informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Agroturystyka 2003

18 września 2003

Ponad dwa tysiące gospodarstw agroturystycznych to już nie rozproszona inicjatywa rolników indywidualnych, jaka pojawiła się jeszcze dziesięć lat temu, lecz strategia regionów. Taka ma być przyszłość – przekonywali uczestnicy dziesiątego sympozjum agroturystycznego, które zorganizowano w Krakowie.

Sukces zależy nie tylko od pomysłu, ale przede wszystkim od jego realizacji. Takiego zdania są specjaliści, którzy agroturystyką zajmują się co najmniej od dziesięciu lat, czyli od momentu, kiedy wyjazdy na wiejskie wakacje stały się modne i kiedy włączono je do oferty turystycznej. 
 
Agroturystyka to szansa dla polskiej wsi. Szczególnie teraz, zdaniem profesora Nowaka, kiedy unijne fundusze będą przeznaczane na rozwój infrastruktury. O przeszłości, a szczególnie przyszłości tej formy wypoczynku debatowali w Krakowie uczestnicy X Sympozjum Agroturystycznego. Rozwój gospodarstw powinien, ich zdaniem, zmierzać do specjalizacji. Na przykład powstawania stancji dla matek z dziećmi, zielonych szkół czy pracowni plastycznych.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę