę wody oraz wydajny filtr wewnętrzny, dzięki któremu wypełniająca zbiornik ciecz pozostanie krystalicznie czysta, a jego mieszkańcy będą mieli zapewnione bezpieczne warunki życia.

 

Pasjonująca przygoda dla całej rodziny

Akwarium to nie tylko rozrywka dla dziecka, ale świetny pomysł na wciągające i rozwijające hobby dla całej rodziny! Codzienna pielęgnacja akwarium nie tylko pozwala się wyciszyć i zrelaksować, ale może dostarczać przy tym niesamowitych wrażeń, zaś wspólne „wypady” do sklepu zoologicznego po nowe ryby i rośliny na długo pozostaną w Waszej pamięci. Dzięki akwarium w domu Wasze pociechy będą z zapałem poznawać tajemnice podwodnego królestwa, zamiast bezproduktywnie spędzać czas przed telewizorem. To doskonałe rozwiązanie, bowiem posiadanie rybek rozwija zainteresowania dzieci, wzbudza w nich pasję poznawania, a nawet pomaga w nauce. Poza tym akwarium to nie tylko hobby i rozrywka, ale również fascynująca ozdoba mieszkania. W szklanych ściankach zbiornika przy pomocy roślin, skał i korzeni można bowiem wyczarować podwodny, zachwycający pejzaż, obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie!

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Posłowie PSL zadali w środę politykom PiS cztery pytania dotyczące rolnictwa. Ch...

Posłanka PO Dorota Niedziela zaapelowała w środę do premier Beaty Szydło, by prz...

Upowszechnianie kultury wina poza tradycyjnymi regionami winiarskimi będzie głów...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę