Anwil_7.04.17

Radosny powrót z wakacyjnego wypoczynku

23 sierpnia 2016

Dzieci z terenu powiatu sochaczewskiego i żyrardowskiego po dwóch tygodniach pobytu na wakacyjnym wypoczynku nad jeziorem Rychnowskim w Łódzkim Ośrodku Wypoczynkowym wróciły już do domów.  

Tadeusz Szymańczak Prezes Zarządu OSP Skrzelew, jako główny organizator wakacyjnego wypoczynku dla dzieci, wyraził wdzięczność opiekunom za dobrą opiekę nad dziećmi na czas transportu i pobytu w ośrodku oraz Panu Markowi (kierowcy) za bezpieczną jazdę. Podziękowania złozył także głównemu partnerowi wspierającemu tę akcję, jakim jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pokrywająca 2/3 kosztów.

Letni wypoczynek nie mógłby odbyć się bez zaangażowania Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzelewie, Urzędu Gminy w Teresinie i lokalnych mediów -  za tę współpracę serdecznie w imieniu dzieci i własnym także podziękował. Prezes OSP w Skrzelewie pochwalił też rodziców, którzy nie przeszkadzali swoimi telefonami realizować dzieciom bardzo bogaty program, a najmłodszym życzył dalszych radosnych i pogodnych wakacji.

Na ręce T. Szymańczaka  podziękowania przekazali opiekunowie z Ośrodka Wypoczynkowego, w którym przebywały dzieci, dla rodziców za bardzo dobre zachowanie ich dzieci i wspaniałą współpracę i integrację z nimi.  

Na zakończenie tego krótkiego spotkania zrobione zostało na pamiątkę wspólne zdjęcie przed Urzędem Gminy w Sochaczewie i Teresinie.

OSP Skrzelew


POWIĄZANE

Jeżeli Prawo wodne nie zostanie przyjęte do końca czerwca, to KE będzie miała pr...

13 kwietnia 2017 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja Restrukturyz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę