informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Koza o psiej duszy

19 lipca 2004

Czołganie się w tunelu, podawanie kopytka i pokonywanie toru przeszkód – to umiejętności, jakie zdobyła pewna koza w szkole tresury psów. A oczekiwano od niej jedynie mleka dla szczeniaków!

Pan Roman ze Zduńskiej Woli, właściciel szkoły tresury psów, kupił dwa lata temu kozę, by jej mlekiem karmić szczenięta. Szybko okazało się, że przypadkowo stał się właścicielem bardzo zdolnego stworzenia, które chętnie naśladuje psy podczas tresury. Wysportowana koza niemal bezbłędnie pokonuje tor przeszkód, umie czołgać się w tunelu i podaje kopytko. Często przegląda gazety - głównie w celach spożywczych. Jest bardzo uparta i nie zawsze chce wykonywać polecenia - chyba, że obieca się jej nagrodę. Jej przysmakiem jest - oczywiście - karma dla psów.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę