Advertisement

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich

13 lipca 2016
XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich
ARR

W Murckach na Trutowisku 10 lipca 2016 r. odbyło się XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich. Organizatorem spotkania był Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji związanych z rolnictwem, pszczelarze oraz mieszkańcy woj. śląskiego.

W trakcie wystąpień zaproszonych gości głos zabrał Dyrektor OT ARR – Tomasz Żabiński, który przedstawił możliwości uzyskania środków finansowych w ramach mechanizmu WPR ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’. Na zakończenie na ręce Prezesa Śląskiego Związku Pszczelarzy przekazał list gratulacyjny w podziękowaniu wszystkim Pszczelarzom za dotychczasowy udział w realizacji projektów w ramach mechanizmu WPR.

Na stoiskach można było się zaopatrzyć w sprzęt pszczelarski oraz różnego rodzaju miody i produkty pszczelarskie.

Wśród stoisk instytucji obecnych na XV Spotkaniu Pszczelarzy Śląskich swoje stoisko informacyjno - promocyjne zorganizowała Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Katowicach, na którym dostępne były warunki ubiegania się o refundację kosztów poniesionych w ramach realizacji mechanizmu ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’. 

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony samych pszczelarzy jak i mieszkańców woj. śląskiego.

ARR


POWIĄZANE

Polskie przepisy dotyczące biopaliw, mimo wprowadzenia postulowanych przez urzęd...

Wiosenne przymrozki spowodowały duże straty w sadach, najbardziej ucierpiały cze...

Senat nie zgłosił w czwartek poprawek do znowelizowanej ustawy o wspieraniu obsz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę