Advertisement

Targi w Bratoszewicach

28 czerwca 2016
Targi w Bratoszewicach

„W Sercu Polski" – to tytuł Targów Rolnych, które odbyły się na terenach Łódzkiego Ośrodka Rolniczego, w dniach 18-19 czerwca 2016 r. Towarzyszyła im XVIII Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. W targach uczestniczyła Agencja Nieruchomości Rolnych Filia w Łodzi.

Swoją ofertę zaprezentowało około 150 wystawców z branży rolniczej i okołorolniczej. Obecni byli m.in. producenci: maszyn rolniczych, pasz i koncentratów, nawozów sztucznych oraz firmy wytwarzające materiały budowlane i pokrycia dachowe.

Wszyscy odwiedzający targi, którzy przybyli do Bratoszewic mogli także zakupić i zapoznać się z materiałem szkółkarskim i sadzonkami roślin ozdobnych.

ANR OT Warszawa Filia w Łodzi na swoim stoisku omawiała m.in.: problemy wynikające z realizacji ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości ZWRSP oraz zmianie niektórych innych ustaw; zasady przeprowadzania przetargów na dzierżawę nieruchomości znajdujących się w Zasobie Filii w Łodzi. Ponadto pracownicy Agencji odpowiadali na pytania rolników, głównie dotyczące ustawy o wstrzymaniu sprzedaży.

Filia ANR w Łodzi


POWIĄZANE

Od 10 kwietnia rolnicy, w tym właściciele sadów, mogą ubezpieczać uprawy na korz...

Sejmowa komisja rolnictwa odrzuciła w czwartek dwa poselskie projekty nowelizacj...

Europejska Sieć na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Developmen...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę