informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Agroturystyka w niepogodę

9 sierpnia 2005

Ponieważ deszczowych dni nie brakowało tego lata, właściciele bazy turystycznej robią pierwsze podsumowania i liczą straty. Ale mimo takiej sobie pogody, są i tacy, którzy mają miejsca zarezerwowane już do września.

Właściciele gospodarstw agroturystycznych mieli dziś jedyny problem - poszukiwanie sposobów na barową pogodę. Rowerki wodne i kajaki stoją bezczynnie. Nawet zwykły spacer nad wodą wydaje się złym pomysłem. W deszczu nie za dobrze biorą też ryby. Choć zawsze można je dokarmić i czekać na słońce.

W ponadhektarowym gospodarstwie turystycznym w Trześni nie brakuje atrakcji. Można popływać, są trzy stawy, boisko do gry w siatkówkę i miejsce na grilla. Aż trudno wyobrazić sobie, że kiedyś było tu dzikie wysypisko śmieci. Mimo deszczu gospodarze nie narzekają na ten sezon. Na Podkarpaciu działa około 600 zrzeszonych gospodarstw agroturystycznych. Jedna czwarta dostała wsparcie z unijnego programu SAPARD na poprawę warunków i podniesienie jakości usług.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę